• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт в розстрочку

03.08.2019

Ви вже давно б автоматизували магазин, але не хочете вилучати з обороту значну суму? Тепер це і не потрібно - Торгсофт пропонує купити програму і додаткові опції на виплат

 

Розстрочка - це зручно

  • По-перше, вам не потрібно витягати з обороту велику суму.
  • По-друге, оплачуючи частинами, ви вже користуєтеся всім функціоналом програми й всіма перевагами автоматизації.
  • По-третє, програма за підсумком залишається з вами – після всіх виплат ви – повноправний власник ліцензії.
  • По-четверте, ви з самого початку в курсі, які платежі й коли необхідно внести – ми укладаємо договір, де всі умови прозорі.
  • По-п'яте, ваш продавець нарешті може зітхнути вільно і теж навчитися посміхатися клієнтам, а ви – поїхати в довгоочікувану відпустку.

 

Як виглядає процес оформлення розстрочки?

Ви телефонуєте в відділ замовлень Торгсофт, обговорюєте всі подробиці покупки (кількість і тип ліцензій, додаткові опції, список обладнання, витратні матеріали та послуги, термін розстрочки). Потім ми виставляємо вам комерційну пропозицію, в якій описані всі умови. Якщо вас влаштовує - укладаємо договір, ви здійснюєте першу оплату, а ми видаємо Ліцензію.

 

Які умови розстрочки?

Вартість, яка сплачується клієнтом, складається з ціни власне ліцензії (та/або опції), а також оплати оренди за користування програмою, поки вона не буде викуплена. Орендна плата становить 2% від вартості ліцензії на місяць - при оплаті в гривні, доларі або іншій валюті.

 

Загальна сума орендної плати розбивається на нерівні частини та виплачується щомісяця. При цьому, в перший місяць вартість найбільша, чим ближче до кінця терміну користування розстрочкою, тим вона менше.

 

Якщо під час дії договору у вас виникла необхідність докупити ліцензію або додаткову опцію Торгсофт, ми просто переукладати договір, і оплата за користування розстрочкою триває з урахуванням нової суми.

 

Автоматизація - це свобода. Свободу не відкладають на завтра.

 

Сергей
16-02-2020 в 22:11:48
Отличная услуга!Не всегда есть возможность вытянуть финансы с небольшого бизнеса. Правда возник вопрос, а возможно обменять уже купленную доп. опцию на другую?
Компания Торгсофт
17-02-2020 в 11:44:55
Рады, что Вас заинтересовала услуга рассрочки. Мы подготовили ее как раз для того, чтобы процесс автоматизации был максимально комфортным и не требовал сразу значительных затрат. Касательно дополнительных опций, то до покупки мы обеспечиваем наших пользователей максимальной информационной поддержкой - по каждой опции есть полное описание ее работы, видео обзор, техническое изложение работы в Руководстве пользователя, доступны консультации отдела заказов с подробными разъяснениями, а также существует пробный период для испытания любой опции на работающей базе. Все это для того, чтобы наши пользователи могли взвешенно и обдумано принять решение о покупке, так как обменять или вернуть активированную дополнительную услугу уже невозможно.
Сергей
10-07-2020 в 13:12:44
2% аренды начисляется на остаток задолженности или на первоначальную сумму до полного погашения?
Компания Торгсофт
10-07-2020 в 15:01:35
Сергей, 2% аренды начисляется от общей суммы заказа.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором