• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Велике оновлення Торгсофт 2020.2 beta

11.09.2020

Нещодавно на Facebook ми отримали коментар від одного з користувачів Торгсофт: "Що ви все дражните новою версією? Показуйте вже, що у вас там! "
Виклик прийнято.

Зверніть увагу!

6 важливих нюансів перед оновленням програми Торгсофт

1. Оновлення потягне за собою зміну інтерфейсу. Перші кілька днів вам та вашим співробітникам буде незвично (але потім вже буде складно відмовитися від нового дизайну :) ).
2. Оновлення не можна скасувати.
3. Перед оновленням Торгсофт обов'язково зробіть архів бази даних. Зміни в оновленні незворотні, і якщо ви захочете "повернути все назад", архів - єдиний спосіб це зробити.
4. Прочитайте опис змін, які увійшли в нову версію. Якщо у вас зараз все працює та зміни для вас не критичні - оновлюватися необов'язково.
5. Це бета-версія Торгсофт. Вона пройшла тестування головних форм та основних алгоритмів. Але, як і з будь-яким новим продуктом, у ході роботи з програмою можуть виникнути нюанси, питання або пропозиції.
6. Завантажити оновлення ви зможете в кінці цієї статті.

Що нового в Торгсофт 2020.2 beta

Новий інтерфейс програми Торгсофт 2020.2 beta

Багато років ми керувалися принципами Toyota: інтенсивно працювали над новими функціями та можливостями програми, враховували ваші побажання. Але при цьому неминуче застарівав інтерфейс програми Торгсофт.
 
Ми часто чули від клієнтів фразу: "Оновіть інтерфейс програми", як ніби це можна було зробити за помахом чарівної палички :) "Чарівною паличкою" був рік копіткої роботи.

В оновленні Торгсофт 2020.2 на вас чекає новий інтерфейс програми обліку

Ми прагнули врахувати побажання клієнтів:

 • Збільшили елементи головної форми.
 • На моноблоках оновлений Торгсофт буде працювати повноцінно.
 • На touchscreen, сенсорних екранах елементи добре видно, переходи між формами стали швидшими.
 • Візуально інтерфейс став більш приємний та мінімалістичний, без зайвих перевантажених форм.
 • Перероблені деякі інформаційні форми.
 • Розташування основних пунктів меню залишилося колишнім, щоб підприємцям та їх співробітникам не довелося звикати до програми заново.

Facebook та ПриватБанк вже оновили дизайн, Торгсофт не виняток :)
Настійно радимо перед оновленням скористатися новим інтерфейсом на тестовій версії Торгсофт-онлайн, щоб призвичаїтися до нового дизайну.

УКТЗЕД в Торгсофт

 • Згідно зі змінами в законі, з 1 серпня 2020 року у фіскальний чек додано нові реквізити, серед яких код УКТЗЕД. У Торгсофт УКТЗЕД можна вивести окремою колонкою в стані складу та імпортувати з Excel.
 • Для фіскальних реєстраторів з драйвером ArtSoft, реєстраторів Марія, Хелп-Мікро (MG N707TS), DATECS і Екселліо доданий друк коду УКТЗЕД над назвою акцизного товару.
 • Для фіскальних реєстраторів Марія додана можливість під'єднати реєстратори по TCP/IP.

Робота облікової системи Торгсофт з маркетплейсом Rozetka

 • Доопрацьовано режим синхронізації з маркетплейсом Rozetka. Тепер можна не тільки завантажувати на Розетку прайс-лист, але отримувати та обробляти замовлення безпосередньо в Торгсофт.
 • Налагоджено зворотний зв'язок з Розеткою: при обробці замовлення в Торгсофт, на Розетці змінюється статус й клієнт отримує повідомлення про зміну статусу замовлення.

Робота з банківськими терміналами та виписками по рахунках ПриватБанк

 • Додана підтримка банківських терміналів Райффайзен банку України - Verifone. У список типів протоколу додано "PosApi". Нагадуємо, що в Україні Торгсофт працює з Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен та українським Альфа Банк. POS термінали, з якими працює Торгсофт - Ingenico, Verifone, PAX.
 • Виправлено роботу виписок по рахунках Приват24 у зв'язку з переходом Привату на новий формат IBAN і новий API.

Нові можливості масової розсилки в програмі Торгсофт

 • Підключена sms-розсилка в Киргизії через сервіс "Nikita Online".
 • З'явилася можливість робити масову розсилку Viber через оператора TurboSMS від імені підприємства. Це можуть бути як рекламні повідомлення так і технічні, в яких не можна відправляти картинки та кнопки. За допомогою технічного повідомлення можна, наприклад, відправити номер ТТН. Шаблон повідомлення створюється у програмі Торгсофт та надсилається на номер клієнта у Viber з вашої бази Торгсофт. Якщо з якоїсь причини повідомлення в вайбер не вдалося надіслати, воно буде надіслано через sms.
 • Впроваджено автоматичну транслітерацію тексту з кирилиці в латиницю. Ця можливість дозволить збільшити довжину повідомлення та здешевити його вартість.
 • Щоб залучити клієнтів у магазин, у Торгсофт 2020.2 beta з'явилася можливість генерувати унікальні акційні промокоди та одразу надсилати їх клієнтам за допомогою масової розсилки.
 • Розширено налаштування шаблону масової розсилки. Тепер у текст розсилки можна автоматично додавати інформацію про рахунок, власника рахунку або підприємства, ЄДРПОУ.
 • Для сервісу масової розсилки ePochta додане налаштування маршрутів надсилання повідомлення. Навіщо потрібне налаштування маршрутів?

○ Національний або Маршрут з реєстрацією імені вимагає перед надсиланням смс зареєструвати ім'я відправника в українського оператора через особистий кабінет смс-сервісу.
○ Сім-канал дозволяє відправляти смс абонентам України без попередньої реєстрації імені відправника, але з його заміною на довільний номер телефону або випадкове слово (наприклад, info). Цей канал ненадійний, адже не гарантує доставлення повідомлення.
○ Маршрут без реєстрації імені дозволяє використовувати персональне ім'я відправника без попередньої реєстрації в операторів України. Цей варіант дорожчий, але можна не укладати договір й спокійно відправляти смс.
 

Розширення функціоналу програми обліку товару та Нової Пошти

 • Для Нової Пошти у версії Торгсофт 2020.2 beta додано можливість друкувати товарно-транспортні накладні у форматі А5 й одразу клеїти ТТН на посилки. Друкувати ТТН можна за допомогою принтера етикеток або звичайного офісного принтера.
 • З'явилася можливість друку та роботи з реєстром відправлень Нової пошти.

Редагування замовлень Укрпошти через Торгсофт

 • Ми додали можливість редагувати інформацію про створені, але ще не відправлені посилки Укрпошти: як звичайні, так і SmartBox.

Екран покупця та Торгсофт

 • Тепер на екран покупця можна вивести відеоефекти. А також налаштувати показ розширеної інформації: клієнт побачить на екрані покупця свої ПІБ, суму бонусів, рекламний текст або спеціальну пропозицію від магазину, наприклад: "Ви можете замовити дисконтну карту. Зверніться до продавця!".

Підключення нової моделі електронних ваг Datalogic

Новини від Торгсофт

 • На формі вітання у програмі Торгсофт зображується блок новин. При натисканні на посилання відкривається відповідна стаття на сайті torgsoft.ua.

Як отримати оновлення Торгсофт 2020.2 бета

1. Аби скористатися новою версією програми, оновіть Торгсофт.
2. Оновити Торгсофт ви можете самостійно або за допомогою техпідтримки.
3. Перед оновленням обов'язково зробіть архів бази даних.
4. Ознайомтеся з повним переліком змін у бета-версії Торгсофт 2020.2
5. Завантажити нове оновлення можна натиснувши на це посилання

Торгсофт продовжує приймати пропозиції та побажання щодо розвитку найкращої програми обліку товарів! Ваші побажання приймаємо на e-mail info@torgsoft.ua

Що увійде у наступне оновлення Торгсофт 2020.2.1?

Програмний РРО та система обліку Торгсофт

Коли можна буде працювати з пРРО в Торгсофт?

Працювати з пРРО в Торгсофт можна буде у наступному оновленні Торгсофт 2020.2.1. Зараз ми спостерігаємо за стабільністю роботи та відстежуємо динамічні оновлення документації з боку податкової.
 
Торгсофт буде синхронізований з API ДФС без участі програм-посередників. Щоб скористатися програмним РРО, вам знадобляться електронний цифровий підпис (ЕЦП) та функція "Програмний РРО". Кожен чек повинен бути підписаний ЕЦП. Для використання пРРО підприємцям не доведеться купувати обладнання та навіть друкувати чек, якщо клієнтові він не потрібен. З програмним РРО можна працювати не лише онлайн, але й в офлайн режимі: 36 годин або 168 годин на місяць та торгувати на виїзді без Інтернету.
 
Наша рекомендація на цей час - користуватися класичними фіскальними реєстраторами. Але якщо ви повні рішучості використовувати програмні РРО, то підготовчий етап варто почати з цього:

Вячеслав
05-09-2020 в 13:06:47
Новый интерфейс, конечно, приятно, но лучше бы причесали разные мелочи. Хорошие доработки Новой Почты, где наложенный платёж автоматом ставится, если в счёте выбрано - вот это полезно и ускоряет работу. Таких мелких недочётов два десятка могу назвать сходу, о многом писал на форуме и некоторые позволяют воровать сотрудникам, а не решены уже годами.
Торгсофт
11-09-2020 в 07:11:53
Вячеслав, спасибо за отзыв. У разработчиков есть план реализации дополнений и пожеланий. Всё step by step будет реализовано. А новый интерфейс - это один из самых распространенных запросов и большая кропотливая работа программистов.
Владимир
17-09-2020 в 20:24:11
Работа программы после обновления ПРОСТО ОТВРАТИТЕЛЬНАЯ, постоянные зависания и вылеты, отзывчивость просто УЖАСНАЯ, знал бы что она такая глюкнутая НИКОГДА бы не обновил. Сделать ИНКАСАЦИЮ это вообще КВЕСТ, зависание программы в 60% случаев, и время ожидания около 3минут, при старом интерфейсе занимало около 10сек. ЛЮДИ НИ В КОЕМ СЛУЧАИ НЕ ОБНОВЛЯЙТЕСЬ НА ЭТО ГЛЮЧНОЕ ПОДОБИЕ бывшего ТОРГСОФТ.
Александр
26-09-2020 в 14:33:24
Обновление прошло на "УРА" столько возмущений от своих сотрудников я ещё не слышал и это кроме абсолютного изменения ярлыков, какие нужно учить заново. После обновления полезли разные косяки, то меню моргает, то не фильтре, роли сотрудник по доступам не правильно, когда клиент берет товар в долг этот товар не записывается на долг и не списывается со склада (сколько мы так продали пока заметили я не знаю). А мобильное приложение это просто слезы, неработает коректно и все.
Максим
26-09-2020 в 22:45:55
Я тоже ожидал нового интерфейса, но пока он ОЧЕНЬ сыроват. У нас компьютер (ноутбук) с небольшим разрешением экрана, теперь мы не можем никак пользоваться половиной функционала из-за увеличения размеров кнопок и элементов. Элементы вы увеличили, чтобы на full hd мониторах были больше элементы, но не подумали, что у клиентов, которые работают годами могут быть мониторы маленькие. Нужно сделать, чтобы элементы автоматически масштабировались под размер экрана.
Торгсофт
05-10-2020 в 13:29:17
Уважаемый Владимир. Благодарим Вас за участие в бета-тестировании, для нас важно слышать разные мнения, в том числе не хвалебные. Причин такой нестабильной работы может быть несколько - это нужно совместно выяснять, чтобы устранить. Наша техподдержка в этом поможет.
Торгсофт
05-10-2020 в 13:30:49
Александр, спасибо Вам за участие в тестировании обновления. Насчет сотрудников это часто так: все новое воспринимается постепенно. По отзывам предпринимателей их сотрудники и к автоматизации относятся негативно в принципе. Но это только поначалу. Процесс привыкания к новым иконкам произойдет довольно быстро. По ролям не совсем понятно, что конкретно случилось? Нужно точно понимать, чтобы разобраться. По работе с VIP клиентами - с этой проблемой уже разобрались, перезагрузив сервер. По мобильному проложению - есть одна зарегистрированная ошибка по отчету, если есть еще что-то конкретное - готовы разбираться. Со сканером решим проблему в ближайшее время.
Торгсофт
05-10-2020 в 13:31:44
Максим, большое Вам спасибо за отзыв. В Торгсофт мы работаем по такому принципу: если есть большое количество пользователей с определенным запросом - начинаем рассматривать этот запрос, как приоритетный. Если в ближайшее время обнаружим еще пользователей с маленьким расширением экранов, будем думать в этом направлении. Пока собираем статистику.
Евгений
30-11-2020 в 22:27:57
Для активации програмного РРО пришлось обновить программу. Очень жалею. Задумчивость в работе программы просто бесит. когда привык к ритму в прошлых версиях и ЭТО... не знаю как назвать. Очень много лишнего.. эти новые ярлыки.. такое впечатление что их выдумал не один человек а 10...чем мешали старые, ну обрисуйте старый но "по новому". Думаю 90% пользователей в настройках вернули старые ярлыки... Но не в ярлыках проблема, решите как-нибудь чтобы программа перестала ТОРМОЗИТЬ!!!!!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором