Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Встановлення демо-версії Торгсофт® на ПК з Windows 10 11.10.2016

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Якщо Ви використовуєте ОС Windows 10, можете зіткнутися з труднощами під час встановлення демо-версії Торгсофт®. Це пов'язано з політикою безпеки даної операційної системи - так вона перевіряє всі програми. 

Як правильно встановити демо-версію Торгсофт®?

Під час запуска установчого файла (TorgSoftSetup.exe) на ОС Windows 10 відчиняється повідомлення про те, що система захистила Ваш комп'ютер (див. Рис. 1).

Система Windows захистила Ваш комп'ютер

Рис. 1

В даному випадку Вам потрібно натиснути на слово “Подробнее”, після чого відкриється вікно з назвою програми та її видавцем (див. Рис. 2), де варто обрати кнопку “Выполнить в любом случае”.

Підтвердіть програму

Рис. 2

Для того, щоб зняти обмеження під час запуску програми, установчий файл краще за все відкривати від ім'я адміністратора (див. Рис. 3). Для цього потрібно навести курсор на TorgSoftSetup.exe, натиснути правою кнопкою миші на нього, та у відкритому меню обрати “Запуск от имени администратора”.

Запуск Торгсофт® від им'я адміністратора

Рис. 3

Техпідтримка рекомендує: не зберігайте установчий файл програми на робочий стіл, оскільки політика безпеки ОС Windows 10 не дозволить запустити його.

Якщо Ви виконали всі вищевказані дії, але програма не була встановлена, або виникли питання по ній, звертайтесь до служби технічної підтримки Торгсофт®. Допоможемо, підкажемо, навчимо!

11.10.2016

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором