Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Як Торгсофт® на Leather & Shoes попрацював 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Завершилася чергова виставка взуття, шкіри та хутра Leather & Shoes. Наші колеги повернулися в рідні пенати, поділилися з усіма враженнями про захід і, засумувавши за своєю повсякденною роботою, вже з головою занурилися в неї. А ми, тим часом, коротко розповімо Вам про те, як все пройшло.

Виставка була великою за розміром - усі три павільйони зайняті стендами - і досить активною. Були присутні представники дев'яти країн: Україна, Білорусь, Румунія, Словенія, Туреччина, Польща, Німеччина, Італія, Іспанія. Серед учасників з України близько 60% стендів займали наші земляки, харків'яни, на другому місці були жителі Дніпра, на третьому - Львова, далі розташувалися Київ, Запоріжжя, Хмельницький, Чернігів та інші.

До стенду Торгсофт® постійно підходили підприємці, які цікавляться автоматизацією магазину. Також нам вдалося віч-на-віч поспілкуватися з дуже багатьма користувачами Торгсофт® - найчастіше ми спілкуємося з клієнтами по телефону, скайпу, вайберу (Контакти), а на виставках є можливість познайомитися особисто, поговорити, дізнатися про останні новини, побажання, зібрати відгуки. Серед найпопулярніших продуктів компанії, про які запитували, були термінальна версія програми та додаткова опція Виробництво.

А вот і наш невеликий фотозвіт. 

Наступна взуттєва виставка, в якій планується участь Торгсофт®, відбудеться влітку. До нових зустрічей, друзі!

До речі, ми вже почали збір на наступну виставку - KyivFashion. Детальніше про цей захід напишемо пізніше - стежте за Новинами на нашому сайті.

30.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором