Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Як змінити пароль в обліковому записі Торгсофт® 11.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Пароль - це ключ від наших цифрових осель, який закриває двері на міцний замок. Але він не може гарантувати Вам повну безпеку, якщо не дотримуватись деяких простих правил для надійності. Наприклад, регулярно змінювати паролі та використовувати складні, а не передбачувані комбінації. А оскільки підприємець - це людина-бізнес, йому потрібно бути в два рази уважнішим. Даючи пароль співробітнику, не забудьте його змінити через певний час.

Як мені придумати та запам'ятати складний пароль?

Дійсно, складний пароль не так вже й легко запам'ятати, а це означає, що його треба десь фіксувати. Навіть у цифрову епоху багато людей все одно продовжують довіряти паперовому листочку, адже його можна легко приховати від зайвих очей, але пам'ятайте, що його також легко й втратити! Торгсофт® рекомендує одну дуже корисну програму - KeePass. Вона не просто генерує дуже складні паролі, які навіть з 10-го введення не запам'ятаєш, але й надійно вміє їх зберігати! Таким чином, для кожної соцмережі, сайту або програми у Вас буде свій унікальний пароль, про який не дізнається навіть найдосвідченіший зловмисник.

Як мені змінити пароль у програмі Торгсофт®?

Для того, щоб змінити пароль у програмі Торгсофт® Власник, потрібно зайти в пункт головного меню НалаштуванняКористувачі

У віконці, що відкрилось, натисніть правою кнопкою миші на графу Власник і виберіть Змінити.

Далі відкриється віконце, в якому потрібно вибрати кнопку Змінити пароль... 

Введіть новий пароль і натисніть кнопку ОК, потім введіть його ще раз і натисніть кнопку ОК. Пароль був успішно змінений та збережений!

Якщо у Вас виникли питання або труднощі, звертайтесь у нашу техпідтримку. Хлопці із задоволенням Вам допоможуть, все розкажуть і покажуть.

11.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором