Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Звіт про участь Торгсофт® у KyivFashion 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Минулого тижня наш веселий колектив приймав участь у найголовнішій виставці у світі моди в Україні - KyivFashion. Вона проводиться кожні півроку: взимку та восени. Щоразу ця подія захоплює різномаїттям кольорів та відтінків, різних стилів одягу та аксесуарів. Розповімо Вам детальніше.

Виставка тривала лише 3 дні, а не 4, як інші, але була більше за розміром, ніж всі аналогічні за останні пару років. Середа та четвер виявилися дуже, дуже активними. Відкриття мало відбутись об 11 годині, але майже в 10:30 біля стенду Торгсофт® було вже 2 різних, незнайомих між собою, підприємців. Весь час наші технічні спеціалісти з харківського офісу та зі Львова надавали консультації тим, хто стояв на порозі прийняття рішення про автоматизацію магазина, розповідали про функціонал программи для обліку та обладнання. На цей раз, приємно здивувала кількість учасників, що вже користуються Торгсофт®. Ця виставка була "освоєна" нами пізніше, ніж взуттєва Leather&Shoes та дитяча BabyExpo, тому тут зовсім нещодавно було значно менше шанувальників нашого продукту.

На цьогорічній KyivFashion було досить мало стендів з товарами hand made та аксесуарами, але їх місце зайняли виробники обладнання для виготовлення одягу - кількість цих компаній вражала, особливо порівняно з попередніми заходами. Традиційно, діяло 2 подіуми - центральний та на одному зі стендів, тому відвідувачі рідко гуляли коридорами в тиші - весь час лунала музикаSmile. А також протягом роботи виставки діяла експозиція жіночого одягу з 50 до 90-х років. Взагалі-то, KyivFashion, як завжди, пройшла швидко, весело та продуктивно.

Якщо Ви якось пов'язані з продажем одягу, білизни та аксессуарів, неодмінно приїжджайте на KyivFashion, - тут дійсно є, на що подивитись! До наступних зустрічей!

12.09.2016

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором