Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

З'явилося оновлення Торгсофт® 9.3.0

31.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Наші розробники посилено працювали, додаючи нові корисні опції в програму для обліку товарів, покращуючи існуючі, втілюючи в життя побажання користувачів. І ось результат - сьогодні ми опублікували першу в цьому році нову версію - Торгсофт® 9.3.0.

Найяскравіші доробки були описані в анонсі цього оновлення. Якщо стисло, то поліпшення торкнулися додаткової опції Виробництво, режиму Торгівля з випискою рахунку, з'явилося кілька зручних фільтрів і оптимізовані деякі форми в програмі. Крім того, власники нової версії зможуть випробувати динамічні характеристики продукції в картці товару. А якщо Вас цікавить повний перелік змін, можете знайти його на сторінці Описание версии 9.3.0.

Якщо Вам потрібна допомога в установці нової версії програми, наші фахівці зі служби техпідтримки будуть раді допомогти (Контакти). Крім того, Ви можете зробити це самостійно - про те, яким принципам необхідно слідувати, читайте в однойменній статті.

Зміни в програмі обліку товарів Торгсофт® регламентуються Договором публічної оферти про зміну програмного продукту Торгсофт® (рос. мовою).

31.01.2017

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором