Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Замовлення обладнання: дешево або якісно? 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Одним з важливих питань, що виникає під час автоматизації магазина, є підбір торгового обладнання. Якісні моделі значно прискорять і спростять обслуговування покупців, сумнівні ж здатні отруїти роботу Вашого персоналу. Тому до їх вибору варто підійти ґрунтовно.

Зараз на ринку СНД з'явилось багато обладнання, яке підкуповує ціною, але має свої "скелети у шафі". Наші користувачі часто розповідають, з чим зіткнулися після покупки у неперевіреного постачальника. Ось деякі з можливих ризиків:

  • Можуть виникати проблеми, пов'язані з операційною системою. Часто питання викликає робота з Windows 10. Ця операційна система регулярно оновлюється, і при кожному оновленні "злітають" драйвери - їх потрібно налаштовувати знову і знову.
  • У комплекті з пристроєм можуть бути драйвери, які не підходять до ОС, - вони просто не працюють.
  • Не всі постачальники допомагають з встановленням і налаштуванням свого обладнання.
  • Більшість принтерів, що поставляються з Китаю, друкують ієрогліфи - для нормальної роботи їх потрібно перепрошити. З деякими моделями якісно це зробити неможливо, який би першокласний фахівець за це не взявся. У цьому випадку, техніку залишається тільки викинути.
  • Є ймовірність, що пристрій буде непрацездатним, а чи повернуть або замінять його Вам - велике питання.

Можливо, звичайно, Вам пощастить, і Ви станете володарем дешевого і якісного обладнання. А якщо ні?

У разі купівлі обладнання не у Торгсофт®, клієнт бере на себе можливі ризики. Внаслідок чого, служба техпідтримки може відмовити йому у допомозі по налаштуванню цих пристроїв. Ми несемо відповідальність тільки за техніку, надану клієнту нами, за іншу продукцію відповідати не готові.

Якщо говорити про обладнання, яке Ви можете придбати в Торгсофт®, то за якість будь-якої моделі з прайсу ми відповідаємо. На кожну позицію надається гарантія 12 місяців. Всі пристрої купуються тільки у перевірених роками постачальників. Крім того, кожна одиниця ретельно тестується технічним фахівцем і в режимі термінального сервера, і на локальному ПК, лише після цього виставляється на продаж. На відміну від інших постачальників, наші фахівці не відмовляються налаштовувати обладнання, придбане в Торгсофт®. Наше обладнання не можна назвати найдешевшим, але воно перевірене і гарантовано працює з програмою для торгівлі Торгсофт®.

Насамкінець хотілося б сказати: Ви шукаєте річ не на місяць, не на півроку, а на значно більший термін, до того ж, від неї залежить робота Вашого бізнесу, - купіть якісну продукцію, і вибирайте перевірених постачальників!

01.11.2016

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором