• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як налаштувати декілька цін на один товар?

14.02.2014

При гуртовій торгівлі часто ціна товару залежить від кількості: чим більше клієнт купує, тим дешевший товар. В Торгсофт можна налаштувати одночасно декілька цін для одного товару. Функція Політика оптових цін дає можливість вказати на яку кількість товару в чеку яку націнку рахувати: якщо в закупці клієнта кількість певного товару досягла відповідної цифри, то програма фіксує продаж по гуртовій ціні.

Политика оптовых цен

Гуртові ціни можна додавати та видаляти з програми. Також, ціни можна коригувати вручну під час продажу. 

Для товарів однієї групи можна однією кнопкою змінити всі ціни одночасно. В програмі можна роздрукувати прайс-лист з порогами настання гуртових цін.
Розглянемо формування роздрібних цін на прикладі товару «Цвяхи». Цвяхи продаються на кілограми. Нехай закупівельна ціна одного кілограма цвяхів — 20грн. Для покупки 10 кг цвяхів націнку вказали 20%, а для покупки 15 кг — 15%, 20 кг — 10%. Таким чином дрібногуртова ціна на цвяхи буде 24грн/кг., середньогуртова — 23грн/кг., великогуртова — 22грн/кг. Ці значення вказуються в гуртовому прайс-листі.

{mosimage}

 Ценник на товар, сформированный в программе Торгсофт

В процесі продажу програма автоматично розраховує відпускні ціни товару в залежності від кількості, яку купує клієнт. Продавцю не потрібно рахувати ціни на калькуляторі та пам'ятати пороги гуртових цін. Це прискорює процес продажу та запобігає механічним помилкам продавця.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором