Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Додаткова опція Інформування комітента

02.11.2016

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Для деяких користувачів важливо оперативно інформувати постачальників про продаж їх товарів. Раніше це робилося вручну, а у версії Торгсофт® 9.2.10 Ви зможете насолодитися функціоналом опції Інформування комітента*.

* комітент - це особа, яка доручає здійснити комісійну угоду, - в нашому випадку, це постачальник товару, що надається під реалізацію.

Для кого буде корисною опція?

Всі, хто бере товар під реалізацію, оцінять можливість автоматичного сповіщення постачальників про продаж. В першу чергу, це комісійні магазини.

В чому її плюси?

  • Ця функція дозволить уникнути зберігання всієї інформації в голові, зайвих дій і втрат часу на повідомлення - за Вас все зробить програма!
  • Тепер Ваші партнери будуть в курсі руху своїх товарів, отримуючи оперативне повідомлення відразу ж після продажу.
  • Інформування комітента працює тільки разом з Масовою розсилкою SMS і e-mail, та за ціну однієї функції Ви отримуєте в користування відразу дві. Тобто після активації Ви зможете сповіщати не тільки постачальників про реалізації, а й клієнтів про різноманітні події та новини свого магазину (надходження колекції і акція, проведення заходів, відкриття нової торгової точки, просто нагадування про себе) - це досить потужний інструмент просування.

Як працює опція?

Для її використання Вам потрібно налаштувати Microsoft Outlook (якщо планується відправка по електронній пошті) або стати клієнтом сервісів TurboSms, Epochta або AlphaSMS (якщо це буде sms-розсилка) і створити шаблон повідомлення. Після цього Ваші постачальники завжди будуть в курсі продажів своїх товарів!

Дізнатися докладніше про налаштування функції можна у Керівництві користувача на сайті (після публікації версії 9.2.10 - слідкуйте за Новинами) або у Вашій програмі (після оновлення до версії 9.2.10) пункт меню Допомога -> Довідка -> Додаткові опції -> Інформування комітента.

Інформування комітента стане доступною у версіях Торгсофт®, починаючи з 9.2.10, та далі. Її, як і практично усі інші функції, можна протестувати у демо-режимі

Читать эту статью на русском языке

02.11.2016

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором