Callback
 • От места на рынке к магазину

 • -

 • От магазина к торговой сети

 • -

 • От торговли к производству

Інвентаризація швидко і просто з Мобільним додатком Торгсофт®!

19.12.2016

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Мобільний додаток Торгсофт® для Android - опція дуже корисна і зручна - це підтверджують сотні підприємців. Спочатку вона була створена для контролю бізнес-процесів, що відбуваються в магазині, з будь-якої точки, де є інтернет. Ми не стоїмо на місці, і, з часом, ця додаткова опція розвинулася до повноцінного мобільного робочого місця продавця.

Зараз в ньому можна здійснити: прихід товару і реалізацію, повернення продукції, прийом і видачу замовлень, переміщення товарів між центрами обліку, уточнення інформації про наявність продукції, фотографування і прив'язку до картки товару, інвентаризацію. Починаючи з версії Торгсофт® 9.2.10, проведення інвентаризації стало значно простіше - в цьому плані, Мобільний додаток став найкращою альтернативою терміналу збору даних.

Переваги Мобільного додатки Торгсофт® перед терміналом збору даних:

 1. У поєднанні з портативним принтером чеків, це повноцінне робоче місце продавця.
 2. Термінал збору даних - річ хороша, але дорога. Навіть якщо Вам доведеться купувати і смартфон, і додаткову опцію Мобільний додаток, то витратите в 2 або навіть в 3 рази менше, ніж при покупці терміналу.
 3. За допомогою програми, інвентаризацію проводити набагато простіше і швидше. Для завантаження-вивантаження даних термінал потрібно підключати до комп'ютера, а Мобільний додаток відправляє їх відразу в програму.
 4. Для повноцінної роботи Мобільного додатку достатньо інтернету мобільної мережі, а для інвентаризації він потрібен тільки для завантаження в телефон і вивантаження на ПК відомості (під час підрахунку інтернет може бути вимкнений, що зручно при проведенні переобліку в підвалі або на складі з нестабільним з'єднанням).
 5. Після проведення переобліку продавці зі смартфона відомість не закриють - це робиться тільки на комп'ютері, що убезпечить від махінацій з боку персоналу. Ви зможете бути в курсі результатів.
 6. Наші технічні фахівці помітили, що у багатьох клієнтів виникають труднощі при підключенні терміналу до комп'ютера. Тоді як встановлений Мобільний додаток можна одноразово налаштувати за допомогою техпідтримки за 10 хвилин (або самостійно, скориставшись Керівництвом користувача) і використовувати.
 7. Телефон зазвичай завжди під рукою, а термінал - окремий пристрій, який потрібно десь зберігати і носити з собою.

Як провести інвентаризацію за допомогою програми?

Для початку, Вам необхідно створити відомість з товарами. Зробити це можна двома способами: на комп'ютері і в Мобільному додатку. У першому випадку, товари потрібно додати в відомість на ПК, її завантажити в Мобільний додаток, провести підрахунок і вивантажити результати в Торгсофт® (інтернет потрібен тільки для завантаження-вивантаження відомості). У другому випадку, все відбувається в смартфоні: створюється відомість, по ходу інвентаризації додаються товари, потім результати вивантажуються в Торгсофт® (інтернет потрібен протягом всієї інвентаризації).
Як бачите, все дуже просто! Зазвичай клієнти бояться інвентаризації - це довгий і болісний процес, однак тепер з Мобільним додатком Торгсофт® переоблік пройде набагато легше, швидше і приємніше!

Спробуйте самі - скачайте демо-версію і оцініть простоту і зручність даної опції! Всі додаткові функції, за винятком Видалення статистик закритих періодів та Інтернет-магазин під ключ, доступні для безкоштовного тестування протягом 30 днів (як це здійснити, читайте тут).

Детальніше про інші можливості Мобільного додатку Торгсофт® Ви можете прочитати в цій статті.

16.12.2016

Читать эту статью на русском языке

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором