Callback
  • От места на рынке к магазину

  • -

  • От магазина к торговой сети

  • -

  • От торговли к производству

Навіщо підприємцю приймати участь у навчанні Торгсофт®? 14.11.2016

Читать эту статью на русском языке

Друзі,
При придбанні програми для торгівлі та управління магазином підприємці часто запитують про навчання: чи є воно, як виглядає, скільки коштує, чи можна засвоїти самостійно і інші деталі.

Торгсофт® можна засвоїти самому по ВідеоурокахКерівництву користувача та задаючи питання на Форумі - чимало бізнесменів так і роблять. Але, не будемо приховувати: це займе багато часу і сил, ніж коли б все показав і розповів фахівець. Тому більша частина власників магазинів просять приїхати до них на навчання. Як відбувається цей процес, читайте тут.

При виклику технічного фахівця на навчання вкрай важливо слідувати наступним алгоритмом.

1. Перед приїздом.

  • Варто підготувати комп'ютери та обладнання, робоче місце продавця, щоб не витрачати час на це в день навчання.
  • Важливо обміркувати (бажано зафіксувати десь) всі процеси, які відбуваються в магазині, виявити важливі для себе моменти в управлінні та торгівлі, підготувати питання.

2. Під час навчання.

  • Намагайтесь уважно дивитися і слухати те, про що говорить технічний фахівець. Особливо це стосується господаря магазину, бо саме для нього, в першу чергу, важлива автоматизація та отримання повного обсягу інформації про хід справ в бізнесі.
  • Не соромтеся запитувати, тому що не буває безглуздих запитань.
  • Проконтролюйте, чи опанували інформацію співробітники.

3. Після навчання.

Не гаючи багато часу, пройдіться по всьому, важливому для бізнесу, функціоналу самостійно, і, якщо виникнуть питання, зверніться до служби техпідтримки Торгсофт® за підказкою.

Підтвердженням важливості дотримання цього алгоритму слугують безліч історій користувачів.

Наприклад, якийсь час назад стався такий випадок. Автоматизація магазину. Клієнт замовив навчання. Спеціаліст його провів, але власник участі не брав, поклавши знайомство з Торгсофт® на іншу людину. Наступного тижня дзвінок: підприємець каже, що зараз зв'язку з цією людиною немає, потрібно працювати, а програма багато чого не може з того, що йому потрібно, і він шкодує, що її купив. Після клієнт розповів, що йому подобалося в попередньому програмному забезпеченні, ми показали, що в Торгсофт® все це є, і навіть більш детальне (йшлося про звіти). В результаті, користувач сказав, що він буде вчитися, оскільки зрозумів, що Торгсофт® з лишком охопить усі процеси, що відбуваються у його бізнесі, і дасть простір для його розширення.

Якби клієнт відразу взяв активну участь у навчанні, то подібної ситуації можна було б уникнути.

Тому, друзі, не покладайте відповідальність за освоєння програми на інших осіб, бо вона потрібна, в першу чергу, для того, щоб захистити себе від обману з боку персоналу. Ретельно готуйтеся до навчання, оскільки це дуже важливий процес, від якого залежить успішна робота з програмою і отримання необхідної інформації з неї!

Торгсофт® - відмінний, неупереджений, чесний і точний помічник у веденні бізнесу. Познайомтесь з ним ближче, і нехай спільна робота приносить Вам тільки задоволення! 

04.11.2016

Читать эту статью на русском языке

Комментарии
Отзывов нет

Добавить комментарий

Добавить комментарий
Ваш отзыв отправлен. Его опубликуют после проверки администратором