• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Навчання роботі з Торгсофт®

09.11.2015

Друзі,

Після того, як власник магазину приймає рішення про автоматизацію, перед ним постає питання про те, де взяти інформацію, щоб навчитись користуватись програмним забезпеченням для торгівлі.

Торгсофт® пропонує безліч можливостей для знайомства з програмою обліку товарів (багато з них можна спробувати ще до придбання):

 • Кожен користувач може завантажити демо-версію та навчитись працювати в ній самостійно (як то кажуть, методом «наукового тику»).
 • При завантаженні пробної версії програми кожному користувачу дається 2-годинний безкоштовний Пакет впровадження для нового клієнта, який призначений саме для установки, настройки програми і ознайомлення.
 • У розділі "Відеоуроки для навчання роботі з програмою Торгсофт®" Ви знайдете онлайн уроки по всім головним режимам.
 • Ласкаво просимо на наш Форум - тут теж можна знайти корисну для себе інформацію.
 • У книжці "Керівництво користувача Торгсофт®" описані всі основні можливості.
 • У розділі Статті ми розглядаємо функції програми, їх доповнення та оновлення, приклади впровадження у магазинах та багато іншого.
 • Наші фахівці із задоволенням приїдуть у магазин для того, щоб навчити Вас і Ваш персонал. На цьому пункті хотілося б зупинитись та роздивитись його детальніше.

Як відбувається навчання?

Фахівець приїжджає до Вас вранці та дізнається, як організовані бізнес-процеси в магазині (які обов'язки виконує кожен співробітник, як повинно бути обладнане робоче місце та інші нюанси). В процесі обговорення особливостей бізнесу виникає багато питань, і в цьому полягає "тонке" налаштування системи з урахуванням усіх особливостей. Якщо необхідна установка та налаштування, фахівець робить усі необхідні маніпуляції. Після цього, він навчає власника бізнесу - тут докладно розглядаються основні можливості програми, а також, залежно від бізнес-процесів, налаштовуються ролі Господаря і Продавця (зазвичай ми рекомендуємо для власника повний доступ, а персоналу - максимально обмежений). Потім навчається персонал: продавці, товарознавці та інші. У процесі та після нього кожен, кого навчали, може задати фахівцю запитання, стосовно праці з обладнанням та програмою.

Усі дії з програмою протягом навчання виконує власник бізнесу. Наш фахівець може торкатися комп’ютера тільки під час налаштування обладнання. Далі працює той, хто навчається під керівництвом фахівця Торгсофт®. Це дозволяє відразу ж закріпити практичні навички стосовно праці з програмою й обладнанням.

Після навчання Ви опануєте базові та практичні навички праці з Торгсофт®, зрозумієте, як оприбуткувати товар, реалізовувати, здійснювати повернення, переоцінку, проводити інвентаризацію (переоблік) товару, друкувати етикетки та чеки, налаштовувати акції, вести базу клієнтів, впроваджувати політику знижок, проводити аналіз торгівлі, формувати звіти та багато іншого.

Зазвичай навчання триває 8 годин (один робочий день), однак, якщо у Вас велика торгівельна мережа, або Ви вважаєте, що необхідно більше часу, відрядження може тривати довше, за згодою з відділом замовлень і технічним фахівцем.

Чому ми рекомендуємо навчання?

 1. Торгсофт® - програма з інтуїтивно зрозумілим функціоналом, вона легко освоюється і підприємцем, і продавцями, оскільки не вимагає бухгалтерських знань! Однак, попри всю простоту, для самостійного вивчення потрібен час, якого, на жаль, при сучасному темпі життя, спостерігається цілковитий дефіцит. У будь-якому випадку, на знайомство з можливостями програми йде набагато більше часу, ніж при навчанні кваліфікованим фахівцем. Відбувається це через те, що:
  • Користувач зазвичай починає вивчення з якогось режиму і переходить до іншого - не завжди з самого початку та не дотримуючись порядку, а технічні фахівці Торгсофт® за багато років виробили оптимальний план навчання, заснований на логіці й досвіді.
  • Для того, щоб ознайомитись з функціоналом програми, Вам необхідно спочатку подивитись або прочитати матеріал, а потім спробувати на своїй базі, - доводиться перемикати увагу з одного джерела на інше. При навчанні фахівцем це виключено - процес відбувається за Вашої участі, на Вашій базі товарів, постачальників, клієнтів та ін. До того ж, власник магазину та його співробітники зможуть задати всі питання по програмі.
 2. При самостійному вивченні Ви можете втратити важливі і особливо корисні опції. Купуючи програму з таким величезним функціоналом, невже Ви готові добровільно позбавити себе можливості повноцінно його використовувати?
 3. Крім того, в разі самостійного знайомства, вивчення зазвичай йде уривками, коли є вільний час. При навчанні нашим фахівцем, клієнт виділяє час у своєму графіку, відкладає всі інші справи та присвячує час конкретно цьому процесу (що відноситься і до його персоналу). Таким чином, увага зосереджена, запам'ятовування відбувається легше і швидше.
 4. Серед клієнтів Торгсофт® - тисячі власників магазинів, абсолютно різних спрямувань, зі своїми особливостями і нюансами. Завдяки цьому, за довгі роки ми набули неоціненного досвіду з організації обліку в кожному з них. Тому під час навчання фахівець може підказати, як правильніше в програмі внести дані, які функції будуть особливо корисні, що інколи дуже проблематично зрозуміти відразу при самостійному вивченні (а потім, коли це розуміння приходить, ніхто нічого не змінює, оскільки всі й так звикли, попри те, що можна було все відразу організувати зручно і правильно). Служба техпідтримки Торгсофт® іноді стикається з ситуаціями, коли користувачі починали неправильно вести облік і не могли через це скористатися всіма перевагами програми, які стають важливими на етапі аналізу інформації. Особливо це стосується оптимальної класифікації товарів і послуг, виробників товарів. 
 5. І, наостанок, хотілося б сказати, що дуже і дуже багато підприємців, в спробі заощадити на вивченні, згодом зізнавалися нам, що краще б вони замовили допомогу кваліфікованого фахівця, оскільки така економія - уявна. Деякі з них все ж скористалися цією послугою згодом. Друзі, обходьте граблі, на які встали Ваші попередники, скористайтесь їхнім досвідом! Smile

Нюанси

Послуга навчання клієнта фахівцем з центрального офісу компанії оплачується окремо від налаштування ПЗ і обладнання. Крім того, вартість проїзду та проживання (при багатоденних відрядженнях, за межами Харкова) нашого співробітника оплачується замовником.

Якщо Вашим навчанням буде займатися Дилер компанії (не центральний офіс), всі питання по даному процесу вирішуються з ним. Дилери Торгсофт® мають можливість формувати свій власний прайс-лист на послуги навчання, налаштування ПЗ, торгового обладнання, і прораховувати вартість приїзду на територію клієнта.

Ознайомитись із прайс-листом центрального офісу стосовно послуг навчання, підключення торговельного обладнання та ПЗ Торгсофт® можете тут..

І, наостанок…

Торгсофт® - зручна та легка для сприйняття програма, яка не потребує бухгалтерських знань. Попри це, Вам і Вашим підлеглим знадобиться час для того, щоб її опанувати. З досвіду багатьох підприємців, що вже використовують наше програмне забезпечення, послугою навчання, що проводиться технічним фахівцем, все ж варто скористатися задля економії часу, сил та інших ресурсів, які Ви могли б витратити на розвиток свого бізнесу!

09.11.2015

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором