• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як змінити пароль в обліковому записі Торгсофт

11.01.2017

Пароль - це ключ від наших цифрових осель, який закриває двері на міцний замок. Але він не може гарантувати dам повну безпеку, якщо не дотримуватись деяких простих правил для надійності. Наприклад, регулярно змінювати паролі та використовувати складні, а не передбачувані комбінації. А оскільки підприємець - це людина-бізнес, йому потрібно бути у два рази уважнішим. Даючи пароль співробітнику, не забудьте його змінити через певний час.

Як мені придумати та запам'ятати складний пароль?

Дійсно, складний пароль не так вже й легко запам'ятати, а це означає, що його треба десь фіксувати. Навіть у цифрову епоху багато людей все одно продовжують довіряти паперовому листочку, адже його можна легко приховати від зайвих очей, але пам'ятайте, що його також легко й втратити! Торгсофт рекомендує одну дуже корисну програму - KeePass. Вона не просто генерує дуже складні паролі, які навіть з 10-го введення не запам'ятаєш, але й надійно вміє їх зберігати! Таким чином, для кожної соцмережі, сайту або програми у dас буде свій унікальний пароль, про який не дізнається навіть найдосвідченіший зловмисник.

Як мені змінити пароль у програмі Торгсофт?

Для того, щоб змінити пароль у програмі Торгсофт Власник, потрібно зайти в пункт головного меню Налаштування → Користувачі

У віконці, що відкрилось, натисніть правою кнопкою миші на графу Власник і виберіть Змінити.

Далі відкриється віконце, в якому потрібно вибрати кнопку Змінити пароль... 

Введіть новий пароль і натисніть кнопку ОК, потім введіть його ще раз і натисніть кнопку ОК. Пароль був успішно змінений та збережений!

Якщо у Вас виникли питання або труднощі, звертайтесь у нашу техпідтримку. Хлопці із задоволенням Вам допоможуть, все розкажуть і покажуть.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором