• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

10 сервісів для тих, хто починає свою справу

25.04.2019

Корисні сервіси для підприємця-початківця (і не тільки) 

Правильно обраний ресурс може не тільки допомогти у веденні бізнесу, а й сприятиме його успішному розвитку.

Отже, 10 сервісів, які заслуговують на увагу.

1. Tilda

Власний сайт самостійно? Без проблем! Tilda - чудовий конструктор з великою кількістю шаблонів і функціональних модулів. У розробці шаблонів брали участь професійні веб-дизайнери.

Інтуїтивно зрозумілий і гнучкий інтерфейс дозволить створити гарний сайт навіть без навичок програмування і дизайну. Тип, структура шаблонів і редактора найкращим чином підходить для створення одностранічнік. Якщо не утрудняють деякі обмеження, конструктором можна користуватися безкоштовно.

2. Giphy

Для харизматичних і з почуттям гумору підприємців сервіс Giphy пропонує внести на свій сайт жартівливу нотку у вигляді гифок. Гифки - медіа-файли, що прикріплюються до розсилок або загальнодоступним записів. Безсумнівно, в цьому випадку опис якої-небудь події або емоції буде більш динамічним і розважальним.

Аналіз сайтів, які використовують гифки, показує, що GIF-контент збільшує інтерес користувачів, а значить, є додатковим інструментом у SEO-просуванні.

3. MixMax

Розширення для Chrome MixMax дозволяє максимально оптимізувати і автоматизувати електронне листування. При цьому з'являється можливість не тільки відстеження про прочитанні відправленого листа, але і відправлення розсилки за розкладом, повідомлення про будь-якій роботі з листом. Також можна користуватися різними шаблонами і вставкою додаткових карток. Картки систематизовані по блокам. Адресата візуально зацікавлюють картки, і він обов'язково натискає на них.

Поштовий інструмент стане в нагоді як в особистому користуванні, так і в підприємницькому середовищі.

4. Quora

Сервіс обміну знаннями за допомогою механізму питань і відповідей. Тут можна задати питання, отримати відповідь чи пораду на будь-яку тему, що цікавить.

Власник бізнесу може запросити інформацію про дослідження ринку по певному товару або тестування своєї ідеї. Тут присутні досить компетентні користувачі. Питання на сервісі систематизовані, що полегшує пошук потрібних даних.

5. Kickstarter

Є ідея представити світові оригінальний продукт або творчий проект, але немає достатніх коштів для його виробництва або просування? Тоді Kickstarter в допомогу. Адже це спеціальний майданчик, де на перспективний задум можна отримати фінансування або добровільне пожертвування абсолютно від незнайомих людей. Образно схема являє собою краудфандінг.

Необхідно всього лише правильно подати ідею; продемонструвати роботу продукту і розповісти про нього в відео. Ніхто не гарантує майбутній успіх, але спробувати можна. Багато проектів стартували завдяки майданчику і принесли своїм компаніям небувалий успіх. Наприклад, компанія Pebble, яка представила в 2012 році проект «розумних» годин і зібрала на фінансування 10,3 млн. Доларів стала однією з найвідоміших компанією.

6. Slack

Мессенджер Slack - система спілкування корпоративних співробітників. Структуровані канали прямих комунікацій дозволяють обговорювати як останні новини, версії нових додатків, так і спільне проведення часу вихідного дня.

Існує також можливість видачі прав доступу до проекту на канал тільки певному колу людей. Можна завантажувати і переміщати файли в будь-який з каналів. Передбачена особисте листування і безпеку аккаунта.

7. Depositphotos

Будь-сайт, соціальна мережа або рекламна публікація супроводжується тематичними зображеннями і ілюстраціями. Для вирішення цього завдання необхідну фотографію можна придбати в фотобанку.

На майданчику фотостоку можна не тільки купувати зображення, то так само і продавати власні. Ресурс відмінно підійде для новачків, так як має зрозумілий інтерфейс.

Передбачена додаткова опція сервера - завантаження безкоштовних відеороликів і зображень, які оновлюються щодня.

8. Wunderlist

Багатофункціональний планувальник завдань, який може стати в нагоді не тільки для бізнесу, але і для особистого використання. При цьому додаток безкоштовне. Тепер стало легко створювати списки планованих справ, доступ до яких відкритий 24 години на добу з різних пристроїв. Згадка про завдання дозволить все виконати вчасно. Одним з важливих фактів додатки є можливість групового використання. Наприклад, доданий дружиною список покупки необхідних продуктів, зі свого пристрою зможе побачити чоловік, що полегшить його похід в магазин. Варто відзначити, що недавно це додаток викупив сам Microsoft, обіцяючи розробникам незалежність. А це дає розуміння до успішного розвитку ресурсу в подальшому, так як Microsoft скуповує тільки перспективні продукти.

9. Upwork

Необхідно розробити, просунути, оптимізувати сайт або наповнити якісним контентом? Ця біржа фріланса дозволить знайти віддаленого виконавця для подібного роду завдань, тим самим відпадає необхідність самому витрачати на це час і сили. Щоб не виникло неприємної ситуації, перед тим як віддати виконавцю завдання в роботу, варто ознайомитися з його профілем, а також рейтингом і відгуками. Це складе картину про компетенцію даного виконавця в необхідної області. Одним з переваг найму віддаленого працівника є ще й те, що не потрібно приймати співробітника в штат і забезпечувати робочим місцем, що знижує витрати компанії.

10. Headspace

Як в особистому житті, так і в підприємницькій сфері без здоров'я, свіжих і упорядкованих думок просто ніяк. Сьогодні бізнес диктує свої правила для виживання і розвитку. Завжди потрібні нові ідеї і стратегії, тому необхідно тримати себе в нормі і вміти поєднувати роботу і відпочинок.

Десятихвилинна медитація в день допоможе привести думки в порядок і налаштуватися на подальшу роботу. А також медитація сприяє поліпшенню здоров'я в цілому. За допомогою програми Headspace можна скласти графік медитаційних вправ для поліпшення самопочуття, ясності свідомості і емоційного розвантаження.

Звичайно ж, існує ще величезна кількість корисних ресурсів для підприємців. А так як в дискусії народжується істина, то думка про ті чи інші веб-сервісах, залишених в коментарях під цією статтею нам буде дуже цікаво і корисно.

Арина
30-04-2019 в 10:51:04
Я для наполнения сайта качественным контентом пользовалась услугами биржи Upwork, исполнители ни разу не подводили.
Дмитрий
02-05-2019 в 05:14:15
Тильда вообще отличный сервис, так сказать почувствовать вкус к сайтостроению, оценить твое это или нет...сам с нее начал, втянулся, перешел на нормальный хост и создал полноценный сайт. Про органайзер тоже не зря упомянули..всего не запомнишь.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором