• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

10 хобі, які можна перетворити на бізнес

06.05.2019

У кожної людини є захоплення. Без них життя не може бути повноцінним. Та мислимо ширше: на деяких хобі можна непогано заробити. В Інтернеті багато інструкцій та порад, але вони все розрізнені й трохи туманні. У статті зібрані 10 найпопулярніших хобі, завдяки яким можна отримати капітал. 

На підтримку ЗСЖ!

Будь-який спорт або тренування, яким ви займаєтеся, можна перетворити в бізнес. Йога або фітнес, бейсбол або біг - будь-який спорт має попит. Ви зможете стати тренером, створити відео уроки, заснувати групу або блог - що завгодно. Можливо, ви вигадаєте свою, унікальну методику, яка стане популярна серед прихильників здорового способу життя.

Фотографія

Здавалося б, що може бути простіше - навів об'єктив, клацнув, і справу зроблено. Насправді, фотографія - це мистецтво, що вимагає не тільки компетенції, а й смаку, терпіння та навичок. Виведіть захоплення на новий рівень: створіть свій обліковий запис в Інстраграм, вступіть у тематичні спільноти, займіться виставленням фотографій на різних біржах та спробуйте їх продати. Не кажучи вже про те, що весілля трапляються мало не щодня, і професійний фотограф - на вагу золота.

Будь-який крафт

Речі, зроблені своїми руками, можуть бути дорого оцінені колекціонерами та просто любителями подібної тематики. Це може бути що завгодно: декоративне мило, кулінарні вироби, речі з дерева або глини, прикраси - все це можна створювати й вигідно продавати. Важливо відзначити, що обов'язково потрібна площадка збуту. Це може бути, як дошка оголошень, так і тематичні форуми. Кращим рішенням є своя група в соціальній мережі - її легко створити та прорекламувати, і у вас буде власний бренд, який можна просувати.

Музика

Мова йде не про кар'єру діджея, хоча і такий варіант допустім. Багато з нас в дитинстві відвідували музичні школи. Хтось навіть зберіг навички. Їх можна застосувати, наприклад, в навчанні дітей. Можна піти далі та вступити в аматорський хор або оркестр. Хтозна, може в цьому ваше призначення.

Модні тенденції

Хто сказав, що розглядання модних журналів ні до чого не призводить? Якщо ви орієнтуєтеся в сучасних тенденціях моди, фасонах і кольорах, спробуйте заробити на цьому. Створіть свій блог, спробуйте написати статтю або дві, і можливо, ви станете популярними. Також можна спробувати себе в ролі фахівця для друкованого видання або консультанта в салоні краси. Або ви можете спробувати себе в ролі дизайнера чи модельєра, якщо володієте достатніми навичками.

Громадське харчування

Задумайтесь, чи часто до вас заходять гості? Якщо так, то є хороші новини: їм, швидше за все, подобається, як ви готуєте. Але навіщо обмежуватися родичами та знайомими? Нагодуйте весь район або навіть місто!
Звичайно, створення кафе чи ресторану - процес трудомісткий і витратний, але якщо зробити все правильно і готувати на совість, ви зможете не тільки здобути репутацію кулінарного генія, а й непогано заробити на своєму хобі.

Власний блог

Ця тема вже була порушена вище, але вона гідна того, щоб бути винесеною в окремий пункт. В наш час тільки ледачий не веде власний блог. Можливо, у вас є дар оповідача, і ви можете висловлювати свою думку з приводу злободенних питань або хочете ділитися секретами свого хобі. Адже навіть найпопулярніші блогери починали з малого.

Колекціонування

Ви готові проводити по кілька годин на eBay в пошуках всяких дрібничок? Це дійсно може стати непоганим джерелом заробітку. Люди збирають і обмінюються буквально всім: від марок і глиняних фігурок до раритетних автомобілів. Якщо стати професіоналом у цій області, можна відкрити свій тематичний магазинчик, або просто бути посередником між колекціонерами. Це не тільки прибутково, але й захоплює. Сюди ж можна віднести збірні моделі: якщо ви любите та розумієтеся на них, чому б не почати продавати їх таким же шанувальникам?

Ландшафтний дизайн

Деякі люди не здатні утримувати свою ділянку в порядку. На допомогу їм можуть прийти ті, хто не бачить свого життя без краси. Мало того, за подібну роботу непогано платять. Облагороджувати територію, доглядати за садом і городом - вам таке до душі? Знайдіть тих, хто не готовий цим займатися, і запропонуйте свої послуги за винагороду. Приємне з корисним.

Подорожі

Це чудовий заробіток для тих, хто і сам не проти помандрувати, і має достатній багаж знань. Мова йде не тільки про блог або роботу в турагентстві. Можна розробляти маршрути, консультувати туристів, супроводжувати тури та інше.

Хобі - це здорово, але як відомо, найкраща робота - це високооплачуване хобі. Подумайте, як можна заробити на вашому захопленні, і вам більше не знадобиться сидіти в офісі

Милана
09-05-2019 в 18:55:44
Многие люди не задумываются над тем, что их хобби или увлечение можно превратить в источник стабильного дохода. В том же Инстаграме огромное количество профилей фотографов, стилистов, персональных тренеров и далее по списку. Другой вопрос - с чего начать свое дело, как его продвигать и чем привлечь первых клиентов. Ведь можно быть бесконечно талантливым человеком, но при этом начисто лишенным деловых навыков. А ведь сейчас в в любой сфере очень высокая конкуренция и продвинуть свой продукт/услугу не так просто, как кажется.
Алексей
10-05-2019 в 12:50:33
Да это вообще "золотой вариант", если увлечение становится и источником дохода. Вот у меня знакомая коек на продажу разводит, "маскарадных" каких-то (я не особо в породах разбираюсь). Так она с детства кошатница, и плюс еще и неплохо эти котята стоят.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті