• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

11 типових помилок невдах у вихідні дні

15.01.2019

Вихідні дні здаються бажаними всім людям, а спосіб їх проведення може багато розповісти про те, наскільки людина успішна.
Як відпочивають невдахи?

1. Не будують планів
На відміну від буднів, вихідні дні не вимагають точного розкладу. Але краще розуміти, ніж конкретно хочеться зайнятися. Так можна здійснити цікаву задумку, не витративши час даремно.

2. Їм ніколи спілкуватися з близькими
Клопоти буднів не дають часу на спілкування з друзями і родичами. Слід компенсувати цей недолік у вихідні дні.

3. Ні відпочинку від гаджетів
На суботу та неділю слід забути про смартфон, не читати робочу пошту.
В офісі всі повинні знати про табу на роботу в особистий час.

4. Відсутнє задоволення від вихідних
У планах повинні бути справи, які радують, розбурхують, приносять задоволення. Це можуть бути спільні захоплення з друзями або відпочинок вдома в повній самоті, головне, щоб час було проведено в приємній обстановці5. Багато сну
Спати цілими днями в вихідні шкідливо.
Так можна збитися з ритму, нашкодити самопочуттю. І неважливо, що є привід для слабкості - надмірна втома або вживання спиртного. Головне, не дозволяти собі занадто захоплюватися сном.

6. Зайві витрати
Всім подобається себе балувати. Але надмірне марнотратство у вихідні призводить до того, що гроші йдуть в нікуди, а радості це не приносить. Є чимало безоплатних способів розважити себе: домашні хобі або відвідування безкоштовних заходів.

7. Відсутність роздумів про життя
Корисно час від часу замислюватися про цілі, про сенс життя, про методи досягнення особистого щастя. Якщо в робочі дні не виходить зайнятися цим, доведеться виділити час на вихідних.

8. Думки тільки про роботу
Якщо існує необхідність подумати про справи, краще скласти план на робочий тиждень в п'ятницю, що думати про це під час відпочинку. У суботу та неділю треба забути про бізнес і трудових обов'язках. Це час слід виділяти тільки для себе.

9. Почуття провини з приводу неробства
Неробство корисно в якості способу розслабитися. Але якщо воно дратує, викликає нудьгу або почуття провини, слід переглянути підхід до проведення вихідних. Після них не повинно залишатися відчуття, що пропущені важливі справи або події.

10. Невміння розслабитися
Справи по дому або сімейні обов'язки іноді не дають розслабитися і по-справжньому відпочити. Не можна зовсім не приділяти часу пасивного відпочинку, інакше на роботі не буде сил для важливих справ і досягнень.

11. Відсутнє планування наступного тижня
Закінчення тижні - привід оцінити виконані завдання, поставити нові цілі. Успішні люди заздалегідь планують наступні сім днів. Корисно заглянути в календар і щоденник, щоб подумати про те, що буде зроблено в найближчий тиждень.

Торгсофт® бажає вам тільки продуктивних вихідних і корисних звичок!

Олег
18-03-2019 в 23:12:34
У меня привычка, выработанная годами, в пятницу вечером подбивать результаты прошедшей рабочей недели, а также составлять планы на следующую. На выходные о работе стараюсь не думать вообще. В принципе, пока получается.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором