• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

5 найгірших порад підприємцю.

16.01.2019

Ніхто ще не став щасливим і блискучим бізнесменом, спираючись тільки на готові рецепти, які видають навколишні або спеціально підготовлені для цього люди. Іноді ці інструкції можуть стати навіть гальмом для початківця, який має свій бізнес. Такі думки викладає Клейт Маск, провідний менеджер Infusionsoft, компанії, активи якої оцінюються майже в сто мільйонів доларів.

Поради для підприємців

Маск вправі стверджувати або спростовувати деякі постулати, так як його справа процвітає і приносить бажаний дохід своєму засновнику. «Якщо хочете почути масу порад, як бути успішним, просто займіться своїм бізнесом. Тут же з'являться доброзичливі люди, готові підказати, в якому напрямку краще розвиватися і які повинні бути перші кроки ». - каже Клейт. Далі він розмірковує, що деякі поради були до місця і допомогли йому, але більшість з почутого від колег по цеху або фахівців з консультування бізнесу не стали в нагоді. Також були рекомендації, від яких бізнес міг просто постраждати, якби Маск до них прислухався. До вашої уваги висновки, зроблені одним з найуспішніших людей, віце-президентом компанії Infusionsoft.

П'ять порад, до яких краще не прислухатися бізнесмену, попереджає Клейт Маск.

Між менеджером і персоналом не повинно бути емоційного зв'язку Дружній колектив

Не треба думати, що це про особистісні стосунки в колективі, любовні зв'язки і таке інше. Йдеться про те, що не треба зближуватися зі своїми підлеглими, сприймати їх як друзів. Почасти ця заява може бути обгрунтованою, але зі мною і в моїй компанії таке не прижилося. Бізнес піде в гору тільки тоді, коли тебе оточують однодумці, готові подати руку допомоги в будь-який час. Не можна, виходячи з офісу, переставати спілкуватися з тими, з ким проводиш більшу частину свого активного часу. Щоб робота приносила не тільки прибуток, але і задоволення, колектив повинен бути єдиним організмом. Згуртованість і дружні відносини ніколи мене ще не підводили. 

Не працювати тільки з цільовим ринком

Клієнтами компанії Infusionsoft спочатку були підприємці, які мають невелику свою справу. Партнерство з малим підприємництвом було виправданим, приносило свої дивіденди. У міру розвитку надходили пропозиції і наполегливі поради розширити цільову аудиторію, починати працювати з більшими гравцями. Спокуса була, але Маск вирішив не звертати з обраного шляху, продовжував працювати з малим бізнесом. Час показав, що він мав рацію. Маск не кинув всі сили для розробки чогось нового, так що співробітники працювали в звичному режимі, і справа від цього тільки виграла.

Обслуговування клієнтів має бути автоматизовано

Автоматизація при роботі з клієнтами виправдана, якщо ти працюєш з великими підприємствами. Економія від цього очевидна: мінімізований контакт з клієнтом, не потрібен великий штат. Ще це і швидке обслуговування. Але часто клієнт розраховує на інше, він платить, щоб отримати конкретну допомогу від першої особи. В цьому випадку краще шукати підхід до кожного клієнта, знаходити при спілкуванні з ним найбільш вірні точки дотику. Такий підхід виправданий, адже споживач залишається задоволеним, і компанія від цього тільки виграє.

Спілкування з покупцем

Не втягувати в свій бізнес рідних і близьких людей

Історія створення справи Маска повністю спростовує це твердження. Його брати були з ним в одній упряжці, разом починали і змогли розвинути свій бізнес. Існує думка, що сімейна справа ніколи не зможе вийти за рамки невеликого підприємства. Але це зовсім не так, адже довіра між близькими людьми – це гарант розвитку, ти можеш без оглядки покладатися на своїх партнерів, що нескінченно важливо. Близька людина завжди буде готова підтримати тебе в скрутну хвилину. Твої друзі, яких ти знаєш з дитинства, будуть міцним тилом.
Хтось заперечить і розповість свою історію, коли близьке партнерство не принесло очікуваних результатів. Сумний досвід може бути в будь-якій справі, Маск лише говорить про те, що в його випадку це спрацювало. Відчувати плече близької людини на початку довгого шляху виявилося важливим.

Як можна менше кредитів Гроші в кредит

Багато хто вважає, що кредити для бізнесу – це боргова яма і головний біль менеджера. Звичайно, бути в боргу неприємно. Але якщо позика з банку допоможе швидкому і якісному зростанню бізнесу, підприємець не буде замислюватися про свої незручності. Багато бізнесменів відмовляються від кредитів, хоча їх річний дохід від цього тільки страждає. На думку Маска, вони роблять помилку. Якщо немає розвитку з року в рік, значить, потрібні нові вливання. Міцному підприємцю не важко виплачувати відсотки в банк, бізнес від цього отримає тільки якісний стрибок.

За словами Маска, всі рекомендації, про які він висловив свою думку, не завжди погані для всіх підприємців. Ніколи не йдіть сліпо на поводу у доброзичливців, завжди прислухайтеся до себе. Різні твердження по бізнесу спрацьовують не для всіх однаково. Погана порада для одного може бути необхідною родзинкою для розвитку бізнесу іншої людини. Не існує точного рецепту успіху, у кожного він свій.

sene27
26-03-2019 в 19:02:43
Знаю людей, которые уже жить не могут без тренингов и мастер-классов, но так ничего и не создали в жизни.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором