• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

А чому так дорого ?!

06.10.2019

Це риторичне питання хвилює розум будь-якого клієнта. Він цікавив наших постійних і потенційних клієнтів раніше, цікавить їх зараз і залишиться актуальним завжди! Приблизно кожен четвертий користувач задає його у відділі продажів і службі техпідтримки Торгсофт. Ми вирішили розповісти вам, чому, незважаючи на вартість, Торгсофт обирають тисячі користувачів.

 Отже, вартість Торгсофт така, оскільки ...

 ... Оплата проводиться один раз, ліцензія дається назавжди. Купуючи програму для торгівлі, ви можете використовувати її безстроково і без додаткових оплат. Її можна перенести на інший комп'ютер скільки завгодно разів і без додаткових оплат.

 ... Торгсофт - це готове рішення для магазину, що об'єднує операційну систему ПК, торгове обладнання, антивірусні програми і так звані брандмауери, що захищають комп'ютер від мережевих атак з Інтернету, а також, власне, програму для обліку Торгсофт. Торгсофт готовий до використання одразу ж - не потрібно докуповувати незліченну кількість модулів (для торгівлі, для складу, для бухгалтерії і інші) - все це вже є тут.

 ... Програма постійно поліпшується і розвивається, оновлення - безкоштовні. Ми стежимо за тим, щоб наш продукт був зручним для користувача і актуальним на ринку ПЗ. Тому Торгсофт постійно поліпшується, оптимізується, щоквартально виходять безкоштовні оновлення, які може завантажити будь-який користувач програми.

 ... Оперативна і якісна технічна підтримка. Технічна допомога надається за принципом «тут і зараз». І, якщо в інших компаніях вам доводиться днями чекати відповіді електронною поштою, то співробітники Торгсофт підключаються до вашого комп'ютера і розв'язують питання на ваших очах.

 ... Інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий для користувача. Тут ви не знайдете важких бухгалтерських термінів і понять, все названо просто. Торгсофт успішно використовують навіть люди старшого віку. Повірте, і ви теж зможете!

 ... Багатий функціонал. Є програми, створені для бухгалтерського обліку, CRM-програми, для ведення складського обліку та інші, - вони охоплюють лише одну сторону бізнесу. Що ж стосується Торгсофт, то ця програма, повноцінно охоплює всі аспекти роздрібної та оптової торгівлі: товарознавство, складський облік, торгівлю, роботу з клієнтами і маркетинг, фінансовий облік, аналіз діяльності.

 ... Використовувати Торгсофт зручно: можливість швидкої корекції курсу, додавання фото товару, розмірні ряди, налаштовуються шаблони чека і етикетки. У програмі багато можливостей, що полегшують роботу продавця і підприємця.

 ... Підтримується робота з торговим обладнанням, підключення фіскальних реєстраторів. За допомогою торгового обладнання значно спрощується ведення обліку в магазині, а фіскальніки незабаром необхідно буде використовувати дуже і дуже багатьом підприємцям.

 ... Можливість роботи віддалено і з мобільних пристроїв. Якщо ви - щасливий володар термінальної ліцензії, зовсім необов'язково контролювати продажі, перебуваючи в магазині, - досить під'єднатися зі свого домашнього ПК або ноутбука. Серед наших розробок також є Мобільний додаток для Android і IOS. З його допомогою ви зможете бути в курсі справ, перебуваючи де завгодно, - тепер всю інформацію можна дізнатися, використовуючи смартфон.

 ... Торгсофт - плід роботи і досвіду багатьох підприємців. Саме завдяки досвіду ведення бізнесу наших клієнтів, їх розуміння особливостей конкретного виду торгівлі і їх бажанням допомогти нам стати краще, програма для складу стала такою, яка вона є зараз. Протягом багатьох років підприємці розповідали нам, що б їм хотілося бачити в програмі і для чого це потрібно. Завдяки вашим порадам в Торгсофт з'явилася можливість використовувати еквівалентні ціни, синхронізувати базу з інтернет-магазином, вести аналіз продажів товару під реалізацію і багато іншого.

... Вам пропонується 100% ліцензійний софт для бізнесу. Ми видаємо всі підтверджуючі володіння ліцензією документи і сертифікат на програму. До вас не буде питань з боку перевіряючих.

До того ж, середня собівартість товару на складі невеликого магазину складає не менше 300 000 - 1 000 000 грн. Невже ви готові довірити облік таких сум програмі, яка коштує 1 000 грн.? Чи впевнені ви, що таке ПЗ може дійсно спростити облік у вашому магазині? Торгсофт - надійний і перевірений софт, який використовується успішними підприємцями в 17 країнах світу протягом 14 років.

На закінчення хотілося б сказати, Торгсофт - це гідна програма за гідні гроші. Ті, хто вже вивчив багатий функціонал програми для ведення обліку Торгсофт, зазвичай задають питання «Чому так дешево?». І, повірте, такі клієнти в нашій практиці дійсно зустрічаються, це не для красного слівця. І вони швидше правило, ніж виняток! Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором