• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Системи лояльності для секонд хенду

14.11.2020
Biктopiя Пaщeнкo
Biктopiя Пaщeнкo

Редактор

Акції та знижки для секонд хенду и СТОК | Торгсофт

Акції для секонд хенду

В основі успіху секонд хендів - проведення постійних акцій. Особливість їх у тому, що акції розраховуються як правило на 4 тижні - це період надходження нового товару.

Цикл продажів розраховано на 28 днів, а нове завезення товару починається після повного розпродажу попереднього.

Деякі власники секонд хендів в останній день 28 денного циклу прибирають старий асортимент з магазину, та завозять нову колекцію.

Щоб розпродати якомога більше речей - потрібна система автоматичного розрахунку знижок, яка врахує всі нюанси та буде притягувати покупців протягом усього місяця.

Облік знижок

Знижки - не лише потужний інструмент продажів, але й стимул для маніпуляцій та махінацій з боку продавців.

Поширені схеми маніпуляцій знижками:

 • Продаж товару за повною вартістю в період акції - різниця йде в кишеню продавцю.
 • Підміна цінників - на товар з низькою вартістю перевішується цінник з високою вартістю.
 • 1+1= 3-тя - продавцеві: приховування інформації про складні умови системи лояльності, третій акційний товар продавець забирає собі.
 • Використання бонусів клієнтів для власних потреб. Якщо у вас є накопичувальна або бонусна системи у магазині та ви надаєте великі знижки VIP клієнтам - без верифікації дисконтної карти по смс продавець, знаючи штрихкод карти, може привласнити бонуси собі.

Щоб цього всього не відбувалося й власнику бізнесу не треба було сидіти наглядачем на торговій точці - досить встановити систему обліку для секонд хенду Торгсофт. Програма проконтролює чіткість виконання правил та дотримання своїх обов'язків продавцем.

Календар знижок

Графік знижок в секонд хенді з першого дня продажів нового завозу може виглядати, наприклад ось так:

 • 1-й день: новий завіз + Акція по чеку + знижки за дисконтною карткою 5%
 • 2-й день: новий одяг + взуття + аксесуари + антикварні вироби + Акція по чеку + знижки за дисконтною карткою 5%
 • 3-5-й день: оновлення сезонного асортименту + Акція по чеку + знижки за дисконтною карткою 5%
 • 6-7-й день: "Щасливі дні": тематичні дні за певним видом товару зі знижкою 15% + Акція по чеку + знижки 3-10% від покупки
 • 8-й і 9-й день: знижка 10% на всі товари + Щасливі Години -30% або Акція дня
 • 10-12-й день: знижка 25% + Щасливі Години або Акція дня
 • 13-15-й день: знижка 30% + Щасливі Години + спецпропозиція на певний вид товару 50%
 • 16-18-й день: знижка 40% на все + Щасливі Години або Акція дня
 • 19-20-й день: знижка 50% на все + Щасливі Години
 • 21, 22-й день: знижка 60% на всі товари
 • 23, 24-й день: знижка 70% на всі товари
 • 25, 26-й день: знижка 80% на все
 • 27-й день: знижка 90% на все
 • 28-й день: час VIP клієнтів - можливість зробити покупку на суму від 1000 грн з 17-00 до 21-00 в день викладання нового завозу, коли магазин закритий для інших відвідувачів.

Фахівці з автоматизації Торгсофт стверджують, що довше придумувати умови акції, ніж вносити їх в програму обліку для секонд хенду Торгсофт: це можна зробити лише за декілька хвилин. Після чого програма буде контролювати дотримання умов акції продавцями.

Календар знижок дозволяє встановити звичний графік для покупців: вони звикають до циклу й без нагадувань приходять на розпродажі.

Але збережіть гнучкість та можливість змінювати умови у календарі знижок, виходячи з сезонності, очікуваного виторгу та того, як продається товар. У Торгсофт контролюйте результати періоду та якщо виторг та окупність постачання не виправдовує ваші очікування - запускайте нові пропозиції.

Популярні акції для секонд-хенду

Щаслива година

Це додаткова знижка на весь асортимент або певний вид товару, наприклад +15% у певний час дня. Як правило, це час, коли ажіотаж в магазині стихає.

Щасливі дні

Тематичний день, з акцентом та збільшеним асортиментом окремої категорії товарів, наприклад, підліткового одягу або сумок. Весь день знижка для категорії, наприклад, -30%. Це можуть бути 5-6-й день нової колекції.

Акція по чеку

Дає знижку від 5 до 15% на наступну покупку в залежності від суми попередньої покупки. Таку ж схему можна реалізувати за допомогою бонусів з терміном дії: після покупки товару на баланс покупця нараховуються еквівалентні грошам бонуси, які зникнуть, наприклад, через 7 днів. Це стимулює покупців швидше повертатися за покупками - адже шкода, коли гроші згорають.

Спеціальна пропозиція

Додаткова знижка для збільшення привабливості товару. Додається до поточної знижки за календарем і діє на одну категорію: наприклад, на верхній одяг, або штани.

Час VIP клієнтів

Дайте можливість клієнтам, які готові витратити кругленьку суму на новий асортимент, обрати одяг першими: відкрийте для них продаж з 16-00 до 21-00 ввечері перед першим днем ​​нової колекції, коли магазин для інших клієнтів закритий.

1+1=3

Ця акція збільшує кількість куплених товарів в чеку за один раз. Якщо в магазині є тенденція, що один клієнт купує тільки одну річ - введіть продаж товару комплектами. Навчіть продавців активно пропонувати покупцям комплекти, після - мотивуйте співробітників за успішний продаж донарахуванням премії. Акція 1+1=3 - це еквівалент 30% знижки. На відміну від звичайної поступки в ціні, тут - ви збільшуєте оборот товару. Щоб збільшити розмір середнього чека, спробуйте комбінацію 2+1=4.

Другий товар зі знижкою 50%

Цей вид акції прискорює продаж неліквідних речей: залежавшогося або сезонного товару.
У Торгсофт є аналіз залежавшогося товару, який допоможе підібрати речі для комплекту за пів ціни. З товаром, що залежався, принцип простий: краще продати його за собівартістю, ніж втратити гроші, вкладені на його закупівлю.

Усе по 100 гривень

Цю акцію застосовують за видами товару, наприклад, усі светри по 100 грн. У цю категорію відправляються речі зі зносом.
Важливо переоцінити товар та промаркувати його новими етикетками, інакше нечесні покупці тихенько перенесуть дорожчі речі в зону, де продається "все по 100", і сперечань не уникнути.

Усе по 30 гривень

Залишки товару, що не продалися в циклі нового завозу, розпродаються за найнижчою ціною. Скидайте ціну, якщо завезення повністю себе окупило й покрило витрати на утримання бізнесу в цьому періоді.
Не продавайте за дуже низькими цінами дійсно хороший товар, інакше ви «вб'єте» подальші продажі, тому що досвідчені покупці будуть просто вичікувати знижок.

Якщо вам потрібні ще ідеї - ви їх знайдете в нашій статті "30 акцій для магазину"

А якщо вам потрібно автоматизувати ваш магазин секонд хенду - Торгсофт до ваших послуг.

 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором