• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Бізнес і материнство: як відкрити свою справу, сидячи в декреті?

29.03.2019

Сучасні молоді мами часто не чекають виходу з декрету та замислюються над тим, як організувати свій бізнес. Розгляньмо декілька прикладів, як це можна зробити:

Бізнес-ідеї для тих, хто перебуває в декреті:

Створити свій бізнес і організувати його таким чином, щоб він вийшов "працюють", можна навіть без вкладення коштів. Сьогодні дуже популярні теми копірайтингу, рерайтинга, репетиторства, організації спільних покупок. Але більш грунтовний бізнес (яким би це відкриттям не могло б для вас здатися) вимагає вкладення грошей. Якщо ви не хочете вкладати багато грошей, то ви можете відкрити свій приватний дитячий міні-сад і тим самим стежити за своєю дитиною і набиратися досвіду, виховуючи інших дітей. Також ви можете відкрити свою невеличку справу, на зразок невеликих інтернет-магазинчиків, ну а якщо ви любите готувати, то можете відкрити свій магазин смачною здоби.

Ідеї, які не вимагають стартового капіталу

 • Репетиторство

Якщо ви - колишній або діючий вчитель або педагог, репетитор, то це може бути робота для вас! Ви можете навчати дітей (і не тільки), навіть не виходячи з дому: викладати іноземні мови, точні науки, готувати до ЄДІ і ОГЕ. Індивідуальні уроки для групи або однієї людини можна проводити вдома, по скайпу або іншим можливим додатків відеозв'язку.
Який заробіток? Судячи зі статистики цього року, такі ось заняття можуть коштувати 30 $ за годину. При досить таки середньому навантаженні ваш заробіток складе близько 500 $ в місяць. Але ви повинні розуміти, що все залежить від вашого досвіду і вашої можливості дохідливо доносити матеріал.

 • Фриланс

Рерайтинг, копірайтинг, створення рекламних макетів, лейблів, логотипів - основна робота для фрилансера. Щоб знайти роботу, не обов'язково навіть вставати з дивана або відходити від своєї дитини - можна просто зайти на один зі спеціалізованих для фрилансерів сайтів.

На наш погляд, найбільш зручним сайтом для фрилансерів є https://freelancehunt.com/ Тут можна вибрати напрямок своєї діяльності і швидко знайти замовників при грамотно оформленому портфоліо. Якщо у вас немає чіткої спеціалізації або досвіду, хорошим рішенням буде стати СММ-фахівцем або адміністратором паблік в соц.мережах. Така робота практично не вимагає особливих навичок і вмінь, а відсутні знання можна легко отримати, прочитавши всього пару містких статей в інтернеті. Просуваючи паблік або сторінки в Інстаграме і Вконтакте, можна отримувати додатковий дохід у розмірі 70-90 $ для новачків і 100-130 $ для досвідчених менеджерів за ведення всього одного аккаунта. З огляду на той факт, що паралельно можна вести як мінімум 3 аккаунта, таке джерело доходу стає досить привабливим.

Рерайтинг і копірайтінгом рекомендуємо зайнятися на сайті www.etxt.ru. Конкуренція там середня, вимоги до виконавців помірні, а замовлень дуже багато на найрізноманітніші теми. На самому початку вашого шляху потрібно створити портфоліо і заробити певну репутацію, пару позитивних відгуків.

Якщо ж з грамотністю у вас не все так гладко, є ще один відмінний високооплачуваний варіант - написання коментарів в соц.сетях, відгуків для товарів в інтернет-магазини, перегляди відео на ютубі. На сайті qcomment таких завдань в надлишку. Спочатку серед доступних будівель тільки лайки і репости (рекомендуємо для такої роботи створити окремий акаунт, додати туди кілька фото пару десятків друзів), але вже через пару тижнів активної роботи рейтинг виконавця виростає, а вам відкриваються дорогі завдання. Всього за 3-4 роботи в день можна легко заробити 250-300 $. Ця біржа ще хороша тим, що замовники в основному йдуть на контакт і часто оформляють індивідуальні дорогі замовлення.

 • Дропшиппінг

Що це таке і з чим це їдять? Дропшиппінг - це продаж відповідного товару через інтернет безпосередньо від постачальника. Це досить-таки хороший бізнес для новоспечених батьків, які перебувають в декреті. Дропшіппер (так-так, це так називається) заробляє завдяки націнці на товар, куплений за невисокою оптовою ціною, не беручи участь в організації складу або відправлення товару, його роль виключно посередницька.
Який заробіток? Дохід на цій роботі залежить від того, яку націнку ви зробите і наскільки ефективно зможете просувати товар. Зазвичай націнка становить приблизно 25 відсотків від закупівельної ціни продукту.


 • Спільні закупівлі

Ще один спосіб заробити, сидячи вдома і пильнуючи за дитиною 24/7. Але це буде дуже актуально і популярно, якщо ви будете спеціалізуватися на дитячі товари. Організатор якусь спільну покупки зв'язується з постачальником, збирає замовлення з со-покупців, доносить це замовлення до постачальника, а після того як постачальник зробить купівельний акт, роздає покупки замовникам. Але в чому ж тоді полягає дохід організатора? Це комісія, яка закладається в ціну товару, яка приплюсовується до вартості оптового товару.
Звичний розмір комісії - 10 відсотків, але він може варіюватися на розсуд організатора. Дуже багато таких спільних покупок ви можете побачити в паблік в соціальних мережах. Великим бонусом для організатора буде покупка товарів разом з такими самими споживачами.

Ідеї з невеликим стартовим капіталом

 • Речі своїми руками

Плетіння, в'язання, шиття, вишивання, створення одягу, сувенірів, картин, свічок, мила, іграшок - все це може приносити непоганий прибуток. Але мінус полягає в тому, що багато з перерахованого списку вимагає певного досвіду і навичок. Але не варто впадати у відчай! У вас же є час в декреті, щоб всьому навчитися і спробувати себе в будь-якій справі і зрозуміти, яке у вас виходить найкраще!
Щоб залучити клієнтів, потрібно створити сторінку або паблік, де ви зможете спокійно розмістити рекламу про своє домашнє справі. Якщо у вас є знайомі з великою кількістю друзів або передплатників - ви можете попросити їх "розкрутити" вас. Для кожного подібного бізнесу треба обов'язково закупитися відповідними матеріалами.
Залежно від того, що саме ви збираєтеся робити, стартовий капітал буде різний. Одне можна сказати точно, ви повинні починати просування хоча б з декількох товарів на руках. Як і стартовий капітал, дохід залежить від того, чим ви збираєтеся займатися.


 • Продаж здоби

Якщо ви вмієте пекти, а ваші близькі дивляться на вас захопленими очима, коли ви на домашньому столі розміщуєте свою випічку, то це для вас! Що зупиняє вас відкрити свій бізнес з випікання тортів, кексів, здоби і багато чого іншого? Ви можете зайнятися цим на своїй же домашній кухні, а друзі і знайомі відмінно допоможуть в розкручуванні. Але! Крім готування ви можете влаштовувати свої власні майстер-класи, на яких також зможете заробляти. Вам доведеться вкласти гроші тільки в заготівельні матеріали, що складе всього 100 $.
Залежно від кількості замовлень і їх різноманітності на стартовому етапі вашого бізнесу ви будете отримувати і різний дохід.

 • Послуги стиліста

Послуги перукаря, нігтьової сервіс, сервіс по нарощуванню вій, ламінування брів і інші послуги, які ви можете знайти в будь-якому салоні краси - досить непоганий заробіток для молодої мами. Але! У вас може не бути досвіду, а деякі споживачі просять надати їм сертифікат про те, що ви пройшли якесь навчання. Тоді без цього папірця ви навряд чи обійдетеся і вам доведеться записатися на курси. Це не повинно стати проблемою - такі курси коштують зовсім недорого і тривають 1-2 місяці.
А як же знайти клієнтів, якщо ви тільки починаєте свій бізнес? В цьому немає проблем! Ви легко можете знайти їх в соціальних мережах. Для початку вам потрібно зібрати ваших постійних клієнтів, подбати про створення ефектного портфоліо, а далі вже справа за сарафанне радіо і природним просуванням в соц.сетях. Ви можете попросити своїх друзів, однокласників, однокурсників, сусідів побути вашими моделями або запропонувати свої послуги. Не піднімайте на початку своєї кар'єри ціни "до небес", але потім, коли ви отримаєте свій перший досвід в сфері послуг, можете починати збільшувати вартість. Для постійних клієнтів ви можете знижувати вартість, а для всіх інших клієнтів періодично влаштовувати акції.
Перші витрати, з якими ви зіткнетеся в процесі роботи в сфері естетики та краси - це навчання і отримання сертифіката, потім ви повинні будете купити потрібний матеріал. Однак витрати себе швидко окуплять - при відсутності орендної плати та обслуговуванні всього 2 клієнтів в день заробіток в місяць складе приблизно 800 $.

 • Доглядаємо за дітьми

Приватний дитячий садок - це одна з найбільш затребуваних бізнес-ідей серед молодих мам. У наш час місць в садочку може не вистачити або так, місця будуть, але при цьому чергу буде настільки довга, що ваш малюк уже виросте до самостійного дитини. Тому це дуже хороший бізнес, в якому ви зможете доглядати до того ж і за вашим малюком, а він зможе комунікувати з такими ж маленькими діточками.
Який заробіток? Батьки готові заплатити за своє чадо до 300 $ в місяць, а з урахуванням того, що у вас може бути під крилом кілька дітей, то дохід буде досить значним.
Давайте наведемо приклад. Ви - мама в декреті, яка має 3-х і більше кімнатну квартиру. Ви можете зробити з неї дитячий сад, в одній кімнаті влаштувавши ігрову, в інше - спальні місця, є діти можуть на кухні. Тоді як мінімум одна кімната залишиться вільною.
Закупитися ви повинні будете додаткової посудом, меблями, іграшками. Так як жінки в декреті спілкуються з багатьма іншими такими ж мамами, ви легко зможете знайти серед них клієнток, готових віддати своїх дітей під ваш нагляд. Ваша робота нянею зможе приносити вам дуже стабільний і хороший дохід, особливо якщо у вашій групі буде від трьох дітей.

Переваги роботи на дому

 • Ви зможете отримувати додатковий дохід.
 • Відкриття своєї справи допоможе вам відкрити нові грані і в собі.
 • Іноді просто необхідно відволіктися від домашніх справ. Робота стане вашою віддушиною.
 • Якщо ви відкриваєте бізнес не в тій сфері, в якій спеціалізуєтесь, це допоможе вам отримати нові навички та розширити горизонти
Анна Семенова
12-05-2019 в 07:59:15
В моем случае именно любовь к вязанию очень сильно помогла без финансового стресса пережить декретный отпуск. Вязала на свою семью, выкладывала фото в инстаграм, потихоньку люди стали спрашивать вяжу ли на заказ. Шапочки, пинеточки, ползунки для детишек, деньги не большие но опыт общения с заказчиком неоценимый. Сейчас у меня три помощницы, вяжем в основном плечевые изделия, ценник достаточно высокий. После декрета на работу не вышла, мое любимое вязание меня кормит).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті