• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Бути чи не бути брендуванню автомобіля?

17.02.2016

Озирнувшись по сторонах на жвавому перехресті, ви з ймовірністю приблизно 95% побачите хоча б один брендований автомобіль. Зараз символіку компанії наносять на авто дуже і дуже багато.

Ось так, наприклад, виглядають автомобілі Торгсофт:

Брендированный автомобиль Торгсофт® 

Популярність цього виду реклами пов'язана з порівняно невисокою вартістю, тривалим терміном використання і досить високою ефективністю.

Вартість складається з ціни макета, вартості плівки та робіт з нанесення.

Термін використання: виробники озвучують терміни від року до семи років, в залежності від якості та призначення плівки. Плівка буває універсальна — для розміщення на всіх поверхнях, і спеціальна — для розміщення на металі, так звана «автомобільна». Автомобіль Торгсофт їздив півтора року з нанесеною рекламою, їздив би й далі, але було прийнято рішення про ребрендинг.

Найбільший плюс в брендування автомобілів в тому, що ваша реклама дуже рухлива, і, на відміну від реклами в ЗМІ або на білборді, — потенційні клієнти бачать її в абсолютно різних місцях. Відповідно, охоплення, за умови постійного активного пересування, може бути набагато більше.

Як виглядає і з чого зроблено?

Буває 3D зображення, виглядає ефектно, але коштує значно дорожче, і 2D - при хорошому макеті і якісному нанесенні може виглядати не гірше, проте обійдеться в значно меншу суму. Ось так виглядає 3D-брендування:

3D брендирование автомобиля

Найпоширеніший і бюджетний варіант — нанесення попередньо підрізаної  плівки на поверхню. Крім цього, можливе фарбування (вручну або методом аерографії) — це задоволення, звісно, дорожче. Фарбування:Брендирование автомобиля - аэрография

Що важливо?

Перед створенням макета необхідно ретельно виміряти розміри поверхонь, на яких планується розмістити зображення, з урахуванням всіх додаткових елементів — заглушок, двірників і всього іншого, що може перешкодити наклеїти плівку. Також варто звернути увагу на опуклості та западини. Найкраще, якщо обміри зроблять ті, хто буде наносити зображення на автомобіль.

Зверніть увагу на поєднання кольорів і читабельність. Важливо, щоб на автомобілі важлива інформація була видна здалеку і не зливалася з кольором авто. Бажано не перевантажувати текстом — краще більше візуальних об'єктів.

Перед поклейкою автомобіль в обов'язковому порядку потрібно помити. Це важливо для того, щоб плівка красиво лягла і не відклеїлась завчасно.

Якщо ви хочете, щоб нанесена на автомобіль композиція виглядала добре і довго збереглася, важливо вибрати компетентних майстрів, які будуть клеїти плівку. Приймаючи роботу, зверніть увагу на відсутність «бульбашок», крихт під плівкою, щільність прилягання плівки до поверхні по краях.

І на закінчення...

Якщо у Торгсофт запитають, бути чи не бути брендування автомобіля, ми відповімо: однозначно бути! Його ефективність перевірена на власному досвіді. Ми часто помічали і помічаємо досі зацікавлені погляди на брендований автомобіль Торгсофт, періодично його фотографують. Іноді нас зупиняють посеред дороги, кажучи, що давно хотіли автоматизувати магазин, просять розповісти докладніше. А якось раз навіть обговорювали можливості програми обліку товарів Торгсофт, стоячи на гірському серпантині! 

Раніше ми розповідали про різні види реклами, в тому числі і брендування авто, в цьому вебінарі.

Будьте яскравими та незабутніми!

 

Андрей
07-08-2019 в 12:14:20
Сам брендировал пленкой. Остался крайне доволен.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором