• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Що подарувати покупцям на Новий рік?

23.12.2018

Навіщо взагалі покупцям щось дарувати? Неочікуваний-негаданий сюрприз дивує, захоплює і змушує щасливчика голосно, довго і радісно віщати про ваш магазин своїм друзям і знайомим. Метод "сарафанного радіо" і чуток (або "вірусний маркетинг") - дуже ефективний і недорогий метод реклами магазину. Підходить і тим, хто тільки відкрився, і тим, хто хоче нагадати про себе і зміцнити позиції.

Новий рік — саме час готувати рекламні подарунки!

У програмі Торгсофт можна вести облік витрат на рекламу і подарунки. В меню "Фінансовий облік" можна створювати та аналізувати статті витрат: оренда, зарплата, реклама, господарські потреби, відрядження, банк і т.д. Якщо акуратно вносити в програму всі витрати й доходи, ви побачите точні показники прибутку і рентабельності бізнесу і зможете порівняти їх за періодами.

Подарунки та Акції та для дитячого магазину

Тему подарунків особливо варто продумати у дитячих магазинах. Проявивши увагу, ви спіймаєте одразу двох зайців: радуєте малюка і розчулюєте його маму (бабусю, тата). Подарунки краще передбачити в декількох варіантах — недорогі — для всіх, і подорожче — для призу в розіграші або при купівлі чогось істотного. Наприклад, дитячий магазин може провести акцію, подарунком в якій буде візит Діда Мороза або ялинка. За велику покупку можна нагороджувати новорічним набором цукерок або квитком на новорічну виставу. Вкладіть в подарунок свій фірмовий календарик або магнітик на пам'ять.

Для подарунків "для всіх" добре підійдуть картонні ростоміри з побажанням "Рости великим і здоровим в новому році!".

 

А ці подарунки та сувеніри підійдуть не тільки дитячим, але і будь-яким іншим магазинам:

Календарики на наступний рік

Недорога і потрібна штучка! Календарів роздають багато, але не всіма приємно і зручно користуватися. Дрібний або бляклий шрифт, незручна календарна сітка, поганий дешевий папір — не годяться! Щоб ваш календарик затримався в барсетці, блокноті або гаманці покупця, він повинен бути: "смачним" на вигляд і на дотик, досить щільним і зручним. Не треба шпигувати його рекламою — досить витримати в фірмових кольорах, розмістити логотип, назву та координати магазину. Календарик може бути потішним, смішним, сексуальним або з "корисною інформацією" - залежить від вашого споживача.

ТИРАЖ. Стільки, щоб роздати протягом перших 2-3-х місяців року.

БЮДЖЕТ. Залежить від якості поліграфії та паперу.

ЯК РОЗДАВАТИ. Вкладайте в пакет з покупкою (або в посилку, якщо у вас інтернет-магазин), вручайте разом зі здачею, роздавайте промоутером в людних місцях, територіально наближених до магазину.

ВАРІАНТ ПОДОРОЖЧЕ — зробити листівки, блокноти, магніти на холодильник, переливні магніти, добротні подарункові пакети, тканинні сумки.

Ручки з рекламою магазину

І хоча зараз кругом одні клавіатури, ручки, проте дуже виручають в потрібний момент. У бардачку машини, в сумці, в записнику, в діловому портфелі, на столі школяра і студента, на кухні домогосподарки ... Як бачите, ручки можна дарувати всім! У магазині одягу, взуття, в дитячому, в магазині канцтоварів, риболовецькому та автомобільному, і навіть інтернет-магазині ... Головне — підібрати стиль і колір, що гармонує з вашим магазином. Так, і ще — краще використовувати ручки з "язичком" на ковпачку — їх зручно чіпляти до блокнота або зошита.

ТИРАЖ: Ручки не соромно роздавати круглий рік, тому є сенс друкувати стільки, щоб оптимально співвіднести кількість і ціну.

БЮДЖЕТ: Залежить від моделі, виробника і тиражу. Для магазинів середнього класу цілком можна брати китайські недорогі ручки.

ЯК РОЗДАВАТИ: При покупці, покласти біля каси, дарувати всім хто виходить з магазину.

ВАРІАНТ ПОДОРОЖЧЕ: фірмові запальнички, ліхтарики, фоторамки, чашки, відкривачки для пляшок, дармовис.

Дисконтні картки, подарункові сертифікати або купони на знижку

ТИРАЖ. Оцініть кількість потенційних покупців у вашому місті, прикиньте скільки у вас вже є постійних клієнтів, і скільки реально залучити за цей період.

БЮДЖЕТ: залежить від тиражу. 

ЯК РОЗДАВАТИ: можна всім підряд, а можна при певній сумі покупки.

Подаруйте гарний настрій або "Чудо звичайне"

Можна дарувати й нематеріальні подарунки. Квитки або хороші знижки на атракціони, в аквапарк, боулінг, кіно, або інші розваги. Даруйте приємні послуги — професійну фотосесію, візит в кафе або салон краси. Щоб це організувати, звичайно, доведеться поквапитися і домовитися з власниками цих закладів про взаємну рекламу.

ЯК ВРУЧАТИ: Такі подарунки коштують недешево, тому їх є сенс підносити у вигляді розіграшу або лотереї.

Не соромтесь!

Фотографуйте! Події розіграшу, вручення подарунків, учасників акції. Розвішуйте фото з задоволеними володарями подарунків, викладайте на сторінку в соцмережах. Як ?! Вашого магазину ще немає в інтернеті? Бігом реєструйтеся! Про те як це робиться — читайте в статті "Просуваємо магазин в соціальних мережах".

Інтригуйте! Напишіть на вході або біля каси, що кожного покупця чекає подарунок, пишіть про це в рекламних листівках. Заохочуйте чутки! Дайте покупцям 2 флаєри на отримання подарунка — для себе і для друга.

Рекламні сувеніри працюють довго і ненав'язливо. При цьому — міцно запам'ятовуються покупцям і працюють на ваш бренд. А бренд — це і довіра населення, і непереможна сила проти конкурентів, і право дозволити собі торгувати за вищими цінами. У підсумку — це зростання вашого прибутку! До речі, не думайте, що бренд потрібен "монстрам" на кшталт "Кока-коли". Бути брендом на місцевому рівні — в рамках вашого міста чи навіть району дуже навіть непогано.

Подаруйте собі автоматизований облік магазину!

Програма для обліку товару і своєї внутрішньої бухгалтерії полегшить процес управління магазином і дозволить вам більше часу приділяти більш важливим справам. Мабуть, це найкращий подарунок собі та своєму бізнесу!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором