• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Для процвітання компанії потрібні всього лише особливі люди. Хто вони?

17.01.2019

Директор по маркетингу Google Кейсі Кері, провівши власні дослідження, прийшов до висновку, що для успішного росту будь-якої компанії, формування в ній високої культури та відмінних показників, в колективі мають бути присутні певні категорії людей. Від правильно підібраних співробітників, які відносяться до різних типів людей, буде залежати успіх фірми.

Способи збільшення зростання компанії

Формування культурного зростання

Провідні маркетологи компанії Google, у яких за плечима багаторічний професійний досвід і успішні проєкти, стверджують, що існує три типи працівників, завдяки яким можливо перебудувати роботу компанії настільки, що її успіхи через короткий час своїми вдалими перебудовами та нововведеннями порадують колектив.

Позитивно змінити компанію, яка опинилася в застої, допоможуть:

  • першовідкривач з безліччю ідей;
  • покровитель, який забезпечить фінансову підтримку;
  • команда Ікс (але не невідома група, а цілком реальні енергійні люди).

Першовідкривач першовідкривач у бізнесі

Основні тяжкість і відповідальність впаде на плечі цієї людини, оскільки в його завдання входить головна мета  внести такі зміни, які допоможуть компанії відчути успіх. Знайти такого лідера, який не боїться різких змін, приймає швидкі та правильні рішення  краще за скарб. Якщо в компанії є першовідкривач, справи компанії завжди будуть просуватися відмінно, бо такі люди вічно одержимі численними ідеями та не бояться втілювати їх в реальність.

Заради того, щоб в компанії все було ще краще, вони готові просити, пустити сльозу, виманити або викрасти ресурси, аби досягти своєї мети. Все їхнє буркотіння і виверти націлені на одне  вивести компанію на більш високий рівень і змусити її процвітати.

Як стверджує Макс ван дер Хейден, діяльність якого в Google  це аналіз реакції споживачів на взаємодію з продуктом, помилка молодих компаній, тільки набирають обертів, в тому, що в оптимізації бере участь один або кілька співробітників.

Тут теж присутній першовідкривач, але роль його зазвичай сильно принижена, і він знаходиться серед працівників так званої середньої ланки. Його професія, наприклад, проєктувальник або аналітик.
Але виявити першовідкривача не так вже й складно. Досить провести опитування і з'ясувати, хто найактивніше наполягав на тому, що необхідні експерименти при проведенні дослідів, тому інші співробітники повинні надати допомогу, і вони дійсно взяли участь в роботі. Або звернути увагу, що хтось намагається внести в роботу нове і позитивне, і цей факт позитивно позначається і на кліматі в колективі, і підвищує продуктивність робочого дня. Відповідь прийде сам собою: таку людину пора визначати в першовідкривача і надати йому всі умови, щоб він міг продуктивно працювати на всю компанію.

Покровитель

Непросто знайти серед співробітників вищого рівня або їх заступників людину, яка б погодилась взяти компанію під свою опіку. Але вона необхідна в першу чергу тому, що зможе ідентифікувати першовідкривача. До того ж покровитель зуміє надати необхідну підтримку, яка найчастіше виражається в придбанні необхідних компанії ресурсів.
Під ресурсами маються на увазі фінансові вливання, тимчасові рамки, творчий талановитий штат співробітників і всі передумови, які незабаром дозволять підвищити статус проєкту. Не завжди покровитель залучений в роботі компанії. Найчастіше він далекий від всіх експериментів, і участь в них не бере. Однак розуміє всю важливість проведеної роботи, тому сприяє, створюючи зручні умови їх реалізації.

Знадобиться зібрати команду

Зовсім маленька група може створити чудеса завдяки своїй багатофункціональності. Під командою Ікс розуміється співдружність талановитих активних експертів, які залучені в тестуванні. Як вважає заввідділу веб аналітики Nest Дж. Ніколс, до складу такої групи повинні входити аналітик, інженер і проєктувальник. Трьох талановитих людей буде цілком достатньо. Він упевнений, що досить залишити цю трійку наодинці, і все відразу ж сконцентруються на оптимізації. Підсумком плідної роботи може виявитися реалізація ідеї за кілька тижнів, на яку раніше витрачалися місяці, а позитивних результатів не спостерігалося.

Але до цієї команди пред'являються деякі вимоги. І щоб не помилитися в певних якостях людей, зайнятих оптимізацією і на яких покладено відповідальне завдання проводити тестування, були залучені ті маркетологи, які постійно зайняті в онлайн-експериментах і тестуваннях.

Дружній колектив

Вийшли цікаві результати. Виявилося, що істотну роль грає не тільки оптимізація з досвідом роботи, а й емоційні стани набувають великого значення. Тобто вміння логічно аналізувати, вміти знайти підхід до людей і орієнтуватися в прийомах сторітеллінга, мати риси лідера.

Джессі Ніколс радить уважніше ставитися до питань тестування, документуючи кожен результат. Він буде корисний, коли назріє необхідність запропонувати керівництву компанії цікаві ідеї. У цьому теж проявляються якості, притаманні лідерам. Співробітники, на яких покладена місія проводити тестування та оптимізацію, істотно впливають на культуру підприємства. Вони ж і продовжують впроваджувати інновації, навіть якщо зустрічають сильний опір.

Потрібен час

У багатьох компаніях обов'язково є першовідкривач, а частіше їх декілька. І їх неоціненна заслуга в тому, що вони оптимізують робочий процес. Мудрі керівники компаній мають в штаті співробітника-оптимізатора конверсії. Але все ж процвітає та компанія, в якій весь колектив активно залучені в роботі, підтримує один одного, приходить на допомогу один одному і постійно шукає і знаходить нові ідеї для процвітання. Звичайно ж, все це відбувається під керівництвом шефа.

Щоб робочий процес поліпшувався, підвищувався рівень культури підприємства, потрібен час, і тут потрібно, щоб всі співробітники оцінили важливість змін не боялися вносити свої ідеї та експериментувати, поставивши перед собою мету — підвищити імідж компанії, збільшити її можливості. Але перш ніж це станеться, знадобиться добре і продуктивно попрацювати.

Зібрані в одній згуртованій команді першовідкривач, покровитель і команда Ікс допоможуть компанії не тільки показуючи відмінні результати, але доведуть до кожного співробітника позитивно позначаються норми: нові стандарти та цінності. Ось тоді та виявиться, що після такої роботи, хвилювань і непорозумінь в компанії існує культура зростання.

Иван
17-03-2019 в 17:01:57
Любому работнику надо давать зарплату, чтоб он держался за работу и хотел работать, поощрять продвижения и переработки, тогда результат фирмы будет на высоте и все вложения с головой окупятся.
Дима
22-03-2019 в 09:47:07
Инвесторы ))))))

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором