• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Ще один привід для акції в дитячому магазині - День св. Миколая!

16.12.2018

День святого Миколая в дитячому магазині й не тільки

Звичайно ж, найбільше "миколайчиків" належить отримувати дітям. Тому всім магазинам, які продають товари для дітей, варто вже зараз вивісити на видному місці плакат з нагадуванням про те, що "Скоро свято, не забудьте купити подарунок!"

Далі план простий. Ви вішаєте банер, і краєм ока його помітять багато поспішаючих у справах батьків. Звичайно ж, вони забудуть купити подарунок заздалегідь, і схаменуться десь в районі 17-18-го грудня. Ось тут-то ваш плакат з подарунками й стане в пригоді.

До речі, обіграти це свято можуть не тільки магазини іграшок або дитячого одягу, але і канцтоварів, і зоомагазини, інтернет-магазини, магазини з роликами і велосипедами, з товарами для творчості та хобі ... Загалом всі чиї товари входять у сферу інтересів дітей і тінейджерів.

Акція в магазині може бути не тільки новорічною!

Зробіть особливу акцію спеціально до Миколи. Наприклад, акції в програмі Торгсофт можна налаштувати так, щоб знижка автоматично надавалася тільки в конкретний день, або тільки на деякі види товарів. При цьому власникові магазину зовсім не обов'язково бути присутнім в магазині, щоб контролювати знижки. Все це можна внести в програму заздалегідь і акція "включиться" в потрібний вам день і час.

Про те, як використовувати Купони на знижку для залучення покупців, ми вже писали. Їх також можна активно роздавати всім, хто шукає або буде шукати подарунки.

Всі інші роздрібні магазини (сувеніри, косметика, промтовари, посуд, галантерея) теж можуть закликати купити "Подарунки для Миколи тут!". І нехай кожен заклопотаний своїми справами перехожий, побачивши такий плакат, згадає своїх знайомих Миколаїв і Миколайовичів і купить для них маленький презент!

Не встигаєте з плакатом? Зробіть розсилку!

Зробити розсилку sms-oк або електронних листів у програмі Торгсофт можна за лічені секунди. Сортуємо базу покупців за необхідними ознаками, складаємо текст повідомлення, відправляємо! Так, і ще — не забуваємо згадати про знижку і координатах магазину!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором