• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Головні помилки при впровадженні реферального програми

03.05.2019

Вже досить давно маркетологи відзначили чималий потенціал реферальной програми - охоплення, рівень довіри, можливість орієнтуватися на потрібну цільову аудиторію, тим самим успішно залучаючи нових клієнтів.

Принцип роботи такої програми по-своєму простий, але і оманливий в тому числі - ви преміруете клієнта за те, що він прихильник вашого бренду, рекомендує його друзям. При цьому дана програма здатна дати набагато більше, але за умови - ви не будете допускати грубих помилок, властивих новачкам.

Ваша пропозиція не збігається з потребами споживача

Ви самі повинні зрозуміти і визначити для себе, яка нагорода може залучити свого споживача. І якщо покупець купує у вас раз в тиждень товари або ж раз на півроку - оптимально дати йому в якості бонусу вигідні знижки на наступні придбання і покупки. Якщо ж покупець отоварюється у вас не на постійній основі - подібні нагороди йому мало цікаві. Такий категорії клієнтів буде цікаво отримати своє тут і прямо зараз. Це може бути подарункова карта, знижка на другий товар або ж ще щось.

Тому ваш найперший крок - це більше дізнатися вашого клієнта, і тільки тоді він буде говорити про ваш бренд з позитивного боку, з позитивом. Головне, що ваша програма буде цінна для клієнта тут і прямо зараз, в іншому випадку - вона не буде працювати.Як приклад, можна розглянути варіант платформи для створення свого власного сайту Strikingly - він надає миттєвій винагороді, розуміючи потребу цільової аудиторії. Стосовно них реферальной програми - вона має на увазі місячну, причому безкоштовну, вигідну для нього підписку за кожного залученого і зареєстрованого на сайті нового друга. Крім цього вони додатково стимулюють користувача на те, щоб заповнити всі поля форми реферала тим, що пропонують їм відео з милим, танцюючим котиком відразу за заповнення всіх її граф. І як це не дивно звучить - такий маленький досвід допоміг збільшити рівень конверсії програми на 20%.

Програма не просувається в світ

При всьому тому, що маркетинг, заснований на сарафанне радіо, просуває товар в народ повільно, програму реферального залучення клієнта не варто пускати на самоплив після її запуску. Її опис можна помістити на головній сторінці в мережі, згадувати в торгових і інформаційних розсилках, в пості і так далі.

Аж надто складна ваша форма

За основу маркетологи ставлять баланс між великим обсягом даних, що збираються з кожної заповненої формою, і конверсією. В останню варто розуміти, що чим більше полів для обов'язкового заповнення, тим нижче буде відсоток конверсії - кожне додаткове поле для заповнення знижує її на 3%. Головне - простота. Важливо, на думку Leatherology, що продають шкіряні в роздробі вироби - наявність двох полів, а саме ім'я користувача і його електронну адресу. І вже переходячи на наступний етап - яку заповнюють сторінку, він отримує код, який підходить тільки йому.У програмі встановлюють поріг вище 1

Реферальная програма буде працювати більш ефективно, якщо вона розвивається органічно. Так умова залучення 5, 7 або 15 друзів для отримання бонусу призведе до того, що людина не призведе ні одного знайомого. Але в цьому відношенні є свої винятки з правил. Якщо реферальная програма передбачає досить вигідне винагороду і таку умову цілком виправдано.

Якщо врахувати всі ці помилки - ваша реферальная програма матиме чималий успіх і приносити хороший достаток.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті