• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як дешево купити торгове обладнання?

16.01.2019

Всі покупці, які заходять в магазин, повинні відчувати себе в ньому комфортно. Як не дивно, торговельне обладнання в даному випадку допомагає створити для цього всі умови. Правильно оформлена торгова площа приносить максимальний прибуток, тому так важливо, щоб обладнання для торгівлі не тільки передавало відвідувачам всю інформацію про запропоновані товари, а й формувало загальний образ магазину.

Якщо ви в даний момент замислюєтеся про покупку торгове обладнання, яке буде відповідати всім сучасним вимогам, то, в першу чергу, необхідно визначитися з продавцем. Економним варіантом буде покупка обладнання для торгівлі у виробника, однак його пошук займає багато часу, та й в разі поломки проблематично повернути апарати в Китай або Європу. Оптимальним варіантом буде покупка обладнання у посередника, який співпрацює безпосередньо з постачальником, і робить мінімальну націнку.

Це допоможе вам не тільки заощадити на товарах, у вартість яких не включена оренда магазинів, але і скоротити час на покупку, так як з моменту оформлення замовлення на покупку торгового обладнання до його установки в середньому проходить до 3 днів. В інтернет-магазині компанії Торгсофт® широкий асортимент обладнання для магазинів, яке ми безкоштовно доставимо і налаштуємо за мінімальний проміжок часу. Ще одним плюсом покупки устаткування для торгівлі у нас є цілий рік гарантії. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на швидке рішення виниклої проблеми. Що стосується особливостей та строків гарантійного та сервісного обслуговування, то для різних видів устаткування вони будуть відрізнятися. Всі особливості в кожному випадку обговорюються окремо і є в описі товару.

Ознайомитися з асортиментом і подивитися ціни можна тут.

Василий
26-03-2019 в 17:45:31
Важно понимать, как будет использоваться оборудование и составить примерный план оформления торговой точки. Это позволит избежать ненужных трат. И конечно, хорошо помогает сохранить средства бонусы от поставщика - бесплатная установка, гарантия и т.д.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті