• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як оформити магазин на Гелловін: 9 правил + 5 ідей для зростання продажів

10.10.2021

Використовуючи декорації та манекени, ви створюєте привабливе обличчя бренду. Проходячи повз стильно оформлені вітрини магазину, у людини виникає бажання зайти всередину, і купити товар. Це бажання збільшується у 2-3 рази у святкові дні, тому використовуйте даний фактор для зростання продажів.

Ключові фактори гуртових та роздрібних продажів:

 1. Місце.                
 2. Рівень обслуговування - продавці-консультанти, касири.                
 3. Ціна, акції.                
 4. Викладення товару.                
 5. Техніка продажів, стимулювання і просування бренду.               

Врахуйте, що чинники під номером 2-5 працюють, якщо клієнт вже знаходиться в магазині. Тому на першому місці - привернути увагу потенційного покупця. З цим завданням повинна впоратися яскрава вітрина. Перед нею стоїть блок маркетингових завдань: демонстрація товару та унікальної пропозиції, розпродаж сезонної та міжсезонної продукції, демонстрація якості, просування бренду. Вітрина повинна сподобатись покупцеві й вирізнити магазин від конкурентів, поставивши продукцію на порядок вище.

Врахуйте, що святкові дні особливо грають на руку продавцям, оскільки це час подарунків і покупці готові розщедритися, залишаючи в касах на 20-30% більше запланованої суми.

9 правил оформлення вітрин в магазині на честь Хелловіну

 • Використовуйте відкриті вітрини. Якщо до цього вітрину і магазин розділяла перегородка, приберіть її. Проходячи повз, покупці бачать весь магазин - ви впускаєте відвідувачів ще до того, як ті прийняли рішення зайти чи ні.      
 • Використовуйте товарно-сюжетні експозиції, в яких присутні або муляжі продуктів, або реальні товари. Поруч з містичними та казковими персонажами розмістіть збільшені копії продуктів. З сюжетними лініями з'єднайте інформаційну або акційну викладку. У святкові дні заведено дарувати знижки та щедрі бонуси, тому повідомте покупців про це. Відсотковий рівень знижок викладіть на вітрині за допомогою гірлянд або наклейок та зробіть підсвічування, або ж помістіть листівку/плакат в руку одному з казкових персонажів.   
 • Кольори повинні поєднуватися один з одним. Не забувайте, що навіть тематичний святковий фон не повинен забирати й 50% уваги.      
 • Освітлення. В місяць Хелловіну додатково попрацюйте над освітленням вітрини. Зробіть світло сфокусованим на деталях та окремих персонажах. Враховуйте і час доби. Якщо магазин розташований в торговому центрі або вітрини звернені до вулиці, вдень вони загубляться, тому відтініть моделі та експозиції.      
 • Приділіть увагу цінникам, оформивши їх в єдиному стилі.      
 • Оформляючи вітрину, враховуйте форми. Наприклад, в глибоких вітринах декоратори вдаються до зорових пасток - товар розставляють так, щоб окремі фігури створювали єдиний простір або геометричні форми. Перевірте єдність концепції - приберіть один предмет і якщо це зруйнує систему, вітрина оформлена правильно.      
 • Просторова перспектива. Пройдіть повз вітрини, зробіть об'єктивну оцінку. Якщо та привернула увагу, отже праця не марна.      
 • Експериментуйте. Подивіться, як оформлені вітрини у конкурентів та інших магазинах, перегляньте фотографії. Присвячені цій темі. При необхідності залучіть професійних художників і дизайнерів.      
 • Уникайте нагромадження. Покупці лояльніше сприймають мінімалістичні рішення, тому не бійтеся експериментувати, але і не перестарайтеся.      
 • Оформивши вітрину на Гелловін, не забудьте додати відповідні елементи декору в торговому залі. Зробіть торгові острівці з подарунковими наборами, оформленими в стилі Гелловін, нехай ненароком на столиках і манекенах туляться кажани та павутина.     

ТОП 5 ідей оформлення вітрини на Гелловін:

 • Подбайте про відповідну атрибутику на вході в магазин. Додайте гарбуза, ліхтарні лампи, зробіть муляж чорної ворони, що сидить на гарбузі.      
 • Зробіть вітрини по-справжньому страшними. Наприклад, якщо оформляєте магазин одягу, між манекенами розкладіть страшно усміхнені гарбузи, а зверху підвісьте декоративних кажанів. По кутах розмістіть іншу атрибутику - мітлу, відьмині капелюхи, свічники.      
 • Чи можете вдатися до найпростішого й мінімалістичного, проте не менш елегантного від цього способу - наклейте на вітрину велику кількість наліпок у вигляді гарбуза, що сповіщають про процентні знижки або розпродаж. У верхні кути додайте чорні прапорці в формі кажанів.      
 • Красиво виглядають павутини та павуки. Додайте чорно-білі гарбузи з зображеннями, нанесеними акриловими фарбами та готичні свічки - звичайні білі свічки різної форми й товщини оберніть чорними мереживними стрічками.      
 • Простий і бюджетний варіант - наповнити вітрину і стійки в торговому залі чорно-білими повітряними кулями, зробивши розсіяне освітлення. Однак знайдіть спосіб обов'язково поінформувати покупців про акції та знижки, використавши ту ж наклейку на склі вітрини.  

     

Прикрасьте магазин на Гелловін зі смаком. Красиві фігури та тематичні сюжети подобаються покупцям. Так, бачачи святкові вітрини, клієнти відчувають турботу, що збільшує лояльність до магазину і підвищить купівельну активність на 50-65%.

Google News Google Podcast Apple Podcast Twitter YouTube Facebook Instagram SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором