• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як підняти продажі в магазині під шумок свят?

01.10.2018

А День вчителя ?!

О, це всюдисуще свято! З року в рік діти й батьки ламають голови над тим, що подарувати класному керівнику, виховательці та няньці. Стурбований і викладацький склад ВНЗ разом зі студентством: чим цього року задобрити злобного декана?
Ось приклад з життя. Дзвонить одна подруга іншій, у якої дочка в цьому році пішла в перший клас:
- "Порадь, що можна подарувати вчительці? Я в" батьківської трійці ", розуму не прикладу що придумати. Гроші незручно, квіти — бідно ...". "Скільки років вчительці?". - "Близько 30". - "Зрозуміло. Є ідея!"

Яка все-таки чудова штука — Подарунковий сертифікат!

Від вас тільки потрібно грамотно піднести цю послугу і чекати, коли щасливі власники сертифікатів повалять до вас їх використовувати.

Великі торгові мережі давним-давно використовують цей чудовий і не витратний спосіб підвищення продажів: Brocard, Milavitsa, SELA, "Технополіс", "Антошка", "Космо", "Спортмастер" ... І якщо особисто Ви жодного разу не купували або не використовували подарунковий сертифікат, це не означає, що вони не мають попиту.

Які магазини можуть використовувати подарункові сертифікати? Більшість викладачів все-таки жінки, тому простір для творчості величезний. Магазини білизни та одягу, косметики та парфумерії, магазини посуду, подарунків, побутової техніки; магазини аксесуарів і оптики (тим більше, що багато вчителів носять окуляри — так нехай це буде найкраща і модна оправа!).


"Що подарувати на День вчителя?"

Глас народу, на якому можна підняти продажі в магазині. І гріх на цьому не заробити!

Хто не знає — День учителя відзначається в першу неділю жовтня, але вітають заздалегідь в п'ятницю. Поки є час, терміново підготуйте ґрунт для того, щоб розв'язувати щорічну проблему з вигодою для свого магазину!


Як використовувати ідею з вигодою?

Обов'язково повідомте громадськість про те, що в вашому магазині є товар, який буде відмінним подарунком до свята. Інформувати можна за допомогою плаката на вітрині магазину, розсилки або флеш-банера для інтернет-магазину. Можна навіть виготовити плакати, що закликають придбати подарункові сертифікати саме до Дня вчителя — як відомо, чітке формулювання в рекламі точніше б'є в ціль і краще впадає в очі.

Заклики можуть бути різними — від скромних інформаційних до зухвалих, на зразок "Пусти пил в окуляри училки! Подаруй їй шопінг в магазині брендових аксесуарів!". Для прикладу ми накидали тут кілька варіантів.

Облік подарункових сертифікатів в Торгсофт

Оскільки такий сертифікат — по суті грошовий еквівалент, облік і контроль використання подарункових сертифікатів обов'язковий. У програмі Торгсофт подарунковому сертифікату присвоюється унікальний штрих-код, за яким легко можна відстежити: коли він був випущений, кому і коли він був проданий, і ким, коли та на які товари він був використаний.

Якщо покупець розплачується подарунковим сертифікатом, то на товарному чеку відображається інформація про це, і повернути такий товар в магазин, обмінявши на гроші, — вже неможливо. Програма фіксує покупку і використання сертифіката, і в касовому звіті з'являється відповідний запис. Детальніше цей режим описаний тут: Подарункові сертифікати в програмі Торгсофт.

 

Бажаємо вам не упускати жодної можливості для збільшення прибутку і використовувати для цього Торгсофт!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором