• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Tik Tok для бізнесу: про що знімати відеоролики щоб продати товар за 15 секунд

31.03.2021

Як знімати відео для Тік Ток

Tik Tok підходить бізнесменам з продукцією для широкого прошарку населення, якому потрібно дві хвилини, щоб вирішити купити товар. Магазини взуття, одягу, іграшок, товарів для дітей, текстилю, послуги з обслуговування автомобілів, фотографа, дизайну інтер'єру - ось що підходить для Tik Tok. Складні і рідкісні продукти, такі як послуги з фінансів, права або створення сайтів просуваються в соцмережі гірше - продукт немасовий. Тому для продажу цих товарів оберіть Facebook. Цю соціальну мережу вважають офіційнішою та більш представницькою. Tik Tok часто позбавлений серйозності, тому знімайте відео з креативним і веселим контентом.

Формати відео для просування в Tik Tok

 • Огляд. Показуйте товари з двох-трьох ракурсів. До цього часто вдаються магазини одягу, взуття, аксесуарів. Також можете залучити блогерів, що також характерно для Instagram. Правда в цьому випадку відео не потрібно знімати в форматі Stories, тому ви можете це зробити динамічніше і креативніше. Також не просіть блогерів розпаковувати посилки, які ви відправите їм, якщо співпрацюєте по бартеру, а одразу перейти до справи - приміряти одяг або взуття перед дзеркалом, наприклад. Продемонструйте товар або послугу, дозволяючи користувачеві дізнатися максимум інформації - так клієнти швидше вирішать придбати товар.
 • Відео в форматі питання-відповідь. Якщо не знаєте на що відповідати вперше, підглянете у конкурентів. Заздалегідь складіть список питань від підписників. Якщо обліковий запис новий, придумайте їх. Забезпечте користувачам зручний перегляд - поставте субтитри.
 • Розкажіть про діяльність компанії докладніше. Заповнені при реєстрації поля та інформація на головній сторінці недостатня для повноцінного знайомства з потенційним клієнтом. Тому зробіть відповідне відео. Створіть портфоліо компанії та завантажте на сторінку у вигляді фотографій під музику або відео знайомства. Візуальне сприйняття прискорює прийняття рішення про покупку товару або замовлення послуги.
 • Будьте корисні клієнтам. Якщо говорити про одяг, недостатньо рекламувати товар, стоячи перед дзеркалом. Розкажіть потенційним покупцям що з чим носити, а що надягати не варто. До прикладу, зверніть увагу на будівельні компанії, що знімають відео про Лайфхак при ремонті або переїзді.
 • Встановіть довірливі відносини з клієнтами. Довіра у потенційних покупців виникає коли ті більше знають про діяльність компанії. Почніть зі знайомства з колективом. Запишіть на камеру розповідь кожного співробітника компанії. Це не повинно виглядати як інтерв'ю - таке на Tik Tok не входить. Можете також оформити розповіді у вигляді танцювальних флешмобів.
 • Подробиці. Розкажіть факти про компанії, партнерів або клієнтів. Для підвищення рівня в очах потенційних покупців продемонструйте статистичні дані: кількість замовлень за день, тиждень, місяць, рік, кількість задоволених покупців. Такі дії підвищать і рівень довіри та лояльності до компанії.
 • Якщо в компанії є вакансії, чому б не записати ролик про це. 100% віддача гарантована роботодавцям, які зацікавлені в віддалених співробітниках.
 • Користувачі люблять дивитися новини. Тому розповідайте в короткій формі про останні тренди в тій індустрії, в якій працюєте.
 • Користувачам подобаються акції та знижки, нагороди за позначки та репости. У відеороликах в короткій формі викладайте суть акції. У наступних - показуйте переможців і призи, робіть добірки з відгуками.

Як оформляти відеоролики в Тік Ток, щоб продавати більше

 • Не ігноруйте правила оформлення акаунтів в соціальних мережах. Нехай розробники платформи Tik Tok не так подбали про це в порівнянні з творцями Інстаграм або Фейсбук, певні тренди все ж існують.
 • Не змінюйте деталі логотипу, інакше це знизить впізнаваність бренду. Тому для створення єдиного і впізнаваного стилю, зробіть шаблони обкладинок в однаковому стилі.
 • Прев'ю і заголовки. Не бійтеся експериментувати та створювати для відеороликів креативні назви. Якщо немає досвіду, найміть копірайтерів, які створять дзвінкі кричущі заголовки. Це збільшить кількість переглядів на 50-60%.
 • Tik Tok пропонує кілька колірних палітр в оформленні стрічки. Виберіть один колір, рідше використовуйте однаковий фон для зйомок.

Серед комерційних підприємств в Тік Ток низька конкуренція, чого не скажеш про Instagram або Facebook. І до тих пір, поки ніші вільні, у підприємців є 100% шанси отримати тисячні охоплення. Однак, ви досягнете цієї мети, як тільки створите трендовий контент.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором