• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як створити хорошу зовнішню рекламу

19.02.2019

Коли ми йдемо на роботу або у справах, то помічаємо на вулицях велика кількість зовнішньої реклами. Але серед неї багато такої, яка оформлена зовсім неправильно. На рекламних конструкціях, розташованих на перехрестях, часто написано багато інформації. Але прочитати її з такої відстані практично неможливо. Тому створюючи зовнішню рекламу, необхідно керуватися деякими порадами і правилами.

Дизайн рекламних конструкцій

Розглянемо кілька принципів дизайну, які використовують професіонали, щоб створити привабливу вивіску. Така реклама повинна бути максимально зручною для читання, привертати увагу і впливати на свідомість. Важливо, щоб зовнішня реклама була не тільки добре видимої, але і повністю зрозумілою для людини.Всі конструкції із зовнішньою рекламою відрізняються за розміром і формою. Залежно від того, на якій відстані люди повинні будуть розглядати конструкцію або ви вивіску, необхідно вибирати її розмір і форму. Потрібно продумати, де саме вона буде розташовуватися, які перепони можуть заважати побачити її. Адже один з найважливіших елементів зовнішньої реклами - це хороша видимість.

Не можна допускати безладної інформації. Повідомлення повинно бути передано лаконічно і зрозуміло. Він повинен складатися з невеликої кількості слів, інакше на відстані прочитати його буде дуже важко.

Важливу роль відіграє також порожній простір навколо зображень і тексту. Багато при створенні реклами намагаються заповнити текстом практично всю площу вивіски або конструкції. Але велика кількість тексту прочитати буде набагато складніше. Щоб забезпечити оптимальну читаність, 30-40% області на рекламної вивісці має залишитися без будь-якого змісту.

Тип шрифтів

Щоб текст був максимально зрозумілим для читача, необхідно вибирати найбільш легкі для читання і чіткі стилі. Будь-які важливі частини повідомлення на вивісці можна виділити іншим шрифтом.Існує думка, що з великої відстані легше буде прочитати текст, написаний прописними літерами. Але насправді це думка невірна. Були проведені різні візуальні тести, в результаті яких з'ясувалося, що більш розбірливим на великій відстані буде текст, де присутні букви і верхнього, і нижнього регістра. Важливо розуміти, що у людини на прочитання вашої зовнішньої реклами може бути всього кілька секунд. Зручність читання інформації можна підвищити ще більше, не використовуючи великі літери зовсім.

На одній вивісці не рекомендується використовувати більше двох різних шрифтів. Але якщо вибрати два шрифту, які будуть добре один одного доповнювати, повідомлення буде більш привабливим для очей. Потрібно вибрати такі шрифти, які при огляді на відстані буде зручно і легко прочитати. Щоб не помилитися, можна використовувати вже готові таблиці шрифтів, розроблені фахівцями. Вони допоможуть зрозуміти, як саме найкраще оформити рекламну вивіску.

Графіка і зображення

Якщо додати до тексту кордон, це збільшить швидкість читання на 25%. Додавання меж рекомендовано для такої реклами, коли автомобілісти є її цільовою аудиторією. Такі кордону зазвичай привертають увагу до повідомлення швидше.

Щоб збільшити ефект від прочитання повідомлення, до нього можна додати повнокольоровий фотографію. Це може бути логотип компанії виробника, будь-яка ілюстрація, пов'язана з продукцією, або інші графічні елементи. Завдяки зображенню дизайн рекламного повідомлення буде більш удосконаленим і інформативним.

При виборі кольору фону ні в якому разі не можна використовувати відтінки, які будуть ускладнювати читання тексту або заважати на ньому сфокусуватися.Важливо розуміти, що для будь-якого світлого відтінку відмінним контрастом служитиме темний. А білий завжди буде чудово поєднуватися з усіма темними кольорами. Чим більший буде створено контраст між квітами, тим легше буде розібрати текст з відстані.

Видимість комбінацій кольорів

Існують комбінації кольорів, які підходять для написів найкраще. Були проведені дослідження, в результаті яких з'ясували ступінь розбірливості тексту, написаного певним кольором на тому чи іншому тлі. Ось варіанти комбінацій, починаючи від самих розбірливих.

 •  Чорний текст на жовтому фоні видно найкраще
 • Чорний на білому - дещо гірше
 • Далі - жовті літери на чорному тлі
 • Білі на синьому
 • Білий фон і зелений напис
 • Жовтий фон і синіми літерами
 • Білі букви на зеленому або коричневому
 • Коричнева напис на жовтому або білому
 • Коричневий фон, на якому написаний жовтий текст
 • Червоні літери на звичайному білому
 • Жовте повідомлення на червоному і навпаки
 • Білі букви на червоному тлі

Дотримуючись цих порад, ви зможете створити максимально ефективну зовнішню рекламу, яка буде привертати увагу і давати максимум інформації.

Хочете залучити ще більше уваги до своєї реклами? Тоді читайте нашу статтю Як підвищити ефективність зовнішньої реклами?

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором