• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як стати найкращим у своїй справі?

23.01.2019

Если вам пощастило найти яке-небудь цікаве заняття для себе, и захотілося в ньом досягаті небуваліх висот, то ця стаття для вас. Тут йтіметься про ті, что нужно сделать для Наближення до своєї мрії и як зрозуміті, что ві робіте все вірно.
 
Статі профі в життя без сфере діяльності - це хороша мета, Аджея не кожна людина ставити перед собою таке завдання. Все залежить только від вашого бажання и прагнення досягти результату.

Але с чого розпочати?

А почати варто з вибору мети, за якою ви будете гнатися, і робити все для її досягнення. Мета, в першу чергу, повинна мотивувати, коли ви думаєте про неї. При думці про свою мету, почуття ліні і схильність до постійного відкладання справ повинні відпадати. Якщо те, що ви вважаєте своєю метою, не викликає мотивації, то це не та мета, до якої вам потрібно прагнути.

Ви повинні знати зміст своєї мети, тобто для чого ви хочете її досягти. Хтось хоче отримувати багато грошей, хтось бути відомим, хтось просто для поліпшення життєвих умов. Для вас це не повинно бути таємницею - ким вам хочеться стати, і за який відрізок це все станеться.
 
Також важливим фактором є установка ритму, в якому ви будете досягати своїх висот. Якщо ви поставили ритм, і судячи по ньому, ви досягнете своєї мети тільки років в 40, то швидше за все, потрібно переглянути свої погляди і прискоритися. Кожна хвилина на кону, не варто зволікати.

Що далі?

Коли стало зрозуміло, до чого необхідно прагнути, то варто почати домагатися цього. Можливо, вам доведеться відмовитися від якихось своїх звичок, захоплень, але все це заради того, щоб стати першим.
 
Далі наведемо список якостей, якими повинен володіти кожен, хто хоче домогтися успіху в житті. Ці якості для багатьох вже знайомі, але розвиваєте ви їх? Це велике питання. Можливо, хтось розвиває їх, але одинично. Для досягнення успіху потрібно розвивати їх в сукупності один з одним.

Якості успішної людини

Ні в якому разі не запізнюйтесь. Краще прийти раніше на 20 хвилин, щоб підготуватися до робочого дня, ніж спізнитися і почати виправдовуватися перед начальством. Це буде вас показувати не з кращого боку, і найімовірніше у вас розвинуться комплекси. Привчіть себе до пунктуальності. Наприклад, придумайте собі покарання за запізнення у вигляді оплати рахунку одного в ресторані, це вас навчить не спізнюватися, і тим самим економити гроші.

Тримайте свої обіцянки. Якщо ви любитель розкидатися обіцянками, то спочатку для вас це буде складним завданням, але постійні тренування дадуть свій результат. Ніколи не обіцяйте занадто багато і того, чого ви не зможете зробити. Також тут підійде схема з покаранням за невиконану обіцянку.

Стоп-слово "НІ". Якщо ви хочете стати успішним, то вам необхідно навчитися відхиляти безглузді прохання, так як вони будуть віднімати дорогоцінний час, а час - гроші! Але це не означає, що говорити "ні" потрібно всім. Потрібно ретельно вибирати, щоб відмова не привів до неприємних наслідків, в першу чергу, для вас.

Делегуйте доручення. Не навантажуйте себе безглуздою роботою, яку може зробити інша людина так само успішно, як і ви. По можливості перекидаєте завдання з себе на інших, і залишайте для себе тільки те, що ви виконуєте краще за всіх. Це значно розвантажить вас.

Доводьте справу до кінця. Це дуже важлива якість, яким варто навчитися на початку вашого шляху. Багато людей, зацікавившись якоюсь справою, починають його і незабаром кидають, так і не закінчивши. Цього робити не можна ні в якому разі, інакше як ви будете міняти своє життя і досягати успіху? Завжди доводьте розпочате до кінця і ніколи не закидайте. А тепер згадайте: скільки у вас незакінчених справ? Якщо вони є, то візьміть і закінчите їх, в іншому випадку, відмовтеся і не повертайтеся до них.

Концентруйтеся на своїй справі. Дуже важливий навик, який стане в нагоді вам завжди. І для того, щоб стати номером один, вам доведеться потрудитися і розвинути цей навик. Для початку вам варто відмовитися від поганих звичок. Надмірне перебування в соціальних мережах, безглузді розмови і неробство забирають надто багато часу. Якщо ви не відмовитеся від цього, то навряд чи ви досягнете успіху. Ніхто не говорить, що це потрібно зробити відразу, все потрібно робити поступово і тоді ви станете помічати результат. Якщо навколишнє оточення залишає бажати кращого, то придбайте беруші від стороннього звуку або навушники зі спокійною музикою. Не забувайте вдаватися до технік, що підвищує вашу увагу, наприклад, Pomodoro. Суть її полягає в наступному: ви працюєте в протягом півгодини, перериваючись на п'ятихвилинний відпочинок, пізніше поступово збільшуючи цей час до 15 хвилин. Існує величезна кількість додатків-таймерів, які допоможуть вам розібратися в цій техніці.

Не будьте консерватором. Не зациклюйтеся на чомусь одному, постійно розвивайтеся. Адже чим старше ми стаємо, тим складніше нам прийняти якісь нововведення. Але так як ви вирішили стати номером один, то вам завжди необхідно рухатися вперед, а не стояти на місці. Це не означає, що потрібно повністю відмовлятися від старого, просто необхідно об'єктивно оцінювати ситуацію і приймати нове з розпростертими обіймами. Комбінуйте старе і нове будьте в тренді.

Ніколи не здавайте позиції. Якщо вам властиво це якість, то ви досягнете успіху в будь-яких своїх починаннях. Адже необхідно дивитися проблемі в обличчя, а не відвертатися відразу, як тільки вона з'явилася. Якщо не будете вирішувати проблеми, а збирати їх, то вони вас поглинуть, і ви не зможете продовжити свій шлях до успіху.
 
Люди, які мають всі перераховані якості, вже можуть претендувати на місце кращого і обов'язково зможуть досягти небувалих висот у своєму житті.

Як зрозуміти, що ви стали найкращим?

Як можна довести будь-кому або навіть своїм внутрішнім я, що ви стали чудовим фахівцем у своїй сфері діяльності? Все-таки у кожної людини своя точка зору, і він оцінює себе і оточуючих на основі особистих упереджень. В цьому аспекті відсутня об'єктивність, і в більшій мірі проявляється суб'єктивне мислення людини.

Найпершим, що вам потрібно зробити, - це звернути увагу на ваші проекти і звершення. Якщо ви маєте якісь проекти або справи, за які відчуваєте гордість, і ви зможете про них розповісти оточуючим, то це вже можна вважати успіхом. Наприклад, документи, за якими видно, що ви визнані кращим (дипломи, високі рейтинги, хороша статистика, більша сума грошей, нагороди).

Друге, на що потрібно звернути увагу, - це ваші невдачі, провали, так як їх теж можна вважати свого роду досягненнями. Кожен успішний чоловік допускав помилки на шляху досягнення мети. На цих помилках він навчався і намагався більше не допускати, це найголовніше. Тільки ті люди, які нічого не роблять, не допускають помилок. Будьте активним.
Завжди позиціонує себе як кращого в своїй професії серед інших. Для цього необхідно придумати індивідуальний слоган, який буде вас мотивувати, підштовхувати на нові звершення і описувати вашу особистість в кращому світлі. Завдяки цьому ви покажете всім, що є чудовим фахівцем, і у вас коштує дечому повчитися.

Підведемо підсумок

Якщо ви маєте досягнення в своїй спеціальності, за які відчуваєте гордість, маєте документи, що підтверджують це, яких вам досить, щоб сказати, що ви лідер, і при всьому цьому ви нескінченно еволюціоніруете і подаєте себе з потрібною боку, то можна сміливо заявити, що ви дійсно досягли успіху і стали беззаперечним лідером. Навряд чи при всіх цих аспектах, хтось зможе засумніватися у вашому статусі і здібностях.

Наведені методи і правила здаються дуже простими, але сам шлях, становлення вас як високоінтелектуальної особистості, простим не назвеш. Мотивація повинна бути всередині вас кожен день, а не тільки тоді, коли вам захотілося стати першим.

Потрібні постійні тренування для того, щоб розвинути в собі навички лідера. Потрібно все робити послідовно, не поспішаючи, щоб не переоцінити свої можливості і не видихнути на початковому етапі. Підтримуйте свою мотивацію завжди, незалежно від настрою і проблем, які на вас обрушилися, адже найголовніше вірити в себе і своє світле майбутнє. Всього цього можна досягти, звернувшись до людини, який пройшов свій шлях повний ризиків і шансів, і досяг небувалих висот у своїй справі. Будьте кращим, вчіться у кращих!

Алена
23-03-2019 в 15:39:00
Лучшим один раз и навсегда стать нельзя. Поэтому, для себя определила, что необходимо все время узнавать плюсы и сильные стороны своих конкурентов и кумиров, честно оценивать свои способности и учиться. В зависимости от обстоятельств, это курсы, книги, банальный опыт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором