• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як збільшити продажі за допомогою програма лояльності для клієнтів

27.02.2019

Що таке програма лояльності для клієнтів?

Щоб розібратися в цій темі, потрібно зрозуміти, що взагалі собою являє програма лояльності. Це метод мотивування клієнтів і покупців, який часто не сприймається серйозно. Дуже даремно. Програма дозволяє краще утримати клієнтів, а також залучити нових, розширює отриманий прибуток шляхом збільшення продажів.

В нашій країні поширена дисконтна програма лояльності. Її суть полягає в наданні покупцям знижки в одноразовій або накопичувальній формі, тобто - це карта, яка дає переваги в якомусь конкретному магазині (зниження вартості). Багато власників випускають їх, щоб стимулювати збільшення продажів, оскільки зазвичай знижка з'являється після досягнення певної суми при покупці.

Програма лояльності: дисконтні картки

Бонусна програма лояльності сильно відрізняється - вона не має на увазі зниження цін. Коли покупець робить якусь покупку, то йому зараховується на карту або рахунок бонуси у вигляді балів, одиниць грошей і т.д. Найчастіше нараховують вигадані валюти, які були створені спеціально для цього. Така програма розрахована на клієнтів, які часто роблять покупки в одному і тому ж магазині. В такому випадку відбувається накопичення великих сум бонусів. Це є дуже хорошим стимулятором для покупця, що за підсумком вигідно для підприємця. Але з іншого боку, ця програма - поганий мотиватор для людей, які роблять тільки разові покупки, рідко приходять в магазин.

Багатоярусні програми лояльності

Їх відмінність полягає в одночасній складності та простоті. Головне правило - чим більше трата грошей, тим більше бонусів отримує клієнт. Одним із прикладів такої системи є VIP і Double VIP. Основна перевага - набагато краще стимулює людей до витрати грошей, оскільки часто витрати означають отримання доступу до більш привілейованої групи.

Щоб створити хорошу програму лояльності уявіть себе покупцем і задайте собі питання - чого б ви конкретно хотіли? Проведіть детальний аналіз бажань потенційного клієнта на основі співвідношення пропонованих послуг або товарів. Так ви відразу ж зможете відповісти на питання.

Зверніть увагу на конкурентів. Це теж дуже важливо. Іноді у них щось можна запозичувати та перетворити таким чином, що це стане вашою оригінальною ідеєю. Так що не цурайтесь цього.

Реалізуйте у себе в магазині найсміливіші ідеї. Це допоможе вам запропонувати максимально привабливу програму лояльності

Вебінар "Аналіз ефективності програм лояльності"

На вебінарі ми розглянули:

  • Аналіз розпродажів
  • Аналіз ефективності акцій
  • Розіграші, лотереї та як використовувати азарт покупців

Цього разу ми відкрили завісу таємниці та показали на прикладах акцій та розіграшів Торгсофт, як проаналізувати ефективність проведених заходів.

Кир
12-03-2019 в 10:26:58
У меня небольшой маркет в провинциальном городке. Но даже здесь мы создали программу лояльности для покупателей. Заметил, что продажи значительно увеличились. Главное все грамотно обдумать, чтобы это было в пользу как для покупателей, так и для владельцев бизнеса.
Дмитрий
21-03-2019 в 13:49:49
Супер! Будем внедрять!
Иван
31-03-2019 в 06:57:52
У меня мелкооптовая база по продаже комбикормом, муки, круп и хоз. инструмента. Тоже внедрил дисконтную систему для клиентов. Сделал накопительные скидки от 1% до 5% зависящие от суммы покупок.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором