• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Як вибрати моделей для інтернет-магазину одягу

02.05.2019

Якщо у вас є свій інтернет-магазин з продажу аксесуарів чи одягу, не варто викладати фотографії товару, що лежить на полиці або надягнутого на манекен. Покажіть як речі будуть виглядати на людях. Це найкращий спосіб показати все особливості товару і залучити до нього більше уваги.

Не всі можуть дозволити собі звернутися в модельне агентство. Тому часто в цих цілях наймають звичайних людей. В останні роки такий прийом став популярним не тільки через економію коштів - стало зрозуміло, що покупці набагато краще сприймають річ, коли вона надіта на звичайну людину, а не на фотомодель.

У всьому світі тенденція спостерігається досить широко, але в Україні поки що мало кому відома. Цим можна скористатися, щоб вигідно виділитися серед своїх конкурентів.
Важливо пам'ятати про те, що організувати і провести зйомку буде складніше, ніж у випадку з професійною моделлю, яка прекрасно вміє працювати в кадрі, але переваги ідеї змушують долати ці труднощі багатьох бізнесменів.

Як спланувати фотосесію, запросивши звичайної людини на зйомку? Де знайти таких людей? Скільки за це потрібно буде платити?

Пошук моделі

Найпростіше знайти модель за допомогою соціальних мереж. Якщо у вас є фотограф, у нього теж можна спитати поради. Можна помістити оголошення на своєму сайті. Але в цьому випадку слід дотримуватися обережності. Адже якщо ви проігноруєте одних людей, взявши інших, можна отримати негативні відгуки. Щоб цього уникнути, ввічливо відповідайте абсолютно всім, хто подав вам заявку.

Якщо через соціальні мережі, знайомих або сайт знайти моделей вам не вдалося, існує ще один варіант. Це групи TFP, співпраця моделі і фотографа, при якому вони можуть використовувати отримані фотографії, але не платитимуть один одному за роботу. Серед непрофесійних і напівпрофесійних людей ця ідея досить популярна. Такі групи теж організовують в соціальних мережах. Переважно не давати оголошення в такій групі самому, а вибрати підходящі варіанти серед заявок, які там вже є. Цього може бути цілком достатньо.
Один і той же товар можна сфотографувати на кількох моделях, які відрізняються один від одного зовні. Наприклад, сфотографувати одяг самого маленького і самого великого розміру на двох моделях з різною фігурою. Таким способом можна привернути увагу більшої кількості покупців. Але якщо ви будете робити також і груповий знімок, важливо, щоб моделі добре виглядали разом.

Плануємо фотосесію

Так як обрані в якості моделей люди швидше за все не мають навичок позування, вам самим доведеться подбати про ретельну підготовку зйомки. Продумайте пози моделей, щоб ви змогли максимально вигідно показати свій товар. Всі важливі частини одягу або аксесуара повинні бути добре видно. Можна зробити кілька фотографій з різних ракурсів. Вся ця робота ляже на ваші плечі, тому продумати все потрібно добре.

Заздалегідь купіть необхідні речі, які можуть знадобитися на зйомці. Це крем для тіла, вода, серветки і т. Д. Адже якщо непрофесійна модель раніше не брала участь в такій фотосесії, вона не знає, що саме їй може знадобитися.

Якщо ви організовуєте таку зйомку вперше, пошукайте на цю тему інформацію, порадьтеся з фотографом і колегами.

Настрій перед зйомкою

Фотосесія пройде краще, якщо перед цим провести якийсь час в невимушеній обстановці з фотографом і вибраними моделями. Можна краще познайомитися з ними за чашкою кави. Це допоможе розслабитися, синхронізуватися, краще зрозуміти один одного.

Такий прийом позитивно позначиться на процесі. Під час фотосесії повинна бути злагодженість і довіру між усіма учасниками. Важливо пам'ятати, що професійна модель не хвилюється про свою зовнішність в кадрі. Вона звикла до того, що знімають не її, а річ, яку вона демонструє. Але людина без досвіду може стушуватися і нервувати. Вам доведеться налаштувати його на потрібний лад. Тому бажано мати хорошого досвідченого фотографа.

Документи і оплата

Дуже важливо підписати з моделлю договір, навіть якщо вона не є професіоналом. Цей документ дозволить вам використовувати отримані фотографії за своїм бажанням.
В інтернеті можна відшукати зразок, який за бажанням допускається редагувати. Головне вказати в ньому ваші реквізити, всі основні дані моделі, дату і час зйомки.
Заздалегідь домовтеся про оплату, яка буде влаштовувати і вас, і модель. Так як ви продаєте одяг або аксесуари, можна оплатити роботу ними. Такий варіант теж необхідно записати в договорі.

Пам'ятайте про імідж

Для реклами і демонстрації деяких товарів непрофесійні моделі - це просто ідеальний варіант. По-перше, людина приблизно може побачити, як річ буде виглядати на ньому. По-друге, звичайна людина має більш цікаву «історію», ніж модель. Тому краще запрошувати людей, які в житті захоплюються чимось незвичайним або домоглися успіху в своїй професії. Але слід бути обережним з відомими особистостями. Пам'ятайте, що якщо ви використовуєте його в якості моделі, в подальшому це буде викликати відповідні асоціації. Тому задумайтеся про те, чи буде асоціація з цією людиною вигідна для вашого бізнесу чи ні.

Инга
03-05-2019 в 14:16:30
Модель должна не только красиво позировать, но и максимально показать товар. А то некоторые, демонстрируя платье, так скукоживаются, что не разглядеть что надето.
Ирина
13-05-2019 в 22:21:57
Сама очень часто замечала как в некоторых интернет магазинах не придают значения тому насколько действительно красивая модель и особенно та, которая умеет красиво преподнести вещь, может увеличить продажи. А зачастую я сама, когда покупаю вещь всегда обращаю внимание на то, как она сидит на модели. И чем она лучше будет выглядеть на ней, тем у меня больше желание купить эту вещь. Статья очень полезная особенно для тех, кто имеет свой вещевой магазин. Может хотя бы это наконец сможет их вразумить не фотографировать моделей сидя на диване или не понятно в каких позах. И тем более не оставлять фото на сайте вещей, которые висят на вешалке.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті