• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Який бізнес відкрити під час кризи?

13.03.2019

Бізнес під час кризи

Провести відкриття свого власного бізнесу в період нестабільної економічної ситуації цілком допустимо. Якщо грамотно підійти до такого процесу і вивчити ринок споживачів, то можна висунути свою ідею оригінального напряму. Це і стане запорукою успішного проекту. Яку ж нішу найкраще захопити під час кризи і які особливості ведення бізнесу в кризу? Все це можна дізнатися з цієї статті.

Кращі ідеї для бізнесу в поточному році

Під час процесу по організації свого бізнесу необхідно створювати орієнтири на ті області, які будуть актуальними завжди. В основному упор йде на вибір цільової аудиторії, а це середній клас суспільства, тому що там знаходиться основний сектор споживання. Тоді завжди будуть відмінні можливості для досягнення успіху. Серед найбільш затребуваних напрямів по послугах відзначається наступні категорії:

 • медична сфера;
 • косметологічний напрямок;
 • побут;
 • торгівля;
 • транспортні послуги;
 • посередництво.

Досить багато ідей для власного бізнесу можна вибрати навіть в умовах складного економічного становища. В основному вибір знаходиться в прямій залежності від наявності стартового капіталу і умов зовнішнього порядку.

Давайте докладніше зупинимося на тому, що доцільно відкривати всупереч кризі.
     

Косметологія і медичний напрямок

Кабінети масажу

Близько 50% відсотків населення країни використовують такий тип послуг. За часів кризи зменшується число осіб, які можуть використовувати даний комплекс послуг в дорогих закладах. Звідси можна зробити висновок, що відкриття такого бізнесу є вигідною процедурою і передбачає послідовне вирішення декількох проблем:

 • оренда приміщення;
 • проведення реєстраційного процесу для бізнесу;
 • підбір необхідного персоналу;
 • придбання обладнання;
 • рекламна компанія;
 • початок проведення робіт.

Акцентувати увагу потрібно не на велику вартість послуг, що надаються, а саме на доступності і прийнятною вартістю. Залучати користувачів потрібно і наявністю програм бонусного характеру у вигляді сертифікатів та інших акційних пропозицій.
Потрібно вкласти до 150 тисяч гривень з окупністю до одного календарного року. При гарній налагодження робочих процесів рівень рентабельності складе 40 відсотків з чистим прибутком до 30 тисяч гривень протягом одного місяця роботи.

Бюджетні перукарні


Даний проект є дуже актуальним на ринку за умови, що під час кризи ціна на комплекс пропонованих послуг буде прийнятною для клієнтів. Для того щоб почати такий бізнес, найкраще провести оренду відповідного приміщення в спальному секторі міста, де великий потік відвідувачів. Уважно треба поставитися до професійного рівня фахівців. Всі співробітники зобов'язані постійно проходити медичне обстеження і отримувати відповідного зразка довідки. Для отримання додаткового прибутку можна здавати частину приміщень для оренди під супутні послуги у вигляді візажу або манікюру.
Буде потрібно первинне вкладення до 150 тисяч гривень з окупністю в п'ять місяців. При гарній налагодження робочих процесів рентабельність сягає 45 відсотків при щомісячного прибутку близько 30 тисяч гривень.

      Сфера побутового обслуговування


Майстерня, де можливий ремонт невеликої техніки побутового спрямування та електронних засобів

Переваги по створенню подібної майстерні для ремонту полягає в окупності в найкоротші терміни і постійному споживчому потоці. Цікаво, що на даний тип робіт немає впливу фактора сезонності.

Для такого бізнесу необхідно приміщення невеликих розмірів, наявність обладнання, пара працівників. Найважливішим у цій справі стане якісний пакет послуг, що надається клієнтам. Тоді компанія буде конкурентна в найкоротші проміжки часу і відповідно стане прибутковим підприємством для власника.

Необхідно спочатку вкласти близько 80 тисяч гривень, що окупиться всього за пів року. Рівень рентабельності дорівнюватиме 55 відсоткам. Тоді і прибуток в чистому вигляді буде близько 30 тисяч гривень.

     Клінінгова компанія

Такі європейські тенденції в області організації і проведення збирання в нашому регіоні з'явилися тоді, коли почали проявлятися перші ознаки явищ кризового типу.
Перелік послуг стандартного типу.

 1. Проведення прибирання в приміщеннях різного типу, найчастіше після будівельних процедур.
 2. Хімічна чистка меблів і покриттів з м'якою основою.
 3. Є варіанти прання і прасування білизни.
 4. Проведення догляду за рослинами в будинку.

Інвестиційна складова стартує від 150 тисяч гривень і дозволяє повністю окупатися протягом 9 місяців. Тоді рентабельність процесу становитиме майже 35 відсотків, і кожен місяць власник зможе отримувати прибуток, що досягає 35 тисяч гривень.

Торгівля роздрібного типу

Кондитерська пекарня


Пекарня невеликого розміру поєднує в собі випуск і реалізацію виробів хлібобулочного напрямку. Це відмінний варіант отримати дохід під час кризи. Її варто дислокувати в районі спального типу, де не дуже багато людей. Приміщення повинно відповідати санітарним нормам, які діють в країні. Не варто забувати і про пожежну безпеку.

На додаток до цього потрібно і додатковий набір документації, щоб відкрити підприємство.

 1. Дозвільний комплекс на проведення робіт.
 2. Надання сертифіката для проведення діяльності.
 3. Висновки інстанції на відповідність продукції й процесу виробництва.

Інвестиційний компонент досягає 200 тисяч гривень і окупається приблизно за 8 місяців. Рентабельність буде складати близько 25 відсотків, місячний прибуток - в районі 60 тисяч гривень.

Торгова точка

Винятковою особливістю такого магазину стане реалізація товарної продукції за зниженими цінами. Споживачів приваблює асортимент, який постійно оновлюється і має багато найменувань, де є цікава система бонусів і доставка на безкоштовній основі. Щоб таке підприємство стало прибутковим, потрібно сконцентруватися на переліку товарів і співпраці з партнерами, які мають відмінну репутацію. У моменти кризи ряд компаній оптового плану продають продукцію за нижчими розцінками. Це характерно для підприємств з Піднебесної.

Буде потрібно інвестувати близько 60 тисяч гривень, і окупність досягне періоду 8 місяців. Якщо говорити про рентабельність, то це буде 25 відсотків і прибутковість за місяць в 60 тисяч гривень.

Невелика транспортна компанія

Навіть за часів кризи людині постійно потрібно переміщатися. Тому якщо виконати правильний підбір автомобільного парку і продумати систему освіти цін розумним чином, то можливо розвинути успішний власний бізнес.

Інвестиції досягають 200 тисяч гривень, протягом восьми місяців відбувається повна окупність інвестицій. Орієнтовна рентабельність буде в районі 25 відсотків з урахуванням щомісячного доходу в 60 тисяч гривень.

Служба по доставці товарів

Проекти невеликого масштабу, пов'язані з доставками вантажів малого габариту по місту, зараз переживають свою активну фазу. Тому тут високий рівень конкуренції, і відповідно рентабельності. При цьому успіх підприємства знаходиться в прямій залежності від ряду факторів:

 • оплата доставки способами, прийнятними для клієнтів;
 • аявність кур'єрів з відповідному рівнем професіоналізму в штаті компанії;
 • висока швидкість роботи;
 • наявність гарантій щодо збереження доставляються вантажів;
 • гарантія повернення коштів при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Інвестиції досягають 200 тисяч гривень при рентабельності близько 25 відсотків. В середньому окупність дорівнює 8 місяців і приносить прибуток в розмірі 60 тисяч гривень.

Сфера посередницьких послуг

Компанії аутсорсингового напрямки

У моменти кризи ряд компаній починають економити і замість найму співробітників в штат звертаються в бік компанії. На перших позиціях в плані затребуваності організації, що працюють в юридичній та бухгалтерській сферах.

Перевагою створення такого підприємства є відсутність потреби у витрачанні коштів для оренди приміщень. Найкращим варіантом буде команда віддалених співробітників.

З інвестицій потрібно розраховувати на суму в 60 тисяч гривнь. В середньому період окупності в даному бізнесі буде дорівнює 5 місяців. Тоді рентабельність знаходиться на одному з найвищих рівнів і досягає майже 50 відсотків. При розгляді питання чистого прибутку треба відзначити щомісячний дохід в 35 тисяч гривень.

Алексей
08-04-2019 в 16:22:26
Что во время войны, что во время кризиса успехом пользуются продукты первой необходимости. Без чего человек не может существовать? Это пища и вода. Если от мяса и еще ряда продуктов потребительской корзины мы можем отказаться, то хлеб употребляет практически каждый. Заметьте, как бы не дорожала мука, люди все равно его покупают, причем стабильно и каждый день. Делаете свой бизнес в этой сфере и вы не прогорите.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті