• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Кращі бюджетні бізнес-ідеї

30.01.2019

Багато людей вважають, що для відкриття свого бізнесу потрібен не один мільйон гривень за плечима. Ця думка зупиняє багатьох на їх шляху до старту власної справи. Але ці люди не зовсім праві: в деяких випадках від початківця бізнесмена потрібно тільки досить скромна сума грошей, прагнення до успіху і добре продумана ідея.
Багато відомих підприємства починали з дуже коротким капіталом

Наприклад, американський Subway. Прибуток франшизи обчислюється мільярдами доларів, філії закусочної розташовані по всьому світу. А адже майбутній мільярдер Фред Де Лука починав з одного закладу, яке обійшлося йому в одну тисячу доларів.

На момент заснування першої закусочної Де Люки проходив навчання в медичному коледжі. Він і не розраховував на такий успіх, а гроші позичив у сім'ї для того, щоб пізніше розраховуватися за навчання прибутком ресторану. В результаті він був відкритий, його назва кілька разів змінювалася, але в підсумку прийняв свою класичну форму - Subway.

В результаті справи у І вони пішли в гору з самої дати відкриття. Примітно, що на той момент він нічого не знав про бургери і фаст-фуді, але вибрав свою нішу правильно, вгадав з розташуванням і ціною, і в перший же день продав понад 300 товарів. Підсумок - успішний бізнесмен, який спочатку збирав гроші на закінчення навчання. Де Лука пропрацював президентом фірми аж до своєї кончини в 2015.

І таких прикладів повно. Практично всі великі підприємства: Microsoft, Facebook і інші створювалися буквально «на коліні» і змогли досягти успіху завдяки інноваційним ідеям і грамотному менеджменту.

З чого починається робота над власним підприємством?

Для початку потрібно визначитися з типом бізнесу, яким ви хочете зайнятися. На перших порах навряд чи знадобляться величезні інвестиції, тому набагато важливіше визначитися зі справою, якій ви хотіли б присвятити своє життя.

Після того як ідея буде сформована, спробуйте проаналізувати інтереси аудиторії. Чим більша потенційна аудиторія, тим краще. Від цього чинника безпосередньо залежить можливість зростання, яка вкрай важлива для малого бізнесу.

Далі вам необхідно визначити розмір суми, яку ви зможете виділити на запуск підприємства. Для деяких проектів вона буде зовсім незначною, для більш масштабних ідей може знадобитися кілька тисяч доларів. Далі слідує список популярних проектів, на реалізацію яких не буде потрібно цілого стану.

10 типів підприємств, які можна відкрити на суму до $ 500

Це відносно невелика сума, яку навіть не обов'язково брати в борг, можна накопичити. За цей час ви зможете гарненько обміркувати деталі, і домогтися успіху буде ще простіше. Важливо відзначити, що кожен з перелічених типів бізнесу може окупити себе в найкоротші терміни, якщо діяти обачно і аналізувати ситуацію.

Веб розробка
Важливо відзначити, що для створення такого бізнесу навіть необов'язково самому вміти конструювати сайти. Можна найняти штат професіоналів, яким ви будете знаходити замовлення. Ця тема особливо актуальна для невеликих міст, де малий бізнес тільки починає освоювати інтернет-продажу. Ваше завдання як підприємця - розповісти їм про себе, переконати, що робота з вами допоможе їм досягти нового рівня ефективності.

Створення блогу
У наш час стати блогером простіше простого. Витрати невеликі - сайт, реклама і контент. Само собою, від вас буде потрібно шукати цікаву та актуальну інформацію, щоб користувачам було цікаво. Але якщо у вас є схильність до такого типу творчості - не втрачайте цю можливість. Тим більше YouTube - прогресивний ресурс, популярний як серед дітей і підлітків, так і серед більш дорослого населення. До того ж, популярність відкриє перед вами нові двері - участь в різних заходах, реклама на каналі або і зовсім створення агентства по розкрутці.

Вирощування продуктів харчування або рослин
Для маленьких міст варіант з рослинами буде більш актуальне. Якщо у вас є де посадити саджанці, є час доглядати за рослинами - саме час спробувати себе в цьому цікавому бізнес-хобі. Потрібно заздалегідь визначити, які рослини будуть затребувані в вашому регіоні, чи готові ви займатися їх пересилкою.
Для великих міст, де розвинений общепит, не менш цікавим заняттям буде вирощування продуктів, наприклад, мікрозелень. Варто відразу задуматися про способи зберігання і доставки вашого продукту.

Доставка їжі
Відмінна задумка для любителів кулінарії і тих, хто хоче розповісти про свої кулінарні таланти всьому місту. Основні витрати підуть на рекламу - практично в кожному місті є служба доставки, але якщо все зробити правильно, ваша домашня кухня напевно зацікавить людей. Доставку можна здійснювати самостійно, якщо є мопед або автомобіль. Це відмінний приклад сімейного бізнесу - дружина готує, а чоловік доставляє. Надалі ви зможете розвинути бізнес, найнявши кур'єра і кухаря або відкривши ще одну філію в іншому районі, розширивши зону доставки.

Дропшиппінг
Це популярний тип посередницького бізнесу, який практично не вимагає витрат. Задумка в тому, що ви спілкуєтеся з іншим продавцем, який відправляє товари вашим покупцям від імені вашої фірми. Це означає, що вам не доведеться працювати з товаром - тільки з покупцем і постачальником. А заробляти ви будете на різниці цін.

Однак тут є кілька підводних каменів. Перший з них - сервіс. Щоб стати популярним у своєму регіоні, потрібно запропонувати не тільки прийнятну ціну, але і кращі умови доставки і бонуси. Це означає, що співпрацювати треба з найвідповідальнішим постачальником. До того ж, варто відразу звернути увагу на наявність конкурентів у регіоні - якщо їх занадто багато, шукати клієнтів буде важче. Ця ідея очолила топ бізнес-ідей ще в 2016, але залишається актуальною і до цього дня.

Поїздки з фотозвітом
Люди люблять вибиратися з міста у вихідні. А якщо ви запропонуєте їм небанальний маршрут і повний супровід, а також масу цікавих фотографій подорожі, вони будуть раді звернутися до вас. Все що потрібно від вас - складання мальовничого маршруту, хороший фотоапарат і організація перевезення клієнтів. Само собою, знадобиться обійти всі околиці вздовж і впоперек, але якщо ви схильні до таких прогулянок, то цей бізнес ідеальний для вас. Також можна пропонувати маршрути для самостійного вивчення клієнтами. У майбутньому ви зможете найняти професійного гіда і фотографа або обзавестися власним транспортом, який буде перевозити ваших клієнтів.

Організація весіль та інших вечірок
Цей тип бізнесу буде існувати вічно. Молодята завжди будуть обтяжені клопотами, які захочуть передати іншій людині. Для початку можете спробувати себе в організації торжества для друзів або родичів. Гроші брати не обов'язково - вони допомагають вам організувати ваше портфоліо. Після кількох успішних свят можете сміливо пропонувати свої послуги жителям міста.

Ви можете згодом розвинути свій бізнес, розширивши до великого агентства, зайнявшись організацією корпоративів та інших масштабних подій. Також можна продавати супутні товари на своєму сайті.

Друк на майках, гуртках та інших аксесуарах
Це ще один спосіб Дропшиппінг - не обов'язково купувати своє обладнання для друку, ви можете співпрацювати з іншим підприємством, яке буде виконувати цю частину роботи. При цьому важливо заздалегідь подивитися на якість виробленого ними товару, замовивши собі кілька товарів з сайту майбутнього партнера.

Ваша основна задача - створити привабливий і функціональний сайт і запропонувати на ньому безліч креативних варіантів, а також додати можливість нанесення свого зображення або логотипу на атрибутику. Якщо ви зробите все правильно і не пошкодуєте засобів на рекламу і маркетинг, то замовлення підуть моментально. До слова, можна також пропонувати свої послуги підприємствам - гуртка або футболка з логотипом фірми є недорогим і зручним рішенням для підприємця, який бажає заохотити своїх співробітників.

Ремонт або обслуговування смартфонів
Якщо ви розбираєтеся в електроніці, ви можете почати свій бізнес по її ремонту. Витрати відносно невеликі, але важливо вийти на постачальника запчастин. Не менш важливо вибрати правильне розташування, щоб поруч не було конкурентів.
Другий варіант - продаж мобільних аксесуарів, таких як навушники, зарядний пристрій або захисні стекла для дисплеїв. Також можна підключати нових абонентів стільникових операторів або поєднувати ремонт і продаж аксесуарів. Цей бізнес не вимагає особливих вкладень, головне - знайти постачальників і вибрати відповідне місце.

Турбота про тварин
Вирушаючи у відпустку або відрядження, багато власників домашніх тварин стикаються з проблемою: ніхто не зможе піклуватися про його вихованця. Ось тут ви можете запропонувати свої послуги.
Створення Зооготель - процес трудомісткий і складний, але якщо зробити все правильно, то і результат не змусить себе чекати. Для початку бізнесу буде потрібно устаткування вольєрів і кухні, які можна розмістити на дачі або котеджі, а також реклама в соціальних мережах і на сайтах безкоштовних оголошень. Згодом ви зможете розширити бізнес, відкривши нову філію в іншому місті або районі.

Це хороші приклади бізнес-планів, які не вимагають величезних витрат, і доступні кожному. Всі ці варіанти розраховані на стартовий капітал в районі $ 500. Для тих, хто здатний почати з більшої суми, складений наступний список.

10 типів підприємств, які можна відкрити на суму до $ 1500

Чим більше інвестується в бізнес, тим краще буде результат. Однак не варто відразу витрачати всю суму, краще витрачати гроші з розумом. Ось 10 типів бізнесу, які можна відкрити, володіючи сумою до $ 1500.

Навчання дітей
Батьки готові вкладати величезні гроші в розвиток своїх дітей, і ви можете допомогти їм в цьому. Для цього від вас буде потрібно створення навчальної програми, оренда та переобладнання навчального приміщення, придбання інструментів (парти, музичне та відеообладнання, дошка та інше), а також реклама свого бізнесу. Для цього можна скористатися як безкоштовними майданчиками оголошень, так і офлайн-рекламою, можна звернутися до реклами в соціальних мережах. Якщо ви самі навчаєте дітей, то ліцензія не потрібна. У разі, якщо справи підуть добре, ви вирішите розширюватися і набирати новий персонал, то без ліцензії ніяк.

Сервіс по доставці квітів, повітряних кульок або іншої подібної продукції
Такий бізнес потребує деяких вкладень: оренда складу, замовлення продукції, реклама і організація доставки. Тим не менш, цей бізнес може принести непоганий прибуток, якщо ваше підприємство зможе витримати конкуренцію. Важливо знайти постачальників, у яких завжди буде в наявності доступний і різноманітний асортимент. Особливий приплив клієнтів можна очікувати на свята, такі як Валентинов День і 8 Березня. До цих дат можна підготувати акції і організувати масштабну рекламну кампанію. Так ви зможете привернути увагу клієнтів, які згодом можуть стати постійними.

Створення і торгівля натуральної косметичною продукцією
Цей тип бізнесу не вимагає зберігання великої кількості товару - все інгредієнти можна зберігати в холодильнику, вони не займають багато місця.
Для виготовлення такої продукції не буде потрібно особливих навичок: всі складові купуються в аптеці або звичайному магазині, а інструкції можна знайти в інтернеті. Першими вашими клієнтами можуть стати ваші подруги і знайомі, а пізніше ваш коло покупців розшириться за рахунок «сарафанного радіо». Хоча такої реклами буде недостатньо і краще почати продавати товари через інтернет. Найбільш витратними є витрати на рекламу і залучення покупців. Але за статистикою, всі витрати окупаються за кілька місяців.

Продаж товарів через інтернет
Це більш вигідно в порівнянні з Дропшиппінг, але і зажадає великих витрат. Створення сайту, реклама, маркетинг, придбання першої партії продукції і організація доставки - все це обійдеться в чималу суму - можливо, перевищує $ 1500, все залежить від ніші і собівартості товару. Цей тип бізнесу потрібно ретельно обміркувати: порівняти асортимент і ціни конкурентів, ознайомитися з популярністю тих чи інших товарів в регіоні, вибрати відповідального постачальника. Але якщо підійти до заснування підприємства з розумом, прибуток може бути колосальною.

Компанія з прибирання приміщень
Інвестиції в цьому випадку мінімальні: придбання обладнання, найм кількох працівників, створення безкоштовних оголошень або реклами в соціальних мережах або тематичних сайтах. Якщо сервіс буде якісним, а конкуренція - помірною, то ви зможете швидко розвинутися і поліпшити свій бізнес, розширивши штат.

Створення та продаж одягу або аксесуарів
Особливо таке рішення актуально для невеликих міст. Важливо правильно вибрати стиль, який буде орієнтований на конкретну аудиторію: представників субкультур, молодь, також можна задуматися про створення лінійки одягу для домашніх вихованців. Якщо тренд обраний правильно, то можна буде розмахнутися навіть в невеликому місті. До того ж, найм швачки обійдеться набагато дешевше, ніж у великому мегаполісі. Навіть з витратами на обладнання, заробітну плату і рекламу майданчики для продажу ви зможете укластися в зазначену суму і згодом отримати чималий прибуток.

Виготовлення фруктових соків

У наш час початку переважати тенденція правильного харчування. На цьому можна заробити, встановивши точку з продажу свіжовичавленого соку. Кращим місцем для неї стане бізнес-центр, де знаходиться багато офісних працівників, які будуть не проти придбати у вас стаканчик свіжовичавленого соку і що-небудь ще: фруктовий салат, здоровий сендвіч або фруктовий стакан. Витрати відносно невеликі: оренда приміщення і покупка обладнання, налагодження поставок фруктів та іншої продукції, заробітна плата для працівника. До слова, можна заощадити на зарплаті, почавши працювати в павільйоні самостійно.

Рітейл одягу і аксесуарів
При цьому не обов'язково витрачати багато сотень тисяч на придбання дорогої і брендового одягу. Сучасна молодь вважає за краще одягатися не тільки стильно, але і недорого. Тому якщо правильно вибрати одяг, можна успішно продати її як онлайн, так і в режимі офлайн.
Варто зауважити, що інтернет-магазин обійдеться трохи дешевше, але можливість продемонструвати потенційному покупцеві весь асортимент товару і приміряти його на місці збільшує шанси на вдалу операцію. Тому найкращим рішенням буде використання двох способів продажу, а з якого з них починати - вирішуйте в залежності від обставин.

Незвичайні товари
Вони відносяться до високомаржинальним, а ще такі товари користуються великим попитом серед покупців і представлені в невеликих кількостях. Продукція приваблює покупців саме за рахунок унікального зовнішнього вигляду або функціоналу. Саме тому різноманітні «магазини на дивані» є популярними серед глядачів. Витрати будуть такими ж, як і при організації інтернет-магазина. Але варто зазначити, що витрати на рекламу будуть вище.

Проведення вебінарів
Це сучасний спосіб отримання кваліфікації, який популярний як серед молоді, так і серед старшої аудиторії. Для початку роботи потрібно устаткування для запису і трансляції навчальної програми, приміщення, де буде проводитися зйомка, а також професіонал, який зможе проводити навчання. Останнього можна знайти в найближчому ВНЗ. Але для проведення навчальної роботи буде потрібно отримання ліцензії, яке обійдеться в чималу суму. Однак ви зможете укластися в зазначену суму, і навіть залишаться кошти на рекламу, без якої буде складно знайти клієнтів.

Виходить, що бізнес - це не завжди багатомільйонні вкладення, і він доступний майже кожній людині. Головне - правильно визначитися з ідеєю, і оцінити зовнішні фактори: затребуваність товару або послуги, конкуренцію і цінова пропозиція аналогічних фірм, витрати і можливий прибуток. Якщо продумати всі ці деталі, то реалізація бізнес-плану і його подальше вдосконалення пройдуть як по маслу. Вірте в себе і свою ідею, не витрачайте гроші даремно, але і не скупіться, і головне - ставте перед собою завдання ощасливити клієнтів, а не заробити гору грошей. Тоді у вас буде все необхідне для того, щоб запустити успішний бізнес.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором