• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Кращі стартапи зарубіжжя, які треба впроваджувати

18.01.2019

Запорука успіху в бізнесі — це класна ідея. При цьому оригінальність не стоїть на першому місці. Тим, хто не думає морочитися з винаходом нового, тепер можна запропонувати проекти зарубіжних авторів, які принесуть успіх всередині країни.

Кодакадемі Кодакедемі - стартап, який треба впровадити

Кодакадемі є креативним майданчиком, на якому здійснюється підготовка програмістів мовою оригіналу. Зараз реєстрацію пройшло більше 16000000 слухачів. Шість років тому був запущений і російський варіант. Однак його не допрацювали, а навчання, як і раніше, йде англійською мовою.
У цьому проекті відеолекції відсутні, а самі уроки — це тексти забавного вигляду і міні завдання. Після введення коду у відповідне поле слухач переходить на інший модуль.
Зараз в країні немає подібного змісту проектів. Створити всередині країни аналог є непростим завданням, яке, безумовно, принесе успіх. Пару років назад інвестиційний портфель компанії досяг суми в 42,5 мільйона американських доларів.

Продукт Хант

При запуску програми англійською мовою творець розуміє, що просування починається саме з цього майданчика. Даний ресурс має високий авторитет і здатний здійснювати пошук різних сервісів. Всього пара сотень голосів цього ресурсу дозволяють залучати кілька тисяч користувачів. Додатково зазначається, що цей ресурс виступає як засіб інформаційного типу для іноземних медіа.
При запуску російської версії такого додатка його просування знаходиться у відкритому стані. Це пов'язано з тим, що такому англомовному ресурсу немає особливої ​​справи до проектів локального типу. Тому можна зробити висновок, що відкриття аналогічного майданчика для сервісів, що працюють російською, буде перспективним напрямком.

БрандЮселф

Напевно кожен користувач віртуальної мережі рано чи пізно робив помилки з різним рівнем тяжкості. Це і розміщення фотографій не зовсім відкритого змісту з різних заходів. Є й варіанти коментарів в соціальних мережах, які не завжди відрізняються нормативною лексикою. Тоді виникає питання, як можна заховати ці компрометуючі дані.
Прикладом такої можливості буде дана пропозиція. Це свого роду інструментарій, що дозволяє проводити управління у мережі своєю репутацією. З його допомогою можна відстежувати згадки про користувача в Інтернеті. Є і інструкція покрокового змісту для підвищення результатів під час здійснення пошуку.
Головна проблема полягає в тому, що цей додаток не проводить відстеження російського та українського контенту. Тому дані з пошукачів просто не беруться до уваги. При закритті таких ніш з'являється можливість створити продукт нового рівня, який буде корисний для російськомовної та україномовної аудиторії.

СтайлБі Стартап для бьюті-індустрії

Даний продукт можна сміливо називати Убером, але тільки для представників перукарної галузі та візажистів. Тепер немає потреби проводити пошук в мережі майстра або дзвонити по салонах. Представниці прекрасної половини США мають можливість замовляти набір послуг даного типу і до себе додому, використовуючи такий додаток.
В цей ресурс повірили і ті, хто раніше вкладав кошти в відомий Ю Комбінайшн. Тепер компанія стала володарем інвестицій на суму в 1200000 доларів.
Для жінок нашої країни є проблеми такого ж плану під час підбору візажиста або хорошого перукаря за аналогією з представницями Штатів. Тому постає питання, пов'язаний з наданням відповідної допомоги розробниками вітчизняного сектора високих технологій.

Еден

Треба просто уявити собі картину, коли всіх фахівців в області ремонту комп'ютерної техніки, які розміщують інформацію в оголошеннях, зібрали в єдине місце на своєрідному майданчику. Тепер ці фахівці зможуть як полагодити комп'ютерну техніку, так і привести знайомих виконують інші послуги. Такі можливості є в пріоритеті додатка. Це своєрідний сервіс, де можна замовляти послуги з технічної підтримки та ремонтних робіт в офісах з подальшим їх прибиранням.
Головним орієнтиром даного ресурсу є офісні приміщення. Базується дана система в Сан-Франциско. При цьому не існує перешкод на шляху адаптації такого додатка і під приміщення торгового або житлового напрямки. Буде цікавим застосовувати його для складських приміщень або котеджів на всіх просторах нашої країни. Треба просто спробувати.

Нові ідеї для бізнесу стають рушійною силою прогресу. При цьому застосування досвіду проектів, які користуються успіхом, має свої позитивні сторони. Такі ресурси потрібні деякої аудиторії і варто просто підшукати шлях їх монетизації. Тоді створена команда концентрує свої сили на опрацюванні самого проекту. Головним є створення продукту, який буде затребуваний на ринку і здатний до розвитку в напрямку, цікавому для споживачів.

Давид
23-03-2019 в 13:54:56
Спасибо за интересные идеи

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором