• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Мотивація співробітників відділу продажів

15.01.2019

Застосування додаткових видів мотивації співробітників відділу продажів. Цей прийом виявився дуже ефективним і прямим наслідком його застосування стало підвищення показників продажів відділу.

Способи мотивації співробітників відділу продажів

Способи мотивації співробітників відділу продажів

Мета методики – мотивація співробітників реалізувати свій потенціал для максимального зростання продажів.

Результат – це значне збільшення за кількістю укладених угод.

Методика нескладна.

У відділу продажів є план на якийсь період. Його складають заздалегідь. Весь план продажів дробиться на індивідуальні плани для кожного члена колективу. Необхідно взяти папір різних кольорів – червоний, зелений, жовтий, формат строго А4. Над виходом з офісу прикріплюємо надруковану цифру групового плану. Вона повинна добре читатися і бути постійно видна всім співробітникам. Крім цього, на такому ж різнобарвноиу папері друкуємо план для кожного співробітника. Розміщуємо близько робочого столу кожного співробітника.
Необхідна дошка, на якій будемо записувати зведену таблицю проміжних результатів. Петров Іван - 8 договорів, Іванов Сергій - 7 договорів і так далі. Коригуємо цифри по мірі виконання плану. У загальному листі, в листах кожного співробітника і на дошці.

Щоб підвищити мотивацію, доречно придумати загальну додаткову нагороду. Зображення її має бути на всіх стінах, у всіх на очах.

При такому підході до кінця звітного періоду, якщо все вірно втілено в життя, у співробітників з'являється азарт. Співробітники все більше віддаються ідеї і вже зі своїх особистих егоїстичних поривів прагнуть перевиконати план. Для підтримки інтересу регулярно робимо смс / електронну розсилку зі зведеннями і результатами в межах відділу, магазину або компанії.

Необхідно звернути увагу на те, що зловживати методикою не можна. Необхідно вибрати період, коли нарощування продажів найбільш важливо для компанії

Александр
03-04-2019 в 11:11:03
К сожалению не всегда руководители спускают для своих работников реальные планы. Зачастую при сложившейся конъюнктуре рынка они просто физически не могут быть выполнены. При этом работники в лице руководства все равно являются стрелочниками.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором