• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Чи треба друкувати чеки при продажу товару?

01.09.2019

Чек дає можливість покупцеві контролювати суму покупки, бачити нараховану комп'ютером знижку і, в кінцевому підсумку, не дозволяє продавцеві привласнювати знижки собі. Чек зменшує можливості зловживань при торгівлі.

Друга позитивна властивість чеків — це автоматизація повернення товару. На чеку, формованому програмою Торгсофт, крім іншої інформації, друкується також штрих-код, що дозволяє автоматично зчитувати унікальний номер чека при поверненні товару. При поверненні або обмін продавцеві досить просканувати чек і система моментально визначає список проданого за цим чеком товару, визначає номер дисконтної картки, по якій товар був проданий (якщо вона була використана). По чеку може бути повернутий не весь товар, а будь-яка його частина. Система автоматично контролює що вже було повернуто і забороняє повторне повернення за цим чеком. Сума повернення автоматично списується з дисконтної картки клієнта. Якщо це необхідно, то клієнту знижується відсоток накопичувальної знижки.

Наприклад, покупець з дисконтною карткою зробив покупку на велику суму. Комп'ютер відповідно до політики знижок перевів картку на нову, більш високу знижку, яка буде діяти з наступного покупки. Якщо клієнт через деякий час повертає товар назад, то, завдяки чеку, система списує суму повернення з його дисконтної картки автоматично. Якщо після списання суми, накопиченої на картці клієнта, недостатньо для підтримки його нової, підвищеної знижки, то знижка автоматично буде знижена на колишній відсоток, той, що існував до покупки повернутого товару.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором