• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Не така страшна автоматизація, як її малюють

10.10.2019

Замислюєтеся над автоматизацією, але все ніяк не наважитеся? В голові миготять думки одна за одною: З чого почати?, А мені це підійде?, А це не складно?, А я зможу?, А освоять продавці?, Як зробити, щоб було зручно?, А чи не занадто дорого?, А чи окупиться? .... Зрештою ваші сумніви можуть привести вас до питання: А воно мені треба? І розумієте, що треба, та що там говорити, - насправді, давно пора: всі сусідські магазини вже автоматизовані, та й загальна фіскалізація, а ви досі рахуєте у стовпчик і в зошит записуєте. А сумніви все одно гризуть. Спробуємо їх розвіяти.

Отже, з чого почати?

Почніть з дзвінка у відділ замовлень Торгсофт, розкажіть максимально докладно, що у вас за бізнес, скільки магазинів і яка кількість робочих місць планується, які можливості в програмі обліку товарів для вас важливі. Співробітник запропонує оптимальний варіант готового рішення: Торгсофт, обладнання, витратні матеріали, встановлення та налаштування, навчання. Якщо запропоноване вас влаштує, виставляємо рахунок, ви оплачуєте, домовляємося про відрядження. У магазин приїжджає технічний фахівець, встановлює, налаштовує програму для торгівлі, навчає продавців і вас, ви ставите всі запитання. При першій покупці нараховується 2-годинний безкоштовний Пакет впровадження для нового клієнта. Якщо не влаштує, підберемо те, що вам підійде.

А мені це підійде?

Торгсофт - програма зі 100% впровадженням. А, якщо ви все-таки сумніваєтеся, можете звантажити демоверсію програми для штрихкодів і користуватися всіма її можливостями безкоштовно протягом 30 днів.

А це не складно?

Це не складніше, ніж навчитися водити машину. Спочатку потрібно більше уважності, а потім дії доводяться до автоматизму.

А я зможу?

Тисячі користувачів до вас змогли, і ви зможете, адже програма доступна і проста, вивчити її можливо без спеціальних бухгалтерських знань. Дуже і дуже багато підприємців обирають Торгсофт і довіряють йому свій бізнес.

А освоять продавці?

Продавці освоять. Торгсофт освоїли навіть люди, які раніше не зіштовхувалися з комп'ютером зовсім. Головне бажання. До того ж в програмі для торгівлі прекрасно налаштовуються ролі Власника і Продавця - ви зможете максимально спростити функції продавця і залишити доступ тільки для реалізації товару.

Як зробити, щоб було зручно?

Торгсофт створювався спеціально для обліку товарів у магазині, і за час існування програма розвивалася і вдосконалювалася з урахуванням побажань її користувачів. Швидше за все, вам буде зручно використовувати наше програмне забезпечення. А, навіть якщо не так, то ми відкриті для ваших побажань!

А чи не занадто дорого?

Якщо порівнювати з безплатними програмами обліку, які володіють мінімальним функціоналом, недостатнім для якісного управління магазином, то так, дорого. Якщо порівнювати з вартістю нового більш-менш нормального велосипеда, то він коштує дорожче. До того ж хороший продукт не може коштувати дешево. Та й бізнесом з оборотом у кілька сотень тисяч гривень на місяць, погодьтеся, не може керувати програма вартістю 500 грн. На цей рахунок вже були написані статті, одна з них А чому так дорого?!.

До того ж Торгсофт можна придбати на виплат - докладніше про це тут.

А чи окупиться?

Механізми, реалізовані в програмі для керування магазином, дозволяють виявити махінації продавців, і, таким чином, зберегти свої гроші в обороті. Крім цього, з огляду на товарно-грошові потоки, набагато простіше побачити, куди витрачаються фінанси, і придумати способи їх економії.

Наші клієнти діляться на дві категорії: 50% самостійно вивчають програму, 50% мають потребу в навчанні. Для першої групи реалізована маса можливостей:статті та відеоуроки на сайті, безплатні вебінари, форум, книга Керівництво користувача. Для другої групи ми надаємо послугу Навчання на території замовника. Відрядження здійснюються по всій території України, до того ж зараз стрімко розвивається мережа представництв Торгсофт, які також можуть в цьому допомогти. Не знаєте, чи знадобиться вам навчання? Якщо в магазині 1-2 робочих місця, цілком можливо вивчити самостійно. При складній програмно-апаратній системі (торговельна мережа з великою кількістю обладнання), ймовірно, має сенс викликати фахівця. Але, в будь-якому випадку, вибір завжди залишається за вами.

Цінуйте свій час і спокій - купуйте гарне програмне забезпечення з якісною і грамотною техпідтримкою!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором