• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Недоліки конкурентів: як перетворити їх в свої переваги?

27.02.2019

Створення і функціонування будь-якого бізнесу відбувається в умовах жорсткої конкурентної боротьби. Щоб фірма добре функціонувала і приносила прибуток, краще якомога раніше виявити всі слабкі сторони і недоліки конкурентів і перетворити їх в свої переваги.
 
Основними інструментами для отримання переваги над конкурентами можна сміливо вважати зменшення суми витрат і диференціацію продукції. Однак користуватися цими механізмами можна до витіснення конкурента з ринку. Якщо такі події мають місце бути, компанія намагається вибратися на більш високий рівень ринку і удосконалює випущені товари.

Компанії необхідно розділяти випущені товари на класи і лінійки, пропонуючи більш дорогу продукцію заможним верствам населення, а більш дешеву - середнього і нижчого класу. Тим самим ви не тільки не втратите якийсь сегмент ринку, але і задовольните потреби всіх верств населення.

Давайте докладніше поговоримо про перетворення недоліків ваших конкурентів в свої переваги. Як споживачі бачать переваги ваших конкурентів? Саме сторонній погляд дозволяє виявити переваги та недоліки - зсередини цього можна просто не помітити. Якщо у вас є серйозні конкуренти, то клієнта навряд чи вийде здивувати тільки хорошим обслуговуванням.
 
Клієнти обирають продукцію тієї компанії, яка задовольняє повністю їх потреби, влаштовує якістю обслуговування.

Формування споживчого попиту 

На формування споживчого попиту має великий вплив ряд факторів.

 1. При підвищенні ціни автоматично знижується попит на продукцію. Підвищення попиту можна досягти лише стрімким зниженням ціни на продукцію.
 2. При збільшенні доходів населення різко зростає купівельна спроможність, збільшується попит на продукцію.
 3. При розширенні асортименту та появі великої кількості аналогів продукції, зниження цін на них, буде дуже падати попит на товари.
 4. При частій зміні смаків і запитів покупців дуже страждає і скаче попит.
 5. Бажання покупців. Коли покупці знаходяться в очікуванні підвищення цін, попит відразу ж зростає. Якщо ж очікується зниження цін, попит падає практично до нуля.
 6. Чим якісніше обслуговування в компанії, тим краще попит на товари.

Ресурсний потенціал компанії


Активи компанії завжди для всіх видно і постійно потрапляють під оцінюючі погляди оточення. Їх оцінюють по структурної складової, методикою виробничого процесу, лініях, що випускається. Майбутнє компанії безпосередньо залежить від її ресурсного потенціалу. Також на побудову справді сильною організації впливають цінності компанії.
 
Гарантії успіху компанії:

 1. При наявності у компанії необхідних ресурсів для забезпечення гарного функціонування ростуть шанси на успіх в умовах конкурентної боротьби.
 2. Ведення бізнесу має бути не тільки ефективним, але і професійним.
 3. Цінності компанії повинні працювати в одному напрямку - просуванні своєї продукції.
 4. Труднощі, з якими стикаються конкуренти, необхідно взяти на озброєння і використовувати в своїй роботі.

Щоб проаналізувати діяльність конкуруючих компаній, потрібно добре знати всі проблеми, які їх наздогнали в процесі роботи. Про цінності і моральних принципи конкурентів можна судити за рівнем їх доходів і даних про інвестиції. Чим вище рівень доходу, тим успішніше компанія. Ресурсний потенціал конкуруючих компаній завжди у всіх на очах. Тільки зібравши ці дані, можна вже провести досить глибокий аналіз і зрозуміти, які ж саме недоліки конкурентів можна використовувати у вигляді переваг своєї компанії.

Анатолий
20-03-2019 в 14:46:30
Скажите пжлст как сильно ваша программа защищена? Смугут ли конкуретны украсть из нее информацию?

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором