• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Неприємна правда про бізнес

18.01.2019

Класична робота з восьмої ранку до п'ятої вечора нудна і зів'яне. Зізнайтеся, вас іноді відвідує думка кинути все це і стати господарем свого життя? Почати свою справу, бути незалежним і, звичайно, успішним. Але будь-який бізнес передбачає свої ризики. Про це слід пам'ятати тим, хто хоче вступити на стежку підприємництва. Засновник WordStream і успішний бізнесмен Ларрі Кім готовий поділитися особистим досвідом, і ось що він радить усім початківцям.

Не можна стати Стівом Джобсом тільки покинувши університет, або Чи є освіту перешкодою для розвитку?

Є думка, що навчання у вищій школі тільки заважає і гальмує політ думки, а успішну корпорацію можна створити і без диплома, який ви отримаєте після марних декількох років відвідування навчального закладу. Світ не знає мільярдерів, які заробили свої активи тільки своїм розумом, не маючи за плечима університети. Неможливо створити велику корпорацію, будучи неосвіченою.

Ми б не почули імена Білл Гейтс або Стів Джобс, якби вони були звичайними молодими людьми, захоплюються комп'ютером. За плечима Гейтса Гарвард, який він кинув, але ще в стінах цього університету у нього визрів план, чим він займатиметься в життя. Хто знає, здійснив би він свої задумки, якби не Гарвард і навколишні його люди. Приклад Джобса також наштовхує на думку, що не відхід з навчального закладу став поштовхом для створення Apple. Тим більше, що Стів ще рік продовжував відвідувати університет після того, як його покинув. Але не всі геніальні, як ці двоє, і освіта не стане нікому на заваді в досягненні поставленої мети.

Тому перш ніж покинути навчання, ще раз зважте свої можливості. Не треба прирівнювати себе Ейнштейну, який в 15 років зміг здолати матаналіз. Великі люди не завжди є прикладом у всьому, у кожного свій шлях розвитку.

Супермотівація - ось найдієвіший важіль розвитку вашої справи

Свій бізнес - це маса завдань, які необхідно вирішити, щоб рухатися вперед. Він піде в гору тільки тоді, коли ви точно впевнені в своїх діях. Якщо ви готові вирішувати десятки завдань одночасно - ласкаво просимо в світ бізнесу. Перш ніж створити єдиний і згуртований колектив, здатний функціонувати, доведеться покрутитися самому: це робота з цільовою аудиторією, встановлення потрібних зв'язків, реклама, піар, фінанси і багато іншого. Такий ритм життя не дає розслаблятися, ви повинні бути готові вирішувати завдання 24 години на добу. Якщо у вас є супермотівація, ви точно розумієте, що робите і навіщо - результат обов'язково прийде.

Дивіденди отримаєте не відразу

Бізнес розвивається, на ваш погляд, успішно, з'являються перші гроші, які ви давно чекали. На цьому етапі важливо правильно розставити пріоритети. Так, ви багато працювали, давно не відпочивали і відмовляли собі в багатьох аспектах. Тепер можна розслабитися і заохотити себе, наприклад, дозволити відпочинок на супердорогому курорті.
Це типова помилка початківців підприємців. Перш ніж починати пожинати плоди своєї справи, треба міцніше стати на ноги. Перші гроші краще вкласти на подальший розвиток бізнесу, зробити довгострокові інвестиції. Насолоджуватися життям будете пізніше, коли бізнес почне приносити постійний дохід.

Відкладання нагальних справ (прокрастинація) для підприємця смерті подібна

У людей є звичка відкладати те, що можна зробити сьогодні, на невизначений час. Така манера поведінки прокатує в школі чи у вузі, коли в ніч перед тестом гарячково доробляєш роботу. Чи не станеться нічого страшного, якщо навіть провалите іспит, завжди можна перездати.
Прокрастинація небезпечна, коли поруч немає перевіряючих, ви тільки самі вирішуєте, коли і де почнеться ваш робочий день. Якщо ви схильні відкладати справи, постійно порушуєте трудову дисципліну - є небезпека запустити свою справу. Пізніше доведеться вирішувати накопичені завдання і не факт, що рішення вже будуть на часі. Терміново позбавляйтеся від цієї тенденції і плануйте кожен свій день правильно.

Надійна і стабільна команда - мрія будь-якого підприємця

Тільки досягнутий результат може наочно показати оточуючим, що ваша ідея коштує тих зусиль, які докладаєте. У перший час не варто чекати, що все беззастережно переймуться і будуть готові ризикувати. Підприємництво не завжди приносить стабільний дохід, але ж гроші всім потрібні постійно, так як сім'я і діти у людини завжди на першому місці.
Щоб зібрати навколо себе надійну команду, ваша діяльність повинна приносити свої видимі плоди. Опановуйте новими знаннями, підвищуйте свою кваліфікацію і не переставайте вкладатися фінансово в розвиток свого бізнесу.

Перші невдачі не повинні вас зламати

Не у всіх виходить з першого разу знайти безкомпромісні рішення для успішного розвитку своєї справи. На жаль, вісімдесят відсотків комерсантів терплять крах і здаються. Багато хто навіть не намагатимуться розвиватися далі в цьому напрямку, боячись стати насмішкою в очах суспільства. А так чи важлива думка оточуючих? Може ті, хто вас засуджує, навіть не намагався ніколи займатися бізнесом і не розуміє, в чому вас звинувачує. Ви ж вийшли із зони комфорту і спробували змінити своє життя. Не біда, що не вийшло з першого разу.
Вчіться програвати і робити з цього висновки, щоб знову не потрапити на цю ж вудку. Може бути, друга спроба буде більш вдалою для вас, тільки не позбавляйте себе шансу спробувати. Тільки той, хто йде прийде туди, куди прагне.

Гордість за налагоджений і стабільний бізнес - що може бути приємніше?

Складно зважитися почати займатися своїм бізнесом, ще більше проблем і складних рішень буде на шляху. Кожен підприємець прагне до своєї мрії, він для цього долає, неприступні на перший погляд, перешкоди.

Бачити результат своєї праці - що може бути приємніше для будь-якої людини. Будь-який бізнесмен скаже, що досягнутий успіх гріє душу і викликає почуття гордості. Це можна відчути тільки тоді, коли ти сам чогось доб'єшся в житті. Відчути задоволення від своєї праці - ось те, до чого прагне підприємець.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором