• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Новий рік в магазині. А ви вже приготували дисконтні карти?

29.11.2021

Зовсім скоро настане чарівний грудень, який для багатьох роздрібних магазинів залучить нових покупців. Одні «нишпорять» в пошуках подарунків, інші — приглядають обновки й подарунки для себе коханих. Треті — просто заходять «погрітися і подивитися», занурившись у святкову атмосферу чепурного магазину ...

У цій статті ми не будемо говорити про прикрашання магазину, або про те, які новорічні акції можна провести в магазині. Про це ми вже писали тут: "Особливості торгівлі в Новорічний період. Готуємо магазин до свята" і тут: "Новорічні ідеї та акції для вашого магазину".

Ми з вами будемо далекоглядні й поговоримо про те, як використовувати новорічний ажіотаж для збільшення продажів в майбутньому. Не обмежуйтеся новорічними акціями, розпродажами, знижками. Ставтеся до напливу відвідувачів як до способу завоювати покупців на майбутнє, повернувши їх у ваш магазин після свят.

Замовте дисконтні картки заздалегідь!

Та й трохи більше! Вручаючи покупцеві дисконтну карту в обмін на його анкетні дані (e-mail, телефон, склад сім'ї та ін.) Ви поповнюєте базу контактів, яку потім будете використовувати для реклами. Як мінімум, для розсилки sms та e-mail листів з привітаннями.

Зазвичай дисконтну картку магазину потрібно заробити — купити товар на певну суму або назбирати чеки. У передсвятковий період є сенс знизити цю планку, або навіть роздавати картки всім підряд. Відштовхуйтеся від своїх фінансових можливостей — картки можуть бути пластиковими або більш дешевими — картонними. Важливим є те, що отримавши картку ймовірність повернення людини в ваш магазин набагато вище!

Підготуйте подарункові сертифікати

З їх допомогою ви допоможете розв'язувати проблему вибору подарунку для дуже багатьох людей. Головне — донесіть переваги покупки подарункових сертифікатів до покупців. (Детальніше про це ми писали тут:Як підняти продажі за допомогою подарункових сертифікатів.) Ви вважаєте, що у вас такий товар, який не годиться для продажу за сертифікатами? Занадто дорогий, дуже індивідуальний або технічно складний? Чудово! Тим більше краще довірити вибір такого подарунка людині особисто, а не брати щось навмання. Пам'ятайте, що крім простих покупців є ще корпоративні клієнти — фірми та фірмочки, які теж шукають подарунки для співробітників. Про те, як працює подарунковий сертифікат читайте тут: "Подарункові сертифікати в програмі Торгсофт".

Купони на знижку — альтернатива дисконтним пластиковим карткам

Чим ще, крім дисконтних карт, можна заманювати покупців? Надрукуйте Подарункові купони на знижку. Це альтернатива звичайної знижки у відсотках, і працює він краще. Купон на знижку може давати право купити товар дешевше при наступній покупці. Зазвичай купони не купують, їх дарують покупцеві безоплатно. Іноді доцільно обмежити термін дії купона, товарні пропозиції, які можна купити з використанням купона і суму покупки. Наприклад: "Даруємо Вам 20 грн. На наступну покупку. Діє до 31 січня при купівлі товару на суму не менше 150 грн"

Купон на знижку обходиться набагато дешевше у виготовленні, тому що друкується на папері, а не на пластиці. У програмі Торгсофт кожному купону присвоюється унікальний штрих-код для обліку використання знижки. Як працює купон: при реалізації товару знижка настає лише для пред'явника купона. Як створити купон на знижку в програмі Торгсофт.

Реалізовано це в режимі Маркетинг -> Акції -> закладка Керуючі штрих-коди. Вам потрібно задати кількість штрих-кодів (рівне тиражу купонів), і передати діапазон згенерованих програмою чисел виробникам листівок.

Як варіант, ви можете перетворити вашу звичайну листівку в купон на знижку — просто роздрукувавши ці штрих-коди на принтері етикеток і наклеївши їх на ваші рекламні флаєри. Звичайно, що привабливіший ефект спеціального новорічного флаєра буде вище, ніж "звичайного" з наклейкою, але зате такий спосіб дозволить вам за 5 хвилин створити дисконтні купони для акції.

Знижки без урахування — гроші на вітер!

Починаючи будь-яку рекламну акцію, важливо налагодити облік наданих знижок. Для використання подарункових купонів або сертифікатів важливо фіксувати: кому, скільки і який номінал виданий, коли й ким купон використаний. Це виключить махінації та плутанину.

У програмі Торгсофт строгий облік знижок, дисконтних карт, подарункових сертифікатів і купонів реалізований на основі штрих-коду, який є унікальним для кожного носія. Таким чином, ви чітко відстежуєте факт надання знижок, проводите аналіз їх використання та конверсію вашої рекламної акції. Ви можете легко порахувати — скільки купонів «повернулося» в магазин і який виторг принесли ці продажі.

Як роздавати дисконтні картки та купони?

Зазвичай картку дають, коли людина вже щось придбала в вашому магазині. Але ж новий рік — особливий випадок! Нехай не всі відвідувачі магазину стають покупцями негайно. Що вам заважає подарувати дисконтну карту або купон на знижку звичайному відвідувачу магазину, навіть якщо він нічого не купив? Відмінна новорічна акція для магазину! Ви можете роздавати дисконтні карти, флаєри та купони зі знижками за допомогою промоутерів, шляхом поширення по поштових скриньках або об'єднавшись з іншими закладами або магазинами.

Ваші конкуренти обіцяють звичайні знижки? Жадність роздавати картки? Відмінно! Поки вони зволікають, активно запускайте акцію «Новорічна Шара» і рекламуйте свій магазин!

А Ваш магазин готовий до свят?

 Замовте дисконтні карти та подарункові сертифікати в компанії ТОРГСОФТ! 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором