• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

POS-термінал longcheer v1: характеристики, вартість

17.10.2018

POS-термінал longcheer v1: гарне рішення для негабаритних магазинів

Будь-який бізнес прагне до розширення і зростання. Відкриваючи нові точки своєї торгової мережі, власники іноді стикаються з вельми обмеженою кількістю місця для магазину.
Сьогодні ми поговоримо про оптимізацію робочого місця продавця. Як за допомогою одного пристрою можна не тільки заощадити на вартості обладнання для організації робочого місця касира, а й істотно зменшити габарити, які займає це обладнання. Крім того, ми торкнемося теми мобільності і функціональності кас в магазині.

Мал.1 POS-термінал longcheer v1
 

Що за пристрій?
Longcheer v1 - це сенсорний pos-термінал, який працює на базі Android. Його відмінними рисами є наявність вбудованого термопринтера (який дозволяє друкувати чеки відразу після проведення покупки) і мобільність пристрою. Для нас важливі обидва пункти, тому що вони дозволяють чітко визначити сфери, для яких Longcheer v1 найбільш актуальний.

Після покупки даний pos-термінал не вимагає тривалого налаштування, а знайомий всім інтерфейс стане зручним середовищем для ознайомлення новим користувачем. Будь-якому продавцю не потрібна буде інструкція, щоб почати роботу з pos-терміналом, адже операційна система максимально знайома кожного, у кого є мобільний телефон.
На Longcheer v1 може встановити будь-який додаток, який підтримується Android 5.1 і нижче. Завдяки цьому ми змогли встановити на нього мобільний додаток Торгсофт, роботу якого успішно протестували на терміналі.
Камера пристрою виконує роль сканера штрихкодів, а вбудований принтер дозволяє відразу роздрукувати чек для клієнта.
Даний pos-термінал також дозволить істотно заощадити на організації нової точки продажів. Ціна "класичного робочого місця" продавця значно вище, а таке місце - вкрай не мобільно.
До Longcheer можна під'єднати ваги, але використовуючи мобільний додаток Торгсофт, є можливість ручного введення ваги товару, так що їм можуть користуватися навіть продуктові магазини.

Мал.2 "Класичне" робоче місце продавця
 

Основні характеристики
З точки зору Android-пристрої, характеристики у Longcheer не надто видатні. Але тут варто розуміти, що це pos-термінал, заточений під вирішення певних завдань і роботу. І з ними він відмінно справляється. Перш ніж купити термінал, пропонують ознайомитися з його характеристиками.

Операційна система

Android 5.1

Процесор

Чотирьох ядерний с частотою 1,3 ГГц

Оперативна пам'ять

512 мегабайтів

Камера

2 мегапікселі

Батарея

5200 мАч

Тип друку

Термодрук

Швидкість друку

50 мм/сек

Максимальна ширина чек-стрічки

58 мм

Колір

Orange

Як бачимо, pos-термінал має досить хорошу батарею, що дозволяє активно з ним працювати протягом одного-двох днів без підзарядки.Варто також окремо зауважити, що Longcheer підтримує російську та українську мови, що особливо важливо при його початковому налаштуванні та використанні.

Кому він потрібний?

 
Мал. 3 Порівняння робочого місця продавця та Longcheer v1

Дане обладнання добре впишеться в невеликий магазин, де немає можливості встановити "повний комплект" необхідного торгового обладнання. Крім того, термінал буде ефектно виглядати у всіляких магазинах техніки і точках, де клієнтів консультують "на місці". Продавець може взяти в руки Longcheer v1, підійти до покупців і в разі потреби провести продаж на місці. До того ж для перевірки наявності позицій на складі, йому не потрібно буде відходити від покупця. Longcheer v1 - є готовим рішенням в плані обладнання. Це також дозволить підприємцю заощадити на організації нового робочого (при розширенні або відкритті нових точок), що також важливо. З його транспортуванням не виникає проблем, а ніяких специфічних налаштувань він не вимагає.

Виходячи з інформації вище.

Переваги терміналу

 • вбудований принтер
 • наявність камери
 • низька ціна
 • мобільність
 • хороша батарея
 • підтримка російської та української мов
 • стильний зовнішній вигляд

Недоліки терміналу

 • низька швидкість друку
 • неможливість сполучення з вагами
 • слабкі загальні характеристики системи

У висновку хочеться відзначити, що POS-термінал longcheer v1 - хороший вибір для магазинів. Його вартість і функціональність дозволять швидко і дешево організувати функціонуючу касу в магазині, при цьому не розбираючись в складних налаштуваннях і не купуючи зайвого устаткування.

Також дивіться відеоогляд Longcheer v1 на нашому YouTube-каналі.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором