• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

9 секретів контенту, який продає

27.12.2022

як створювати пости, що продають

«Контент — бог», говорив у 90-х Білл Гейтс. Інтернет дав людям можливість створювати та розповсюджувати інформацію будь-якого вмісту по всьому світу, при цьому цілком безплатно. Хто з компаній впіймав цю тенденцію, зумів застосувати її у своїх цілях, — той збирає вершки у вигляді активних і лояльних клієнтів щодня. 

Як створювати ефективний бізнес-контент, та як за допомогою звичайних дописів у соцмережах збільшувати охоплення сторінок й кількість замовлень у своєму інтернет-магазині?

1. Вивчайте піки активності аудиторії

Дослідження, проведене у 2019 році американським сервісом Sprout Social, який спеціалізується на комунікаціях у соціальних мережах, визначило, що кращий час для публікацій на Facebook — середа о 11:00 і 13:00. У неділю активність у Facebook найнижча.

Хай там як, але найефективніший той час, коли ваші підписники у мережі. Можна подивитися результати відвідуваності користувачів по днях у кабінеті Meta Buisiness suit → меню Результати → Відвідування сторінки й профілю. 

2. Грайте із довжиною постів

Правило «Чим менше слів — тим краще» не завжди вірне. Писати публікації потрібно з огляду на вашу аудиторію та контекст. Іноді достатньо і декількох слів та прев’ю зображення, а іноді, щоб відтворити всю глибину теми, і 1000 символів буде замало. Експериментуйте з різною довжиною текстів і аналізуйте через сервіс статистики у Фейсбук реакції користувачів на дописи. 

Вивчати дії підписників у соцмережах і ваше наповнення сторінки також допоможе сервіс Лікеалізер.

3. Ставте запитання у коментарях

Часто люди не вчитуються у дописи, а от коментарям приділяють більше уваги. Вони охоче готові дізнатися думки незацікавлених у продажах підписників. Поставте запитання до посту в коментарі, спонукаючи читачів до роздумів чи залишаючи інтригу.

4. Створіть заклик до дії

Зазвичай користувачі соцмереж досить ліниві, щоб завершити цільову дію — покупку самостійно. Тому не соромтеся просити їх про це. Використовуйте як прямі call to action — на кшталт, «підписуйтесь на наші новини», «замовте товар онлайн і отримайте знижку», так і нативні: «отримайте перший урок у подарунок», «отримайте бонус за підписку»… тощо.

Пам’ятайте, що люди більш активно роблять те, про що їх просять.

5. Використовуйте тригери

Маркетологи знають, що спеціальними “психологічними гачками” можна зачепити чимало клієнтів. Користувачі охоче реагують на емоційно забарвлені публікації та зображення. Особливо люди ловляться на тригери часу. Кожен з них відчуває, що постійно не встигає і наче втрачає щось важливе. Тому люди активніше клацають на оголошення із зазначеним лімітом пропозиції чи часу на покупку, аніж на звичайне рекламне оголошення про товар. Генеруйте контент з урахуванням цих особливостей клієнтів.

6. Створюйте яскраві фото та інфографіку

яскраві фото для Фейсбуку  

Від вибору фото залежить успіх вашого повідомлення — чи будуть підписники читати текст далі, залишати вподобання та репостити допис. Фото привертає увагу, викликає емоцію і спонукає до дії. Публікуйте світлини реальних людей, показуйте ваш продукт, співробітників, партнерів чи клієнтів. Використовуйте інфографіку для відображення важливої інформації.

7. Будьте корисними

Давайте вашим підписникам максимум корисної інформації. Публікуйте дописи, які починаються словами «як зробити…», «як правильно». Люди люблять інструкції, огляди, описи, які б систематизували їх уявлення про товар чи давали конкретну пораду.

8. Не нехтуйте відеоконтентом

Фейсбук, зокрема, любить відеовміст, тому охоче його ранжує. Створюйте відео про життя вашого магазину, ваших клієнтів, співробітників. Такими чином, ви наочно продемонструєте покупцям розв’язання їх нагальних проблем з допомогою вашого товару.

Відеопости мають на меті: розважити підписників, поділитися із ними відгуками про клієнтський досвід, показати, як користуватися продуктом, збільшити лояльність клієнтів до бренду чи магазину завдяки візуальній взаємодії. За даними українського освітнього центру Genius.space, відео на цільових сторінках сайту допомагають збільшити конверсії на 86%.

Прості та зручні сервіси створення відеопрезентацій з анімаціями — PowToon і Magisto. 

9. Відстежуйте останні тенденції

Допоможе визначити тренди у вашій сфері сервіс BuzzSumo. Він відстежує популярні публікації як на вашій сторінці у Facebook, так і у соціальних мережах Twitter, Pinterest, Google+, LinkedIn. Також можете звернутися до сервісу Google Trends та розробляти свій контент-план на основі пошукових трендів серед користувачів Google.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором