• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Споживчі тренди 2019 року

15.01.2019

Власне виробництво в торговій мережі
Незважаючи на рівень доходу, кожен покупець прагне економити. Це бажання повинно враховуватися в ціноутворенні, інакше покупець не буде зацікавлений в придбанні продукту саме цієї товарної марки. На сьогоднішній день знайти постачальника з демократичними цінами нескладно, тому в кожному магазині можна помітити недорогі товари абсолютно різних категорій. Великі мережевики прагнуть розвивати свою торгову марку, що досить зручно і вигідно покупцеві, до того ж, приносить додатковий прибуток організації.

Порційна упаковка
Цей вид товару також користується попитом через бажання заощадити, купуючи звичний товар в зменшеному форматі. «Нам не завжди потрібно то кількість продукту, яку ми звикли купувати, - каже Світлана Сіленіна. Тому товари, трохи зменшені в розмірі, часто рятують від переплат і вимушеного викидання продуктів в смітник ».

Турбота про власне здоров'я
Згідно зі статистикою, близько 55% жителів колишніх країн СНД намагаються дотримуватися правильного харчування, тому звертають увагу на склад і енергетичну цінність продуктів харчування. Багато магазинів складають окремі полки зі «здоровими» продуктами, забезпечуючи потенційних покупців швидким доступом до потрібних їм товарів.

Правильна маркування
Маркування грає важливу роль при виборі товару споживачем. Вона може бути як стандартна (містить в собі повну інформацію про запропонований товар), так і допоміжна (крім своєї основної функції, також допоможе визначитися з вибором продукту).

E-commerce
Абсолютно всі великі організації мають свій
інтернет-магазин, який не тільки допомагає комунікувати з покупцями, а й часто надає послуги доставки товарів прямо з регіонального магазину або складу.

А головним трендом для ще не автоматизованих магазинів звичайно є впровадження програми Торгсофт®. Дізнавайтеся про всі можливості нашої програми для обліку в цьому розділі.

Даша
20-03-2019 в 14:43:03
А я вот наоброт, не очень доверяю собственным торговым маркам.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором