• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Які умови бонусної програми магазину варто написати для покупців

10.08.2015

Як запустити та організувати бонусну систему в магазині? Перш ніж надрукувати пластикові картки для бонусної програми лояльності, варто продумати правила її дії.

Крім "маркетингових" умов (який відсоток бонусу буде відраховуватися, від якої суми покупки, які товари будуть/або не братимуть участі в системі знижок), варто прописати організаційні моменти дії вашої програми лояльності. Їх бажано прописати на рекламному флаєрі, за допомогою якого ви будете рекламувати вашу акцію і знайомити покупців з її умовами. Зазвичай такі листівки вручаються покупцеві разом з бонусною карткою.

Пропонуємо скористатися готовим шаблоном вигаданого магазину, який дозволить вам створити дисконтну програму на різні випадки. Дивіться, порівнюйте, корегуйте під себе!

Які умови бонусної програми магазину варто написати для покупців - приклад тексту:

Програма лояльності магазину "Ангелятко"

  • Щоб стати учасником бонусної програми та отримати карту для накопичення бонусів, необхідно зробити покупку на суму від 300 грн в магазинах "Ангелятко" та заповнити анкету покупця.
  • Бонус становить 5% від суми покупок товарів нової колекції. Використовувати бонус від останньої покупки можливо через 15 днів після її здійснення. Нарахування бонусів не поширюється на акційні товари. Термін дії бонусів - 12 місяців з моменту нарахування бонусу.

  • Карта діє до 31.12.2020 р., якщо протягом року по карті не було скоєно жодної покупки, вона анулюється. Магазин залишає за собою право вносити зміни в умови та терміни проведення бонусної програми в односторонньому порядку.
  • Накопичені бонуси не видаються готівкою, а використовуються тільки для оплати товарів в магазинах "Ангелятко".
  • У разі повернення товару, сплаченого бонусами, власнику картки повертаються гроші за покупку. Використані бонуси відновлюються на карті через 15 днів. Якщо покупка повертається частково, використані бонуси відновлюються пропорційно сумі повернення.
  • Інформацію про кількість накопичених бонусів Ви можете отримати у продавця в магазинах мережі "Ангелятко". Перелік магазинів, які беруть участь в програмі: ....

Нагадаємо, що всі обумовлені тут умови можна налаштувати в програмі Торгсофт в режимі «Бонусна система».

Починаючи облік в магазині, власники часто стикаються з питаннями обліку не тільки товарів, але і своїх покупців. Залучення, утримання покупців, і аналіз їх покупок — стають одними з пріоритетних завдань в управлінні магазином. Для цього в програмі Торгсофт розроблені різноманітні дисконтні системи. Система накопичення бонусів, накопичувальні знижки, акції та знижки дня народження, покупки по подарунковим сертифікатам та інші. Їх можна поєднувати та комбінувати.

Успішної торгівлі!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором