• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як правильно залучити блогерів для розкрутки бізнесу в Тік Ток

31.03.2021

Як залучити блогерів для реклами в Тік Ток

Ви знайдете потрібного блогера в Тік Ток або через групу Вконтакте, або відвідавши розділ «в тренді» самої соціальної мережі. Зазвичай послугами популярних тіктокеров користуються великі бренди, запускаючи хештег Челлендж, однак якщо дозволяють фінанси, цей варінт підійде і підприємцям-початківцям.

Блогери записують відео разом з брендом, публікують ролики в профілі з хештегом, а аудиторія, яку надихнули відео, знімає власні, відзначаючи їх тим же хештегом. У той же час зверніть увагу, що така реклама не орієнтована для продажу, однак відповідає за підтримку бренду.

Вибираючи блогера для Tik Tok, орієнтуйтеся на чотири критерії:

 • Проаналізуйте кількість реакцій. Орім лайків звертайте увагу на кількість коментарів, а також їх зміст.
 • Зверніть увагу на профілі з позначкою «популярний автор». Ця позначка є у блогерів, які щодня публікують вірусний контент.
 • Заздалегідь виокремте завдання для блогера. Інфлюенсер повинен чітко знати, що хоче рекламодавець.
 • Вибираючи блогера, орієнтуйтеся на тематику сторінки. Якщо компанія займається реалізацією аксесуарів або косметичкою, то навряд чи підійде людина, в профілі якого сотні відео з котами або іншими тваринами.

Як шукати інфлюенсерів для просування на Тік Ток

Пошук інфлюенсерів - це ще один спосіб просування, який використовуює канали блогерів. Інфлюенсери - користувачі з авторитетною думкою, яка має значення для певних верств аудиторії соцмережі. Якщо продукт або послуга підходить аудиторії інфлюенсерів, пропонуйте співпрацю. Досвідчені блогери самостійно придумають як піднести товар і інтегрувати в маси за допомогою відеороликів. Рекламодавець тільки вносить корективи та додає побажання.

Як знайти блогерів для просування у Тік Ток

Використовуйте біржі блогерів. Їх створюють в соціальній мережі Вконтакте. Ви також можете знайти потрібних блогерів, скориставшись послугами сайту Tiktopers. Ця біржа пропонує блогерів і для Інстаграм, відповідає за монетизацію акаунтів на платформах.

Вконтакте блогери самостійно розміщують інформацію про досягнення - кількість підписників, лайків, коментарів, перепостів, портфоліо з виконаними замовленнями. Чим більша кількість підписників, тим дорожче обійдеться реклама.

Якщо дозволяє бюджет, не займайтеся пошуками блогера самостійно, а скористайтеся послугами рекламного агентства, яке спеціалізується на просуванні товарів і послуг через блогерів. Це полегшить завдання, оскільки рекламні агентства:

 • Відповідають за статистику, яка відстежує рух рекламної кампанії.
 • Самостійно підбирають блогера, який підходить для просування конкретного бренду.
 • Виключають вірогідність попастися в пастку шахраїв. Через недосвідченість підприємці-початківці орієнтуються на блогерів з тисячею лайків і підписників, забуваючи, що ті можуть використовувати накрутку. Оскільки спочатку йде 100% оплата, існує ймовірність, що блогер візьме гроші, а після зникне.

Пам'ятайте, що просування через блогерів - НЕ комплексна панацея. Неможливо заплатити $ 100 за ролик і чекати, що бізнес піде в гору і принесе 100% прибуток. Рекламна кампанія - це комплекс заходів.

Поставте завдання перед блогером, щоб був 100% результат

Та реклама, яка працювала у бренду в Інстаграм або Фейсбук, не принесе ефекту на майданчику Tik Tok. Тому не нав'язуйте вже готові ідеї та інструменти, запозичені з інших соцмереж. Досвідчені блогери самі запропонують концепцію, однак ви також можете запозичити ідеї у конкурентів, що буде непоганим стартом. Фахівці рекомендують починати рекламну кампанію з відеороликів у форматі експериментів і хештег Челлендж.

Сформуйте перед блогером наступне завдання:

 • Зробити так, щоб рекламний ролик чіпляв. Зав’язку ролика довірте блогеру, який зробить той схожим на стандартний початок для його відео. Якщо з першої секунди користувачі зрозуміють, що їм нав'язують рекламу, то дивитися не стануть. Ось прийоми, які рекомендують використовувати: яскраві перші кадри, жовтий заголовок, несподіванка та налагодження контакту з глядачем - дії, що викликають питання у потенційних клієнтів. Також можна ставити питання самим глядачам.
 • Зв'язаність. Створюйте логічну сюжетну лінію навколо товару або послуги, яка повністю розкриється протягом 15 секунд. Очікування розв'язки утримає глядача.
 • Продумайте кінцівку. Не робіть її заточеною під рекламу. Якщо та не пов'язана з сюжетом ролика, праця буде марною. Користувачі не стануть додивлятись 3-5 секунд до кінця, а це загрожує тим, що алгоритм уріже охоплення ролика і той не набере достатню кількість переглядів і частина потенційних клієнтів буде втрачена.
 • Довіряйте блогеру. Уникайте рекламістів, які просять ТЗ і готові зняти ролик по ньому. Бізнесу не принесуть прибуток ті, хто не готовий креативити та відійти від стандартів. Працюйте з тими, хто зацікавлений в тому, щоб пропонований продукт увійшов в топ продажів.

Дайте блогеру зрозуміти суть товару або послуги, яка рекламується, розкажіть про переваги та чому вибрали для реклами саме його блог.

Якщо плануєте розмістити рекламу у двох і більше блогерів, то вести переговори важче. Тому підприємці частіше користуються послугами агентств, які займаються підбором рекламістів.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором