• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як продавати товари на Amazon

10.06.2020

Amazon - найпопулярніший онлайн-сервіс для продажу товарів та послуг з індивідуальними сайтами для 15-ти найбільших країн у світі.

Якщо в Україні шукають необхідні товари на Olx або в пошукових системах, то американці насамперед заходять на Amazon. Українці теж можуть стати частиною великого онлайн-магазину, знаходити реальних клієнтів та отримувати чималий прибуток.

Як продавати на Amazon | Торгсофт

Хто може продавати товари на Amazon?

В системі онлайн-ресурсу виділяють два типи продавців, які можуть збувати свої товари:

 1. Individual (щось на зразок приватних підприємців).
 2. Professional Seller (підприємець із зареєстрованою торговою маркою).

Individual

Такий продавець має певні обмеження на платформі Amazon. По-перше, за кожну продану одиницю товару підприємець повинен платити податок - 0.99$. Продавці цього класу мають право виставляти на сайт лише 40 позицій щомісяця.

Перевагою такого ведення бізнесу є відсутність необхідності платити комісію за користування сервісом (близько 40$). Індивідуальне підприємництво підійде компаніям-початківцям, хенд-мейд виробникам, невеликому сімейному бізнесу.

Professional Seller

Такий профіль отримують онлайн-продавці, які отримали право зареєструвати власну торгову марку та збувати товар на Amazon. Підключення такого статусу вимагає сплачувати щомісячну комісію за право користування сервісом (39.99$).

Але за ці гроші приватний підприємець отримує ряд переваг:

 • Безлімітний функціонал веб ресурсу;      
 • Можливість виставляти необмежену кількість товарних позицій;      
 • Доступ до формування лістингів (опису з зазначеними характеристиками товарів, де вживання ключових слів покращує індексацію в пошукових системах);      
 • Можливість відстежувати ефективність роботи завдяки вбудованим аналітичним веб ресурсам;      
 • Створення та проведення рекламних кампаній;      
 • Формування пакетів товарів (акційні пропозиції, знижки при покупці декількох одиниць товару);      
 • Відсутність необхідності платити комісію за продаж товарів.      

Такий варіант обирають представники середнього та великого бізнесу, які вже переконалися в ефективності роботи з Amazon. Якщо раптом обсяги продажів впадуть, у налаштуваннях завжди можна змінити статус та повернутися до індивідуального підприємництва.

Як зареєструвати продавця на платформі?

Для початку варто визначитися з нішею та продуктами, які будуть представлені на онлайн-майданчику. Далі - реєстрація продавця, яка проходить в кілька етапів:

 1. На головній сторінці потрібно створити обліковий запис для нового продавця. Система попросить надати дані про ПІБ, електронну пошту та вказати надійний пароль.
 1. Після завершення простої реєстрації слід налаштувати профіль. Для цього потрібно перейти в меню "Your Account", внизу сторінки вибрати розділ "Seller".
 1. Далі сервіс стягує одноразову плату за реєстрацію (39.99$). Натискаєте на кнопку "Start Selling" та потрапляєте на сторінку реєстрації нового продавця.
 1. Для індивідуального підприємця досить вказати ПІБ за паспортом, а для професійного продавця - ще й назву бренду, яка згодом буде фігурувати в описі всіх товарів. Система збере всі необхідні дані та запросить підтвердження через мобільний телефон.
 1. Обов'язково потрібно вказати два платіжних варіанти - картку українського банку та реквізити американського рахунку: можна відкрити картку Payoneer або зареєструватися в системі Amazon Payments. Враховуйте, що карта Payoneer повинна налічувати 90 днів з моменту активації та по ній має бути рух коштів. Також на рахунку повинні лежати мінімум 50$. А ось система оплати від Amazon вимагає кожен раз платити комісію - 2.9% від загальної вартості кожної проведеної операції.
 1. Після цього вказуєте, що не є резидентом США та заповнюєте бриф по оподаткуванню. Також необхідно запросити файл на підпис, поставити його вручну, просканувати документ та відправити на ту ж електронну адресу.
 1. На цьому оформлення продавця закінчується. Далі у відповідному меню підприємець створює каталог товарів, вказує їх характеристики та ціну. Обов'язково оберіть правильну категорію, вкажіть походження товарів. Якщо є проблеми з розумінням англійської мови, використовуйте словник або зручне розширення Language Tool для Google Chrome. Надавайте тільки правдиву інформацію, оскільки всі матеріали згодом проходять модерацію.

От і все. Тепер можете приєднатися до спільноти онлайн-продавців, розробляти стратегію просування свого бренду, шукати нових клієнтів ng розвивати свій бізнес.

Наталия
16-06-2020 в 12:48:37
Как предпринимателю из Украины продавать на Amazon, если с Амазона нельзя вывести средства на счета украинских банков? Есть легальное решение — использовать платформу Payoneer. Вы регистрируетесь в Payoneer, получаете уникальные реквизиты счёта в США, Германии, Великобритании или другой стране. Payoneer агрегирует на этом счёте ваши оплаты, впоследствии эти деньги вы зачисляете на предпринимательский счёт, открытый в украинском банке.
Роман
02-01-2021 в 16:31:57
Добрый день! Посоветуйте хороший сервис сканирования и отслеживания сайта Amazon.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором