• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Програма для обліку в магазині

11.08.2015

Програма обліку товару Торгсофт дозволяє не заплутатися з переобліком товарів, забезпечити об'єктивний облік, тримати на контролі наявність товарів, що знаходяться в магазині і отримувати достовірну інформацію по всіх витратах. Вона також допомагає уникнути шахрайства власного персоналу, завдяки обмеженню в правах доступу і повністю прозору роботу продавців.

Одним з ключових плюсів цієї програми є абсолютна конфіденційність інформації, доступ до неї є лише у її власника, тобто у вас. Програма для обліку товару в магазині дозволяє значно заощадити час. Ваші продавці швидко знаходять товари, ціни і розрахунки, тим самим повністю приділяючи свій робочий час обслуговуванню. Розуміння рентабельності кожної торгової точки - це теж важливий фактор. Виявлення ходового і неходового товару, визначення оптимальної прибутковості та націнки кожного виду товару стане доступним в будь-який момент в самому зрозумілому вигляді.

Програма обліку в магазині являє собою комплексне рішення для торгівлі, яке покращує весь ваш процес діяльності! Ви будете знати реальний стан справ бізнесу, мати повну картину і можливість легко і швидко управляти найважливішими справами. Купуючи один програму Торгсофт ви робите обдуманий вчинок на довгі роки. Ніяких додаткових витрат вона не передбачає.

Облік товару в магазині - гранично серйозна область для підприємців, де найменший збій загрожує незворотними наслідками. Наша програма проходила серйозне тестування і Ви можете бути впевнені в тому, що робота проходить стабільно і ніяких помилок у роботі не «спливе».

Знання точної кількості товару, його вартості, можливість відстежувати вихід і прихід, а також робити певні висновки і графіки з продажу того чи іншого товару - з нашою програмою все це можна реалізувати в рекордно короткі терміни. Купуючи її одного разу, ви обганяєте конкурентів, які не можуть похвалитися настільки ефективним засобом для торгівлі.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором